Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
στο παραπανω εβαλα και τη δικη μου ψηφο.. προς το παρον προσανατολιζομαι καπου αλλου αλλα θελω να συλλεξω περισσοτερα στοιχεια.. :hmm: και επειδη θα σχολασω οπου να'ναι λεω να ακολουθησω τους πολλους (οσοι μπορει να ειναι μεχρι τωρα) :P και να ψηφισω lorien..
αυριο θα επανελθω δριμυτερη.. :P
και αν πηρα τον lorien στο λαιμο μου.... τι να πω... συγνωμη εκ των προτερων.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
:διαβολικό_γέλιο:

πιάστηκε στη φάκα ο μικρός. αφήνω τον lorien για την επόμενη ψηφοφορία και παίζω shaman.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
παντως μπορει να το κανει και για ξεκαρφωμα δε λεω, αλλα δεν εχουμε συνηθισει απ'οτι θυμαμαι ο δολοφονος να βγαινει και να φωναζει οτι αυτος ειναι..
διατηρω τις επιφυλαξεις μου ακομα για τον shaman.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Ούτε το φώναξα ούτε τίποτα. Πλάκα έκανα, και οι δολοφόνες βρήκαν τον αποδιοπομπαίο τράγο τους. Ουστ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι? Τον ρουφιανο τον ξερουν οι δολοφονοι κι εκεινος αυτους? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Λοιπόν, σας ενημερώνουμε ότι υπάρχουν ανάμεσά σας ΠΕΝΤΕ (5) δολοφόνοι και ένας (1) ρουφιάνος, ο οποίος δεν είναι γνωστός στους δολοφόνους.

δεν τον ξερουν σε αυτον τον γυρο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επειδή και στον προηγούμενο γύρο κάποιος από τους δολοφόνους είχε καρφωθεί αθελά του (βλ.hunter) και δεν το θεωρώ απίθανο να ξαναγίνει αυτό.
shaman και από μένα και βλέπουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Φχαριστω! [Πως φαινεται οτι δεν διαβασα τα μνμ της ΣΕ. :whistle:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Πφφφ... Θα ήταν πολύ χαζό να κάνω κάτι τέτοιο, αλλά οκ. Ψοφήστε με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
το αστυνομικό μου δαιμόνιο, λέει... adespoto, misslittledevil και evouli για αρχή...

η πρώτη ψήφος στο adespoto!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:
  1. adespoto:
  2. Angie_Ann:
  3. Bill_Slayer:
  4. Bugs Bunny:
  5. burbuja: Michelle
  6. Corpse Bride:
  7. Dark_kronos:
  8. dooo: shaman
  9. evouli: Lorien
  10. faithplus1: Corpse Bride
  11. Founes: adespoto
  12. Hunter: Bugs Bunny
  13. Lorien:
  14. mania:
  15. Michelle:
  16. misslittledevil: shaman
  17. Molka: Lorien
  18. Niyia:
  19. Phoebe:
  20. shaman: Dark_Kronos
  21. Sleepyhead:
  22. Vkey:
  23. XRZ:
  24. Youki: shaman
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Υστερα απο αρκετη σκεψη ψηφιζω :hmm:... Corpse Bride! Και ο Διας βοηθος να μην είναι πολιτης!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λέω Χάντερ

Ειναι απο τους πρώτους που ψηφίσανε άρα τραβάει υποψία, δεν μπορεί στις πρώτες κιόλας σκέψεις και χωρίς να μηλήσει κάποιος να τον βγάζεις νοκ άου, άρα καρφωθηκε:hmm:

Ειπαμε μέχρι άυριο ε; μήπως σκευτώ κάτι άλλο και το αλλάξω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... επειδη δεν εχω ιδεα πιον να ψηφισω ψηφιζω XRZ προς το παρων μονο και μονο γατι κανεις δεν την εχει ψηφισει, και εντελος τυχεα διαλεξα αυτην αναμεσα σε οσους δεν εχουν ψηφιστει. Μεχρι αυριο βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
adespoto.

από τις 3 που είναι υποψήφιες λόγω.. παλαιότητας για την ώρα συγκέντρωσε περισσότερες... υπόνοιες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλησπέρα:DΕγώ ψηφίζω evouli,adespoto ή Dark_kronos,γιατί μπορεί ο shaman να είναι ρουφιάνος:hmm:Θα αποφασίσω αργότερα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μέχρι σήμερα στις 20.00 ψηφίζετε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
@Evouli: νι...αλλά εσύ είσαι "παλιά" στο παιχνίδι και δεν έχεις υπάρξει δολοφόνα ακόμα
... οπότε μαζεύεις (μαζί με adespoto και miss) εχτρα πόντους :P


Το εβούλι γιατί έχει ένα πονηρό ύφος, δεν ξέρω κάτι μου κάνει..
Η mania βλεπω το μελεταει το πραμα καλα...

Να άλλος ένας λόγος που είσαι δολοφόνα, πάλι στρέφεσαι εναντίον μου για να με διώξουν πρίν αρχίσω τις θεωρίες, πάλι θα με διώξετε απο νωρίς αλλα πάλι τα ίδια αρχίσατε; είναι 25 άτομα πάλι εγώ πήραξα; αλλα βέβαια αυτό είναι με φοβάστε:mad::P:P
...βεβαια αυτο το στυλ "μου την πεφτουν" ειναι κι αυτο υποπτο. Αλλα θα παω στο πιο σιγουρο και ψηφιζω evouli. Mη χαντακωσω καναν αθωο με το καλημερα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ειπαμε μέχρι άυριο ε; μήπως σκευτώ κάτι άλλο και το αλλάξω:hmm:

ΧΜεχρι αυριο βλεπουμε...

Τι λετε εσεις οι δυο? Αυριο ειναι η πρωτη δολοφονια, οχι η πρωτη αποχωρηση.
Μηπως δεν ειναι και τοσο τυχαιο το οτι μπερδευτηκατε? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
ψηφίζω κ εγώ τυχαία τελικά τον faithplus1 (χωρίς λόγο:/:σόρρυ φέιθθθθθ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top