Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α, να σας πω, μην μου απειλείτε τον ρουφιάνο, νταξ; :beating::beating: Η επιλογή είναι δική του, γι' αυτόν τον καλύψαμε.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Α, να σας πω, μην μου απειλείτε τον ρουφιάνο, νταξ; :beating::beating: Η επιλογή είναι δική του, γι' αυτόν τον καλύψαμε.. :D
Τι εννοείς η επιλογή είναι δική του; Αν θα παίζει τον κακό ή αν θα είναι ρουφιάνος; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αν θα παίζει τον κακό προφανώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ποιανού το μέρος θα πάρει εννοώ. Μπορεί να βοηθήσει ή εσάς ή τους δολοφόνους. Οι δολοφόνοι που ξέρουν ποιος/α είναι δεν μπορούν να τον αγγίξουν κι εσείς που μπορείτε, δεν ξέρετε ποιος/α είναι. Άρα μπορεί να βοηθήσει ή εσάς ή τους δολοφόνους! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Πειράζει που πραγματικά δεν βρίσκω νόημα στην ύπαρξη ρουφιάνου που παίρνει το μέρος των δολοφόνων;:/:
Ουσιαστικά είναι ένας παραπάνω δολοφόνος. Προτείνω στο επόμενο παιχνίδι ή να μπει παραπάνω δολοφόνος, ή να μπει ρουφιάνος που θα βοηθάει τους πολίτες. Όσοι συμφωνούν να πατήσουν alt + F4. :whistle:
Αλήθεια πάντως, εγώ που δεν έχω βρει γαλοπούλα ακόμα για τα Χριστούγεννα, βρήκα!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ουτε εγω εχω βρει το ουσιαστικο νοημα στην υπαρξη ρουφιανου... αλλα τεσπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.


γιαμ, γιαμ... Vampire strikes again!!!

ήταν το απωθημένο μου... νόμιζα οτι ήταν δολοφόνος... αν ήταν ομως, θα είχε φροντίσει να καλυφθεί καλύτερα και να μην κινδυνεύσει απο τους πολίτες... οι οποίοι μου την παρέδωσαν πολύ εύκολα... σαν θυσία... Η δίψα μου για αίμα ήταν μεγάλη και το δικό της ήταν αμβροσία! μμμμμμμμμ.... θεσπέσιο... who's next ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά φουνες, ανατριχιάσαμε τώρα :P

Ψ. Σχετικά με το ρουφιάνο, κανονικά θα έπρεπε να ξέρει τους δολοφόνους, οι δολοφόνοι να μην τον ξέρουν και να βοηθά έμμεσα τους πολίτες να βρούν τους δολοφόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Έχει δίκιο το αδέσποτο νομίζω. Στις πρώτες ψηφοφορίες ειδικά που δε ξέρουμε τι μας γίνεται, αν οι 4 δολοφόνοι ξέρουν το ρουφιάνο μπορούν άνετα να στραφούν εναντίον του και να πείσουν και κανέναν ακόμα να τον ψηφίσει. Πριν καν καταλάβουμε τι γίνεται ο ρουφιάνος θα έχει φύγει.
Για τη Δευτέρα( τότε δεν είναι η επόμενη ψηφοφορία? :worry:), δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
Από την αρχή μου φαινόταν ύποπτη η λεπτομερής δουλειά που έχει κάνει ο fandago. Τόσος κόπος για να αποκαλυφτεί ένας δολοφόνος ή για να κρυφτεί ένας δολοφόνος?...:hmm:
Ο Κρονάκος λειτουργεί με το σκεπτικό "τι με συμφέρει να ψηφίσω, άρα ψηφίζω αυτό που έχουν ψηφίσει οι περισσότεροι, για να σωθώ εγώ". Ύποπτο, πολύ ύποπτο...:hmm:
Η XRZ πιστεύω ακόμα ότι είναι δολοφόνος. Το ότι η διαβολίνα δεν ήταν, της δίνει πάτημα για να αθωώσει τον εαυτό της. Σε αυτό έχει δίκιο. Άδικα βάλαμε σε πακέτο διαβολίνα-XRZ (ίσως φταίω κι εγώ λίγο σ'αυτό :whistle:), άρα το ότι ήταν αθώα η διαβολίνα δε σημαίνει ότι είναι αθώα η XRZ. Ίσα ίσα, ο δολοφόνος, ξέροντας ποιοι είναι οι πολίτες, μπορεί να προσκοληθεί σε έναν και μετά να το παίζει αθώος κι αυτός. Καλή στρατιγική αυτή, δε λέω. Αλλά ύποπτη κι αυτή, πολύ ύποπτη...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ο Κρονάκος λειτουργεί με το σκεπτικό "τι με συμφέρει να ψηφίσω, άρα ψηφίζω αυτό που έχουν ψηφίσει οι περισσότεροι, για να σωθώ εγώ". Ύποπτο, πολύ ύποπτο...:hmm:

