Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Αφού είναι προφανές λοιπόν, δεν είναι λογικό τους 1 ή 2 επικρατέστερους να τους ψάχνεις σε αυτούς που ψήφισαν τους περισσότερους αθώους;;)
Η burbuja ποτέ δεν κινδύνεψε, δεν ψήφισε κανέναν επειδή την ψήφισε και αν έβαλε κάποιον στο μάτι ποτέ δεν με έπεισε με επιχειρήματα:)

Δυστυχώς εμένα προσωπικά δεν μου αρκεί σ' αυτό το σημείο που βρισκόμαστε ο τρόπος σκέψης σου, έχουν γίνει τόσες συζητήσεις επί συζητήσεων που με πείθουν για το αντίθετο. Αλλά όπως είπα και πριν, that's just me!;)

Ή πολύ απλά δεν περίμενε ότι κάποιος θα κάθετε να φτιάχνει πίνακες ή να προσέχει και να θυμάται όλους όσους ψήφισε ο καθένας...
Δεν το περίμενε στον πρώτο γύρο.. άντε στον δεύτερο.. αλλά 4 άνθρωποι ήταν το team, ούτε ένας δεν σκέφτηκε αλλαγή τακτικής όταν είδαν πόσο ζεστά πήρες το θέμα; Το θεωρώ απίθανο έως ακατόρθωτο!:confused:

Α, έκανα ένα γρήγορο search βασιζόμενη σε αυτό σου το ποστ, και απ' ότι βλέπω έχεις υπολογίσει ως πολίτη το evouli, που απ' όσο ξέρω δεν γνωρίζουμε τι ήταν. Ή είναι βράδυ και κάτι δεν έχω καταλάβει καλά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Α, έκανα ένα γρήγορο search βασιζόμενη σε αυτό σου το ποστ, και απ' ότι βλέπω έχεις υπολογίσει ως πολίτη το evouli, που απ' όσο ξέρω δεν γνωρίζουμε τι ήταν. Ή είναι βράδυ και κάτι δεν έχω καταλάβει καλά; :hmm:
Πουθενά στο post μου που αναφέρεις δεν έχω υπολογίσει σαν πολίτη το evouli. Ίσα ίσα που παίρνω σαν περίπτωση να είναι δολοφόνος, όπως πήρε το adespoto. Οι πορτοκαλί είναι αυτοί που εκεί μετράω για πολίτες. Για ξαναδές το και συγκεκριμενοποίησε την αναφορά σου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εγώ θα λείπω σήμερα μέχρι το απόγευμα, επομένως θα ρίξω από τώρα την ψήφο μου.. :hmm:


Η burbuja ποτέ δεν κινδύνεψε, δεν ψήφισε κανέναν επειδή την ψήφισε και αν έβαλε κάποιον στο μάτι ποτέ δεν με έπεισε με επιχειρήματα:)

τεσπα.. ψηφίζω fandago, μπας και του περάσει ο καημός που δεν ψήφιζα αυτούς που με ψηφίζανε..! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
μάιστα.
μου καζανοποιήσατε τον εγκέφαλό μου, πρέπει να σας πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Οβάλ καζάνι ή στρογγυλό; :P

Πρέπει να φυγω, δεν ξέρω τι ώρα θα γυρίσω, κάντε σούμες μόνοι σας κι αν στην 13.00 δεν έχει μπει η προκήρυξη κάντε ριπορτ οποιοδήποτε ποστ να το θυμήσετε στην ΟΔ, τους έχω αφήσει την προκήρυξη! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Fandago, εμένα τα πινακάκια σου με βοηθάνε πάρα πολύ. Σε παρακαλώ συνεχισε να τα βάζεις. Είχα ξεκινήσει κι εγώ, αλλά κάτι η δουλειά, κάτι που τα έφτιαχνες κι εσύ...τα παράτησα.
Είχα καταλήξει σε 2 άτομα, αλλά μετά από αυτό:
Ψηφιζω youki χωρις καμια αιτιολογια (κι αυτο ειναι αψυχολογητη κινηση που θελει να μπερδεψει τα πραγματα τη στιγμη που η youki δεν εχει καμια υποψια και καμια ψηφο, οεο).
και μιας και η corpse bride είναι ούτως ή άλλως μεταξύ των ατόμων που υποψιάζομαι από την αρχή, θα ανταποδώσω.
Corpsebride από μένα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:Dark Kronos
  3. Bill_Slayer: burbuja
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:Youki
  6. Dark_kronos:
  7. dooo:
  8. faithplus1:
  9. fandago:
  10. Molka:
  11. XRZ: Dark_kronos
  12. Youki:Corpse Bride
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τώρα έχω μπερδευτεί ακόμα κι εγώ :P
Τεσπα προς το παρόν θα ψηφίσω Κρόνο και ίσως αλλάξω προς το βράδυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τώρα έχω μπερδευτεί ακόμα κι εγώ :P
Τεσπα προς το παρόν θα ψηφίσω Κρόνο και ίσως αλλάξω προς το βράδυ...

