Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στ' αυγά σας λέω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Μήπως παίζει επίσης να μαθαίναμε κάποια στιγμή (και σήμερα ακόμα, δεν λέμε όχι :P) πόσοι δολοφόνοι υπάρχουν και αν είναι ακόμα μέσα ο ρουφιάνος? Θα με βοηθήσει στα πινακάκια!!! (Οχι που νομίζατε θα γλυτώνατε επειδή έφυγε ο fandago!:P)
Ε, φανταστική kajira? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Corpse από μένα... το αποφάσισα...


Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:XRZ
  2. adespoto:XRZ
  3. Bill_Slayer: Corpse Bride
  4. burbuja:XRZ
  5. Corpse Bride:Youki
  6. Dark_kronos:Corpse Bride
  7. dooo:Dark Kronos
  8. faithplus1: Dark Kronos
  9. Molka:Dark_kronos
  10. XRZ: Corpse Bride
  11. Youki:Corpse Bride
Dark_kronos: 3 ψήφοι
XRZ: 3 ψήφοι
Corpse Bride: 4 ψήφο
ι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)


ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


-----------

έβαλα μόνη μου το πινακάκι να μην παιδεύουμε την kajira και βάλει τους δολοφόνους να μας φάνε.... :P:angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μήπως παίζει επίσης να μαθαίναμε κάποια στιγμή (και σήμερα ακόμα, δεν λέμε όχι :P) πόσοι δολοφόνοι υπάρχουν και αν είναι ακόμα μέσα ο ρουφιάνος?
Ε, φανταστική kajira? :)

ε, φφφφφφφφφφφφφφανταστική kajira????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Προκλητική η αλλαγή ψήφου σου XRZ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τσου παιδάκια, είναι πολύ νωρίς σήμερα να σας πω αν έχει φύγει άλλος δολοφόνος. Από Τετάρτη και βλέπουμε (βασικά δεν είχα σκοπό να σας πω καθόλου μέχρι το τέλος, επειδή έχετε μείνει πολύ λίγοι παίκτες..) Αλλά οκ, θα ρωτήσω και τους άλλους και θα σας πω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Προκλητική η αλλαγή ψήφου σου XRZ..

με επιχειρήματα... η corpse το έπαιξε υπεράνω όταν ήταν 4-δεν θυμάμαι κατά του κρόνου και έριξε άσχετη ψήφο (Youki)...

επίσης ακόμα και σε καίριες ψηφοφορίες ψηφίζει σταθερά πολίτες (ή μάλλον πολίτες)..

επίσης είπα να εμπιστευτώ την κρίση του Bill... επίσης προτιμώ να βγει ο Kronos ¨οταν θα είναι να μάθουμε τι είναι...

ΕΠίσης επειδή μάλλον είμαι η επόμενη για ψηφοφορία ας με υποψιαστείτε άυριο για να μπορείτε να μάθετε τι είμαι και να καταλάβετε το λάθος που κάνετε (οι μη-δολοφόνοι προφανώς :))


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ουφ, μισό να ρίξω κάνα κέρμα...

XRZ θα σε σκίσωωωωωωωωωωωω! :P

Εντιτ: Αιντάααααααααα! Μαρή XRZ δεν κάνεις για συντονιστική, πρώτα μπαίνει αυτός με τις πιο πολλές ψήφους και μετά βάζουμε τις ισοψηφίες! :beating::beating: Και είμαι και ξανθιά, το 'χω κάψει και με τα δίκαια, με μπέρδεψες! :beating::laugh::laugh:

Κορπς περιμένουμε famous last words. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ουφ, μισό να ρίξω κάνα κέρμα...

XRZ θα σε σκίσωωωωωωωωωωωω! :P
κι εγώ σ'αγαπάω :):):)


δεν θέλει κέρμα καλέ...

