Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΥΓ: Γιατί νιώθω πως έχει παρεξηγηθεί η Συντονιστική; :(

Τελευταία μερα που γεύομαι παίκτη!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Λοιπον, επειδη οπως ειναι τα πραγματα δεν ξερω αν θα επιζισω απο το αυριανο... Και επειδη δεν ξερω και αν θα κανουμε καταληψη η οχι, και αν κανουμε καταληψη αν θα μπω καθολου η αν θα ειμαι απασχολιμενος με αλλα, λεω να ψηφισω.
Ειναι καπος απερισκεπτη η ψηφος μου, δεν ειμαι σιγουρος αλλα καλου κακου... απο το να μην ψηφισω καθολου...
Θα ψηφισω τον faith, καθος κρινω μονο μεσα απο την τελευτεα ψηφοφορια, και τον διαλεξα τυχεα αναμεσα σε οσους εχω για υποπτους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
nop....

Θα φάω την συντονιστική!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχαχαχα. Για τόλμα να πλησιάσεις! Θα σε κάνω μπαν! :P

..ή μάλλον άλλαξα γνώμη! Θοδωρήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!! :slourp: Αυτός εδώ με πειράζειιιιιιιιιιιι! :baby::cry_x:

(Ήρθε η ώρα τώρα να αράξω.. :popcorn::popcorn::P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κι εγώ επειδή αύριο θα ανέβω στη σχολή (νι θα πάω για μάθημα!), ψηφίζω ξανά XRZ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

ΑΣΧΕΤΕ!!!!! Την αντιζηλο μου εβαλες ακομη κι αυτη την ιερη στιγμη!! Παρακαλω καινουρια φωτο, σωστη αυτη τη φορα!
Ευχαριστω και συγγνωμη για την αναστατωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
χμ....πάλι ψηφοφορία με σασπένς. Α ρε ξουρουζουζού, you pull the strings, babe:P:D:D

τώρα εγώ να επιμείνω στον κρονάκο? ή να τη δώσω στη ξουρουζουζού? ε? για πείτε.
Και οι δύο ένοχοι μου φαίνονται:P
τη σκαπουλάρουν τελευταία στιγμή:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
photo-cuisine.jpg

Ποιο κεφάλι έχει ποιο πολύ αίμα άραγε?:devil::devil::devil::devil::devil::devil::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
View attachment 1824

Ποιο κεφάλι έχει ποιο πολύ αίμα άραγε?:devil::devil::devil::devil::devil::devil::P

χαχαχαχαχα...καλόόόόό

αλλά νομίζω ότι είναι σαφές ποιος διαβολοφέρνει [... ο κρόνος ντε!!!! :P) και ποιος είναι καλό παιζάααακι :angelnot:


:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Dark_kronos:faithplus1
  6. dooo:
  7. faithplus1:
  8. Molka:
  9. XRZ:
  10. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Corpse_bride από μενα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
youki συγκεντρώσου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Corpse_bride από μενα!:)

youki συγκεντρώσου:P
κολλημένη στο ότι corpsebride και burbuja ήταν το ύποπτο δίδυμο...
burbuja ήθελα να γράψω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Dark_kronos:faithplus1
  6. dooo:
  7. faithplus1:
  8. Molka:
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!



----edit
και μιας και η ώρα πλησιάζει και ποτέ δεν ξέρεις...
burbuja για την ώρα από εμένα.. αψυχολόγητο χωρίς γερά επιχειρήματα, αλλά για να είμαι καλυμένη αν δεν προλάβω να ξαναγράψω. Αλλιώς θα το σκεφτώ λίγο περισσότερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
(ΧΡΖ κάνεις πολύ καλή δουλειά, συνέχισε! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

TEΛΕΙΟ!!!!

(κι ας με καίει... 2η φορά -αν θυμάμαι καλά, μπορει και 3η- που κάποιος με ψηφίζει και μετά σκοτώνεται---είδατε τα λέω μόνη μου εγώ για να μην αρχίσετε τα "ύποπτο", "προσέξατε αυτό και η xrz σιωπά" :P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μου μαλάκωσαν οι άτιμοι.. :beating::beating::laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ξουρουζουζού από μένα. ξεκαθαρίζουν σιγά σιγά τα πράγματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. [adespoto]:XRZ
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Dark_kronos:faithplus1
  6. dooo:XRZ
  7. faithplus1:
  8. Molka:
  9. XRZ: burbuja
  10. Youki:burbuja

Burbuja: 2
XRZ:2


5 to go!

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)


ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


----------------------------

dooo: :mastigio:boxing::boxing::ropalo::ropalo::ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top