Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη
  1. Αρκτούρος:
  2. ill_Slayer]: burbuja
  3. burbuja:
  4. Dark_kronos:burbuja
  5. dooo:Youki
  6. faithplus1: burbuja
  7. Molka:
  8. Youki:burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

burbuja 4
Youki 1

Yπολειπονται 3.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Burbuja από μένα.

Doo
μην προσπαθείς να μας αποπροσανατολίσεις. Είμαι πλέον σχεδόν βέβαιη ότι είσαι για μια ακόμη φορά δολοφόνος! :P

είσαι σχεδόν βέβαιη, όπως λες, για τον δολοφόνο, αλλά ψηφίζεις εμένα.. :smoke:

χμμ..:hmm:

yuki δαγκωτό από εμένα..! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπιλλ, οι "δολοφονημένοι" δεν έχουν τελευταίες λέξεις! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
είσαι σχεδόν βέβαιη, όπως λες, για τον δολοφόνο, αλλά ψηφίζεις εμένα.. :smoke:

χμμ..:hmm:

yuki δαγκωτό από εμένα..! :whistle:
Και γιατί σου φαίνεται παράξενο?
Είμαι ΣΧΕΔΟΝ βέβαιη για την ενοχή της doo, αλλά ΑΠΟΛΥΤΩΣ βέβαιη για τη δική σου!
Οσο για το ότι και οι 2 σας ψηφίζετε ξαφνικά εμένα ενισχύει ακόμα πιο πολύ την άποψή μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη
  1. Αρκτούρος:
  2. ill_Slayer]: burbuja
  3. burbuja:Youki
  4. Dark_kronos:burbuja
  5. dooo:Youki
  6. faithplus1: burbuja
  7. Molka:
  8. Youki:burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

burbuja 4
Youki 2

Yπολειπονται 2.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Great success..

Μετά και από τις τελευταίες εξελίξεις, και καθώς απ' ότι φαίνεται η burbuja θα μας αφήσει χρόνους σήμερα, έχω μεγάλο πρόβλημα σχετικά με το ποιον να ψηφίσω. Αν ψηφίσω burbuja θα μου πείτε ότι ξαφνικά αλλαξοπίστησα και αυτό με κάνει ύποπτη. Αν δεν την ψηφίσω, και ψηφίσω youki που είναι η δεύτερη επικρατέστερη, θα μου πείτε ότι και πάλι είμαι ύποπτη. Ο Αρκτούρος δεν νομίζω να ψηφίσει youki, οπότε..

Μιας και λοιπόν δεν ξέρω πια τι συμπεριφορά να κρατήσω, θα ψηφίσω burbuja και το κρίμα στον λαιμό μας αν είναι πολίτης.

Και ψυχραιμία παιδιά, παιχνίδι είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Woww.. Δεν το πιστεύω ότι έμεινα πάλι εγώ να ψηφίσω τελευταίος.. Και μπήκα και νωρίτερα σήμερα..
Τέλος πάντων. Δεν λέω την τελευταία κουβέντα ακόμα..

Σε λίγοοο... μιας και είμαι σπίτι:D

Edit: Τώρα πρόσεξα πως και με την ψήφο της Molka φεύγει μάλλον η μπουρμπούχα, οπότε δεν θα κριθεί το παιχνίδι από την ψήφο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σούμα για Τετάρτη
  1. Αρκτούρος:
  2. ill_Slayer]: burbuja
  3. burbuja:Youki
  4. Dark_kronos:burbuja
  5. dooo:Youki
  6. faithplus1: burbuja
  7. Molka:burbuja
  8. Youki:burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

burbuja 4
Youki 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ας ψηφίσω λοιπόν κι εγώ, έτσι κι αλλιώς η ψήφος χαμένη θα πάει..
Η Youki είναι μεν low profile, αλλά είναι και νέα στο παιχνίδι και όχι και τόσο "διάσημη" στο στέκι..

Μπουρμπούχα λοιπόν, αν και δεν την υποψιαζόμουν.. και πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Detective Burbuja περιμένουμε famous last words! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Detective Burbuja περιμένουμε famous last words! :D

χαχααααααα.. πολύ μ' άρεσε αυτό..! α λά μπουρμπούχα στυλ..!!! :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

λοιπόν, στα προκείμενα τώρα.. :/:

λυσσιάξατε να με βγάλετε απ' το παιχνίδι, αλλά τώρα ήρθε η δική μου ώρα να δηλώσω ότι περιμένω συγνώμες.. ή μάλλον, επειδή είμαι ανώτερος άνθρωπος, δεν θέλω να μου ζητήσετε συγνώμη.. απλά να βασανίζεστε από τύψεις που με βγάλατε απ' το παιχνίδι..! ;) :P

καλή συνέχεια σε όλους..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

λυσσιάξατε να με βγάλετε απ' το παιχνίδι, αλλά τώρα ήρθε η δική μου ώρα να δηλώσω ότι περιμένω συγνώμες.. ή μάλλον, επειδή είμαι ανώτερος άνθρωπος, δεν θέλω να μου ζητήσετε συγνώμη.. απλά να βασανίζεστε από τύψεις που με βγάλατε απ' το παιχνίδι..! ;)
:P

Δεν ξερουμε ομως τι εισουν τελικα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Επειδή αύριο θα είναι (ξανά) μια δύσκολη μέρα και κάτι μου λέει ότι αν δεν ψηφίσω ως τη 1 ίσως και να μην προλάβω να ψηφισω...
Doo! Και ελπίζω να μην έχω πέσει έξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Επειδη δεν ξερω αν θα μπω ξανα το βραδυ, και επειδη τωρα πια κανεις δεν ξερει πιος θα παει αυριο στα θυμαρακια, ψηφιζω και εγω απο τωρα Doo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
youki. χουχού!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σούμα για Πέμπτη
  1. Αρκτούρος:
  2. Dark_kronos: dooo
  3. dooo: youki
  4. faithplus1:
  5. Molka:
  6. Youki: dooo
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

dooo 2
Youki 1

Yπολειπονται 3.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[XRZ αναποφάσιστη ανάμεσα στο να αναδυθεί στους ουρανούς ή να διεκδικήσει τα πινακάκια :P]

πλησιάζει η ώρα που θα ξαναμιλήσουμε εμείς τα ... ζόμπι :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

[kajira πρέπει να αναθεωρήσεις τη συντονιστική σου νομίζω.. :P:P:P:P:P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
[XRZ αναποφάσιστη ανάμεσα στο να αναδυθεί στους ουρανούς ή να διεκδικήσει τα πινακάκια :P]

πλησιάζει η ώρα που θα ξαναμιλήσουμε εμείς τα ... ζόμπι :jumpy::jumpy::jumpy::jumpy:

[kajira πρέπει να αναθεωρήσεις τη συντονιστική σου νομίζω.. :P:P:P:P:P:P:P]


σφωνάω κι εγω για τη συντονιστικη :P :P :P :P :P

δεν ειχα σκοπο να στα κλεψω καλο μου χρζ, απλα οταν δεν εισαι εδω και δεν εχω τι να κανω τα περναω εγω :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Τελειωνετε, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εγω δεν θα προλαβω αλλο:bye::bye::bye::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top