Η νύφη φέυγει με 4 εναντιον 3 του Κρόνου και 3 δικών μου! :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
με επιχειρήματα... η corpse το έπαιξε υπεράνω όταν ήταν 4-δεν θυμάμαι κατά του κρόνου και έριξε άσχετη ψήφο (Youki)...

Και πιστεύεις δηλαδή ότι βλέποντας σήμερα να έχει από νωρίς τόσες ψήφους δεν θα έκανε κάτι; Ή ότι οι δολοφόνοι δεν θα έκαναν κάτι για να ανατρέψουν το αποτέλεσμα;

επίσης ακόμα και σε καίριες ψηφοφορίες ψηφίζει σταθερά πολίτες (ή μάλλον πολίτες)..

Έχω ήδη πει την άποψη μου γι' αυτό το επιχείρημα.

επίσης είπα να εμπιστευτώ την κρίση του Bill... επίσης προτιμώ να βγει ο Kronos ¨οταν θα είναι να μάθουμε τι είναι...
ΕΠίσης επειδή μάλλον είμαι η επόμενη για ψηφοφορία ας με υποψιαστείτε άυριο για να μπορείτε να μάθετε τι είμαι και να καταλάβετε το λάθος που κάνετε (οι μη-δολοφόνοι προφανώς :))
Σ' αυτά πάω πάσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Adieu!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Και πιστεύεις δηλαδή ότι βλέποντας σήμερα να έχει από νωρίς τόσες ψήφους δεν θα έκανε κάτι; Ή ότι οι δολοφόνοι δεν θα έκαναν κάτι για να ανατρέψουν το αποτέλεσμα;
Σ' αυτά πάω πάσο.


μα...δεν της είχε από νωρίς!! μία (της Youki) είχε από νωρίς! το 4-1 χωρίς μισή αναφορά του ονόματος της είναι ασφαλέστατο! μετά (κατά το μεσημεράκι) έγινε 4-2 και η 3η ψήφος ήρθε πολύ αργά (κ η 4η ακόμα αργότερα)... άσε που...δεν την βλέπω εδώ :P Τώρα οι άλλοι [2 μονάχα] δολοφόνοι ίσως να μην πρόλαβαν να αντιδράσουν, ή να μην θέλησαν να καρφωθούν Ή να έχουν ήδη ψηφίσει εμένα ή τον Κρόνο (κατά τη γνώμη μου και οι 2 τον ίδιο και όχι 1 και 1, δίνοντας εντελώς προσωπική εκτίμηση προβάδισμα στο να έχουν ψηφίσει Κρόνο αλλά δεν κόβω και τπτ. δλδ να είναι κάποιοι εκ των εκ των dooo, faith και...εσού, με εσένα με λιγότερες πιθανότητες καθαρά γιατί αν ήσουν δολοφόνα είχες χρόνο να αντιδράσεις και να σώσεις τον συν-δολοφόνο ψηφίζοντας εμένα... Αν πάλι στράφηκαν προς εμένα arktouros, adespoto, burbuja πάλι μονάχα το αδέσποτο ήταν εδώ να αλλάξει σε κρόνο αλλά δεν το είδα ενεργό οπότε ή δεν είναι δολοφόνος ή απλά δεν πρόλαβε :)]


όσον αφορά το άλλο... well, ναι αυτό ήταν καθαρά θέμα στρατηγικής... Αν η διάθεση μείνει ίδια με σήμερα, ή ο κρόνος ή εγώ ..τζους αύριο οπότε one way or another θα έχω καταφέρει το ένα από τα 2 που θέλω (να μάθω τι είναι ο Κρόνος ή να μάθετε τι είμαι εγώ :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Το μόνο σοβαρό point που μπορώ να κάνω αυτή τη στιγμή, είναι ότι ξεχνάμε την επιλογή του αόρατου χρήστη και επίσης ότι πιστεύω πως υπάρχει άπλετος χρόνος για να γυρίσει το αποτέλεσμα όπως το θέλουν οι δολοφόνοι, ειδικά σε αυτό το σημείο που βρισκόμαστε. Σε όλα τα υπόλοιπα βρίσκω ότι έχεις κάποιο δίκαιο πάνω κάτω. Αλλά και πάλι δεν μου άρεσε που άλλαξες τελευταία στιγμή την ψήφο σου :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλα ε, τα ειδα ολα! Μα να σωθω ετσι τελευτεα στιγμη;...!