Nα ένας βέβαιος ότι θα ...ζει το βράδυ!!!!

τέτοια βεβαιότητα μόνο οι δολοφόνοι και ο ρουφιάνος εγώ αυτό ξέρω.... :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Nα ένας βέβαιος ότι θα ...ζει το βράδυ!!!!

τέτοια βεβαιότητα μόνο οι δολοφόνοι και ο ρουφιάνος εγώ αυτό ξέρω.... :hmm::hmm::hmm:

Έλεος. Το λόγο για τον οποίο ψηφίζω τώρα δεν τον σκέφτηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Έλεος. Το λόγο για τον οποίο ψηφίζω τώρα δεν τον σκέφτηκες?

Για αποπροσανατολισμό :P

[έλεος εγώ! Πως το είχε πει η ..."συνεργάτιδα" μου κατά faith? Aς μην αρπαζόμαστε ... παιχνίδι είναι!:)]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα επιμείνω στον Κρόνο, γιατί θέλω να παίξω ψυχολογικά με τον fandago και τα πινακάκια του:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σούμα για Δευτέρα
  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:Dark Kronos
  3. Bill_Slayer: burbuja
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:Youki
  6. Dark_kronos:
  7. dooo:Dark Kronos
  8. faithplus1:
  9. fandago:
  10. Molka:
  11. XRZ: Dark_kronos
  12. Youki:Corpse Bride
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αμαν παιδιά τό'χω χάσει το μυαλό μου. Πάει το ρολόι του υπολογιστή 2 ώρες μπροστά και πριν μια ώρα έκανα αναφορά μηνύματος για να μας πουν ποιός πέθανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
:worry: Ανησυχώ...
Νομίζω τους κούρασα τους δολοφόνους και θα με βγάλουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.


γιαμ, γιαμ... Vampire strikes again!!!

ήταν το απωθημένο μου... νόμιζα οτι ήταν δολοφόνος... αν ήταν ομως, θα είχε φροντίσει να καλυφθεί καλύτερα και να μην κινδυνεύσει απο τους πολίτες... οι οποίοι μου την παρέδωσαν πολύ εύκολα... σαν θυσία... Η δίψα μου για αίμα ήταν μεγάλη και το δικό της ήταν αμβροσία! μμμμμμμμμ.... θεσπέσιο... who's next ???

αχαχαχχαχα. Ολα τα απωθημενα, εδω θα τα βγαλετε ρε 'σεις?




Συγνωμη που πεταγομαι σαν.. την πορδη :P αλλα δεν μπορουσα να μην σχολιασω την εμπνευση του Φουνες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τσ τσ, ο ένας σαν πορδή, ο άλλος σαν φάντασμα, ο άλλος σαν βαμπίρ...
Λοιπόν δεν θα σας προλάβω μου φαίνεται να δω ποιος θα πεθάνει, πρέπει να προλάβω τα μαγαζιά. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τσ τσ, ο ένας σαν πορδή, ο άλλος σαν φάντασμα, ο άλλος σαν βαμπίρ...
Λοιπόν δεν θα σας προλάβω μου φαίνεται να δω ποιος θα πεθάνει, πρέπει να προλάβω τα μαγαζιά. :worry:

είναι εδώ ...ΔΕΝ έχει ψηφίσει και παρόλαυτα φεύγει και ΔΕΝ ψηφίζει πριν τη 1... Είναι ύποπτα αυτά or what??!?!?! :eek::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Καλέεεεε, μας ξεχάσατε? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ έκανα και report πριν 5' :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top