Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αμάν! Μισόοοοοοοοοοοο... Πάει ένας πολίτης ακόμα που λέτε.. :D (μα μόνη μου είμαι εδώ μέσα; :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • fandago.jpg
    fandago.jpg
    104 KB · Εμφανίσεις: 60

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αμάν! Μισόοοοοοοοοοοο... Πάει ένας πολίτης ακόμα που λέτε.. :D (μα μόνη μου είμαι εδώ μέσα; :mad:)

(ναι μόνη σου είσαι :P μάλλον!)

μπρρρρρ...ανατριχιαστικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
:confused::confused::confused:
Τον θεωρούσα τον πιο πιθανό ρουφιάνο!!!
Φτου, πάνε τα πινακάκια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τα μαρούλια και τα λάχανα πού κολλάνε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
τα μαρούλια και τα λάχανα πού κολλάνε???
Στα χρώματα μαρουλί και λαχανί που χρησιμοποιούσε στα πινακάκια του! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Μάλιστα....
Τώρα είναι που θέλει πολλή σκέψη.
Μ'αρέσει που τον υποπτευόμουν και για δολοφόνο :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μια μέρα είχα να μπω και βρήκα 4 σελίδες με μια υπερανάλυση, τεράστια ποστ και δε μπόρεσα τελικά να διαβάσω.
Με προβλημάτισε λίγο η δολοφονία του fandago, γιατί ειλικρινά εγώ δεν είχα βγάλει κάποιο συμπέρασμα από τα πινακάκια.
Το μόνο που μου έμεινε ήταν μια ανάλυση που θεωρούσε εμένα, τη dooο και τον Κρόνο πιο πιθανούς ως δολοφόνους.
Επειδή εγώ ξέρω τι είμαι, η dooo με το παιδί στην κοιλιά δε νομίζω να είναι δεύτερη σερί φορά (a.k.a. serial killer :P), οπότε καταλήγω στον Κρόνο για σήμερα.

Ψ: XRZ, μην ανησυχείς, δε σε ξέχασα. :D :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ είδα ότι μόλις ο Fandago βρήκε κάτι στο τελευταίο πινακάκι με τη burbuja,αμέσως δολοφονήθηκε...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και λίγο πριν πάω σπίτι... η τελευταία προσφορά της ημέρας..

Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:Dark Kronos
  3. Bill_Slayer: burbuja
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:Youki
  6. Dark_kronos:
  7. dooo:Dark Kronos
  8. faithplus1:
  9. Molka:
  10. XRZ: Dark_kronos
  11. Youki:Corpse Bride
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε [στην kajira], άνθρωπος ειναι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!


--------------------

άαααντε να δούμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χμμ... Μου φαινεται πως δινω λιγο παραπανω την εντυπωση του δολοφονου (καλε πως με καταλαβατε;...:P)
Το κοβω να φευγω σημερα, αλλα τι να κανουμε.... Περιμενω συγνωμες σαν την XRZ!:P
Λοιπον, το οτι δολοφονιθικε ο fantago δεν πιστευω πως εχει να κανει με το οτι πηγε να βγαλει την burbuja δολοφονο... Απλος καπιον επρεπε να σκοτωσουν, και μαλλον ητανε το καλητερο θυμα, καθος τα πινακακια του ειχανε βγαλει καπιους δολοφονους. Ητανε ομως ακομα πολλα ατομα για να ειναι κανεις συγουρος. Αμα τον αφηνανε και αλλο μεσα, θα αρχιζαν να στενευουν οι κλιει και θα εβρισκε πιο ευκολα τους δολοφονους. Ακομα αν καπιος τωρα πιστευει πως καπιος απο αυτους που ειπε ο fantago ειναι δολοφονος (οπως ολοι νομιζετε πως ειμαι εγω....:( :P) μπερδευουν με την δολοφονια του, και φερνουν μια συνχιση, με αποτελεσμα να κερδισουν χρονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αφού μελέτησα τα πινακάκια και τις διάφορες αναλύσεις κατέληξα στο εξής:
Στην ισοψηφία ανάμεσα σε adespoto και evouli η ΣΕ έδιωξε το evouli. Η κίνηση αυτή μπέρδεψε πολλούς (μαζί και εμένα). Ωστόσο αρχίζω να πιστεύω πως το adespoto ΙΣΩΣ είναι ο ρουφιάνος και η κίνησή της να ψηφίσει έναν αθώο (evouli) ήταν καθαρά για να μείνει στο παιχνίδι.
Γενικά αν όντως ισχύει αυτό αρχίζουν να "ξεχωρίζουν" και κάποιοι πιθανοί δολοφόνοι (burbuja, corpse) που επανειλημένα ψηφίζουν αποδεδειγμένόυς πολίτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πού ξέρεις αν το evouli είναι αθώος ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Πού ξέρεις αν το evouli είναι αθώος ή όχι?
Το υποθέτω! Αν δεν είναι και είναι δολοφόνος δεν μπορώ να βγάλω κανένα συμπερασμα. Αν όμως δεχτώ ότι ήταν αθώα καταλήγω στα παραπάνω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
XRZ, στη σούμα που έκανες δεν έβαλες, ας πούμε τυχαία, τι δική μου ψήφο. Με δεδομένο ότι ήδη έχω χάσει μια ψηφοφορία, αν έχανα και δεύτερη θα έφευγα από το παιχνίδι. Πολύ βολικό, έτσι XRZ?...:whistle:

(Νομίζω ότι έχει πιο πολύ πλάκα αυτή η δεύτερη φορά που παίζουμε το παιχνίδι. :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
XRZ, στη σούμα που έκανες δεν έβαλες, ας πούμε τυχαία, τι δική μου ψήφο. Με δεδομένο ότι ήδη έχω χάσει μια ψηφοφορία, αν έχανα και δεύτερη θα έφευγα από το παιχνίδι. Πολύ βολικό, έτσι XRZ?...:whistle:

(Νομίζω ότι έχει πιο πολύ πλάκα αυτή η δεύτερη φορά που παίζουμε το παιχνίδι. :D)


Eσένα θα σε χτυπήσω δεν μου γλυτώνεις!!! Πότε ψήφισες καλό μ'? Δεν σε πήρα χαμπάρι! Άλλωστε έυκολο είναι κάτσε να κάνω μια σούμα ειδικά για σένα:

Faithplus1: XRZ

:P

Επίσης καλο μ' :mad:, εγώ δεν είμαι συντονιστική! Απλά μιας και η kajira έλειπε, και αφού έχει... απολύσει την υπόλοιπη ΣΕ [:P], είπα να κάνω τις σούμες για να είναι ευκρινές που βρισκόμαστε! Αν είχα κάνει λάθος θα το έβλεπε η ΣΕ και θα την προσέθετε!

ΑΑΑΑ... αμ και κερατάς αμ και δαρμένος εδω μέσα!!! :mad::mad::mad::mad::mad:












































:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
"αχχχχ.....ήταν τυχαίο....."

:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ξουρουζουζού, τον κρόνο ψήφισε ο ντοκ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Και πάλι τυχαία, η XRZ με έβαλε ότι την ψήφισα.
Λες και έχω καμιά εμμονή μαζί της...:confused:
Τι να πω, δεν ξέρω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top