Οποτε, μετα και απο αυτο....
Η XRZ ειναι αυτη που με εσωσε ουσιαστικα... Οποτε αν θεωρισουμε οτι ειναι δολοφονος, παει να πει οτι η corpse δεν ητανε δολοφονος γιατι θα ηθελε να την σωσει... (εκτος και αν θεωρισουμε οτι τελικα οι δολοφονοι ειμαστε εγω και η XRZ, πραγμα που για εμενα δεν ισχιει). Οποτε η XRΖ κατα την γνωμη μου ειναι πολιτης.
Επισης αρχιζω να πιστευω οτι ο Bill ειναι ο ρουφιανος.
Απο εκει και περα μου κανουν ολοι λιγο πολυ για υποπτοι... πρεπει να το αναλυσω λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλα ε, τα ειδα ολα! Μα να σωθω ετσι τελευτεα στιγμη;...!

Οποτε, μετα και απο αυτο....
Η XRZ ειναι αυτη που με εσωσε ουσιαστικα... Οποτε αν θεωρισουμε οτι ειναι δολοφονος, παει να πει οτι η corpse δεν ητανε δολοφονος γιατι θα ηθελε να την σωσει... (εκτος και αν θεωρισουμε οτι τελικα οι δολοφονοι ειμαστε εγω και η XRZ, πραγμα που για εμενα δεν ισχιει). Οποτε η XRΖ κατα την γνωμη μου ειναι πολιτης.
Επισης αρχιζω να πιστευω οτι ο Bill ειναι ο ρουφιανος.
Απο εκει και περα μου κανουν ολοι λιγο πολυ για υποπτοι... πρεπει να το αναλυσω λιγο...
Κρόνε κι εγώ σε έσωσα μη με ξεχνάς:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Κρόνε κι εγώ σε έσωσα μη με ξεχνάς:P;)

Δεν σε ξεχναω, απλα η XRZ ητανε τελευτεα στιγμη, και δεν το περιμενα με την καμια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ έκανα την αρχή πάντως;);)Άντε να δούμε κι αύριο,για πόσο θα σώζω αθώους πολίτες?(πιθανώς):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Καλησπέρα.
Την ψήφο μου θα την άλλαζα. Κρόνο θα ψήφιζα. Απλά για να γίνεται παιχνίδι ψήφισα ξουρουζού. Έλα όμως που δεν είχα το χρόνο να μπω και να τα αποτελέσματα.
Πραγματικά ανατρεπτική η ψηφοφορία σήμερα.

Μείναμε λίγοι και καλοί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Τσου παιδάκια, είναι πολύ νωρίς σήμερα να σας πω αν έχει φύγει άλλος δολοφόνος. Από Τετάρτη και βλέπουμε (βασικά δεν είχα σκοπό να σας πω καθόλου μέχρι το τέλος, επειδή έχετε μείνει πολύ λίγοι παίκτες..) Αλλά οκ, θα ρωτήσω και τους άλλους και θα σας πω. :)
Τουλάχιστον αν βγουν όλοι οι δολοφόνοι θα το μάθουμε ή θα σφαζόμαστε μεταξύ μας και η συντονιστική θα έχει σκάσει στα γέλια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εννοείται θα το μάθετε καλέ. Σε τέτοια περίπτωση απλά θα τελειώσει το παιχνίδι! ;)

ΥΓ: Γιατί νιώθω πως έχει παρεξηγηθεί η Συντονιστική; :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top