Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αφού η Μολκα ήταν δολοφόνα (κι ας μην παραδέχεται την ήττα της ομάδας της ;))

ΠΟΛΙΤΕΣ: ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ!!!!!

μένει να δούμε και ποιοι ήταν τι για να δούμε πόσο καλά τα πήγαμε στις .... μαντεψιές



:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Και ποιοι άλλοι?
Αντε πείτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ισοβαθμία λέει τώρα ποιος έβγαλε τον ψήφο????????:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Υπάρχει ισοβαθμία απίστευτο!Αλλά η μολκα αποκάλυψε την ταυτότητά της;):PΤι συμβαίνει τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κι εγώ λέω πως καλό θα ήταν να κρατάς την γνώμη σου για τον εαυτό σου. Καλό θα ήταν να προσέχουμε λίγο τον τρόπο που διατυπώνουμε κάποια πράγματα, ειδικά μέσα σ' ενα παιχνίδι.
Θα έλεγα ότι το forum είναι για να πει ο καθένας τη γνώμη του, όχι να την κρατάει για τον εαυτό του, αλλά δεν είναι το topic για να συζητήσουμε το προφανές. Και επίσης ποιος ο τρόπος μου που ενόχλησε;
Αυτή ήταν η άποψη μου και την είπα, αν θεωρείς ότι παραβαίνω τους κανόνες, σαν moderator μπορείς να διαγράψεις το post μου και να μου επιβάλεις ποινή. Στην τελική το παιχνίδι έχει κάποιους κανόνες, που όλοι μας δεχτήκαμε και ξέρω ένα άτομο που τους παρέβη επανειλημμένα καθώς και η λοιπή συμπεριφορά του για μένα, χαλάει το παιχνίδι.
Το ξέρω ότι θα αρχίσετε όλοι τα "χαλαρά ένα παιχνίδι είναι" και ναι συμφωνώ, αλλά όχι να δέχομαι παρατήρηση επειδή είπα τη γνώμη μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Χαχ, τι εγινε;; Ειναι 9,14 και βλεπω 7-7!! Ισοπαλια?? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οι πολίτες νίκησαν, αλλά η αλήθεια είναι πως δεν ειχε μπει ψηφοφορία πολύ πιθανό το αποτέλεσμα να είχε βγει υπέρ των δολοφόνων! :D Σε κάθε περίπτωση αυτός ο γύρος ήταν πολύ καλύτερος από τον προηγούμενο, μπραβο σε όλους σας!:D

Δολοφονάκια μη μιλάτε, θα σας ανακοινώσω .. σιγά σιγα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και ο ρουφιάνος?!?!?! ποιος ήταν?

Οι δολοφόνοι που είστε μέσα... ποιοι ήταν οι συνεργάτες σας?!?!?

[η Corpse ε? yabadadoo!!! μπορέι να μου στοίχισε την έξοδο από το παιχνίδι αλλά τη βρήκα!!! :clapup::clapup::clapup:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αφου οταν υποτιθετε οτι θα εκλεινε η ψηφοφορια οι ψηφοι ητανε 8-5 θα πρεπει να θεωριθει οτι διωξαμε την Μολκα, και κερδισαμε οι πολιτες! Δεν φταιμε εμεις που ο Γιωργος ειναι μπαζο και εβαλε λαθος ημερομινια....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Κάποιος κάτι έχει κάνει...:hmm:
Οι ψήφοι το κρόνου πάντως είναι 5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
άντε ρε παιδιά κερδίσαμε δλδ?
:clapup::clapup::clapup: πανηγυρίζω κ εγώ ως πολίτης (αν κ ομολογώ προς το τέλος σας έχασα...)


ΥΣ.: τώρα οι ψήφοι είναι πάλι οι ίδιοι κ στους 2 :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αντε βρε παιδιά...Παρασκευή βράδυ είναι...θέλουμε να παμε για ποτό.
Πείτε μας ποιοι ήταν τι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Θα έλεγα ότι το forum είναι για να πει ο καθένας τη γνώμη του, όχι να την κρατάει για τον εαυτό του, αλλά δεν είναι το topic για να συζητήσουμε το προφανές. Και επίσης ποιος ο τρόπος μου που ενόχλησε;
Αυτή ήταν η άποψη μου και την είπα, αν θεωρείς ότι παραβαίνω τους κανόνες, σαν moderator μπορείς να διαγράψεις το post μου και να μου επιβάλεις ποινή. Στην τελική το παιχνίδι έχει κάποιους κανόνες, που όλοι μας δεχτήκαμε και ξέρω ένα άτομο που τους παρέβη επανειλημμένα καθώς και η λοιπή συμπεριφορά του για μένα, χαλάει το παιχνίδι.
Το ξέρω ότι θα αρχίσετε όλοι τα "χαλαρά ένα παιχνίδι είναι" και ναι συμφωνώ, αλλά όχι να δέχομαι παρατήρηση επειδή είπα τη γνώμη μου. :)

Είχε προφανώς την άδεια της Συντονιστικής να γράφει οπως έγραφε. Σε κάθε περίπτωση το να εκφράζεις την γνώμη σου είναι σεβαστό, αλλά ο τρόπος που την εκφράζεις έχει σημασία. Το αν το ποστ σου θα διαγραφεί και αν θα υπάρξουν κυρώσεις είναι θέμα όλης της ΟΔ να το αποφασίσει και όχι δικό μου. Εγώ απλά σου έκανα μια παρατήρηση, την οποία όμως όπως είδα αγνόησες επιδεικτικά. Κατά τα άλλα, αν υπάρχει κάτι που θέλεις να πεις σχετικά με όσα σου είπα, μπορείς να απευθυνείς στην ΟΔ με report ή ΠΜ.

Συνεχίζουμε το παιχνίδι και μισό γιατί έχω λαλήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν ξερω γιατί δείχνει ισοψηφία, πάντως μέσα δείχνει αυτά:

Dark_kronos
burbuja, Corpse Bride, Hunter, Molka, Niyia
7 41,18%
Molka
adespoto, Αρκτούρος, Bill_Slayer, Dark_kronos, fandago, misslittledevil, XRZ, Youki
7 41,18%
Είμαι συντονιστική / περίεργος / κουμπάκιας :hehe:
Γιώργος, Bill, Founes, kajira, Vkey
3 17,65%
Άρα η Μόλκα φεύγει. Ίσως έχει κάποια σχέση με το ότι έπεσε ο σέρβερ πριν, δεν ξέρω. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Συνεχίζουμε το παιχνίδι και μισό γιατί έχω λαλήσει!


Με την ησυχία σου βρε.. Μην τους ακούς..:D:D


ΥΓ: Προσέχτε κακομοίρηδες το καγίρι.. Μετά από αυτό το παιχνίδι πρέπει να γίνει τιμώμενο μέλος..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top