Υποπτο για πιον λογο; Επειδη θελω να μεινω στο παιχνιδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ναι Κρόνε, είναι ύποπτο, γιατί έτσι κι αλλιώς δεν συμμετέχεις και πολύ στο παιχνίδι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
οκ.. εσεις κρινετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
γιαμ, γιαμ... Vampire strikes again!!!

Προτείνω στο επόμενο παιχνίδι να βάλουμε και κυνηγό Βαμπίρ :P
Με σκόρδα, σταυρούς κλπ... Θα μας χρειαστεί τελικά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχει δίκιο το αδέσποτο νομίζω. Στις πρώτες ψηφοφορίες ειδικά που δε ξέρουμε τι μας γίνεται, αν οι 4 δολοφόνοι ξέρουν το ρουφιάνο μπορούν άνετα να στραφούν εναντίον του και να πείσουν και κανέναν ακόμα να τον ψηφίσει. Πριν καν καταλάβουμε τι γίνεται ο ρουφιάνος θα έχει φύγει.
Για τη Δευτέρα( τότε δεν είναι η επόμενη ψηφοφορία? :worry:), δεν έχω αποφασίσει ακόμα.
Από την αρχή μου φαινόταν ύποπτη η λεπτομερής δουλειά που έχει κάνει ο fandago. Τόσος κόπος για να αποκαλυφτεί ένας δολοφόνος ή για να κρυφτεί ένας δολοφόνος?...:hmm:
Ο Κρονάκος λειτουργεί με το σκεπτικό "τι με συμφέρει να ψηφίσω, άρα ψηφίζω αυτό που έχουν ψηφίσει οι περισσότεροι, για να σωθώ εγώ". Ύποπτο, πολύ ύποπτο...:hmm:
Η XRZ πιστεύω ακόμα ότι είναι δολοφόνος. Το ότι η διαβολίνα δεν ήταν, της δίνει πάτημα για να αθωώσει τον εαυτό της. Σε αυτό έχει δίκιο. Άδικα βάλαμε σε πακέτο διαβολίνα-XRZ (ίσως φταίω κι εγώ λίγο σ'αυτό :whistle:), άρα το ότι ήταν αθώα η διαβολίνα δε σημαίνει ότι είναι αθώα η XRZ. Ίσα ίσα, ο δολοφόνος, ξέροντας ποιοι είναι οι πολίτες, μπορεί να προσκοληθεί σε έναν και μετά να το παίζει αθώος κι αυτός. Καλή στρατιγική αυτή, δε λέω. Αλλά ύποπτη κι αυτή, πολύ ύποπτη...:hmm:


Τείνω να συμφωνήσω σχεδόν σε όλα. Αν και πιστεύω οτι έχουμε αποπροσανατολιστεί πλήρως... Θα κάνω το σχετικό rersearch μου και θα επανέλθω δρυμίτερη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε λοιπόν:

[FONT=&quot]Δευτέρα 8/10:[/FONT]
Αποχωρεί η mania. Την ψήφισαν οι: adespoto, Bill_Slayer, Corpse, thodoris, Yiouki

Ποιοί άλλαξαν ψήφο/ψήφισαν την τελευταία ώρα:
-burbuja: 19:17
- Kronos: ΔΕΝ ΨΗΦΙΣΕ

Ποιοί ψήφισαν μελλοντικό δολοφονημένο:
-doo, evouli, burbuja : Phoebe
-molka, fandago, founes: kakerlak
- Hunter: thodoris28 (και μάλιστα χωρίς προφανή λόγο!)

Τρίτη 9/10:
[FONT=&quot]Αποχωρεί[/FONT][FONT=&quot] ο[/FONT][FONT=&quot] Hunter.[/FONT][FONT=&quot]Τον [/FONT][FONT=&quot]ψήφισαν[/FONT][FONT=&quot] οι[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] adespoto, Bill_Slayer, fandago, Phoebe, thodoris,XRZ, Yiouki[/FONT]
Άλλαξαν ψήφο στο τελευταίο μισάωρο:
Misslittledevil: XRZ->Founes
Founes: Niyia->XRZ
XRZ: Niya->Hunter

Μελλοντικό δολοφονημένο ψήφισε μόνο η miss αλλά δεν μας ενδιαφέρει καθώς η miss ήταν τελικά αθώα.

Τετάρτη 10/10:

[FONT=&quot]Αποχωρεί η [/FONT][FONT=&quot]Niyia[/FONT][FONT=&quot]. Την [/FONT][FONT=&quot]ψήφισαν[/FONT][FONT=&quot] οι[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] burbuja, corpse, dooo, evouli, fandago, Phoebe.[/FONT]
[FONT=&quot]Άλλαξε ψήφο τελευταία στιγμή ο [/FONT][FONT=&quot]bill[/FONT][FONT=&quot]_[/FONT][FONT=&quot]slayer[/FONT][FONT=&quot] λέγοντας οτι η Ν[/FONT][FONT=&quot]iyia[/FONT][FONT=&quot] είναι μάλλον αθώα και ψήφισε [/FONT][FONT=&quot]XRZ[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]H[/FONT][FONT=&quot]XRZ[/FONT][FONT=&quot] ψήφισε μελλοντικό δολοφονημένο (τη [/FONT][FONT=&quot]Phoebe[/FONT][FONT=&quot])[/FONT]




[FONT=&quot]Πέμπτη 11/10:[/FONT]

[FONT=&quot]Αποχωρεί το [/FONT][FONT=&quot]evouli[/FONT][FONT=&quot]. Την ψήφισαν οι:[/FONT][FONT=&quot] Αρκτούρος, [/FONT][FONT=&quot]adespoto[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]burbuja[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]corpse[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]kakerlak[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]Άλλαξε γνώμη τελευταία στιγμή ο [/FONT][FONT=&quot]fandago[/FONT][FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]kakerlak[/FONT][FONT=&quot]->[/FONT][FONT=&quot]adespoto[/FONT]
[FONT=&quot]Επίσης πάλι ο [/FONT][FONT=&quot]Bill[/FONT][FONT=&quot]_[/FONT][FONT=&quot]Slayer[/FONT][FONT=&quot] μας λέει με απόλυτη σιγουριά οτι κάποιος είναι αθώος ([/FONT][FONT=&quot]evouli[/FONT][FONT=&quot]) και εκφράζει τη βαθειά του λύπη![/FONT]




[FONT=&quot]Παρασκευή 12/10:[/FONT]

[FONT=&quot]Αποχωρεί [/FONT][FONT=&quot]η[/FONT][FONT=&quot] misslittledevil.[/FONT][FONT=&quot]Την[/FONT][FONT=&quot] ψήφισαν[/FONT][FONT=&quot] οι[/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] burbuja, corpse, kronos, faithplus, fandago.[/FONT]
[FONT=&quot]Ψήφισαν μέσα στην τελευταία ώρα οι: [/FONT][FONT=&quot]burbuja[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]Bill[/FONT][FONT=&quot]_[/FONT][FONT=&quot]Slayer[/FONT][FONT=&quot], Αρκτούρος και [/FONT][FONT=&quot]fandago[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]



Θεωρώ οτι είναι υψίστης σημασίας ποιοί ψήιφισαν άτομο που τελικά ήταν αθώο (δηλ. ποιοί ψήφισαν miss και Niyia σοτυος αντίστοιχους γύρους). Έχουμε λοιπόν:
Niyia ψήφισαν: [FONT=&quot]burbuja, corpse, dooo, evouli, fandango, Phoebe. Εκ των οποίων βγάζουμε τη Phoebe γιατί όπως αποδείχθηκε ήταν αθώα, άρα έχουμε: [/FONT][FONT=&quot]burbuja, corpse, dooo, evouli, fandago.[/FONT]


misslittledevil ψήφισαν: [FONT=&quot]burbuja, corpse, kronos, faithplus, fandago.[/FONT]


Σε περίπτωση που ήταν δολοφόνος το evouli, τότε αυτόματα από τους από πάνω βγαίνουν υπεράνω πάσης υποψίας οι [FONT=&quot]burbuja[/FONT][FONT=&quot], [/FONT][FONT=&quot]corpse [/FONT][FONT=&quot](με τη λογική οτι δε θα έβγαζαν δολοφόνο) και μένουν οι: [/FONT][FONT=&quot]dooo, evouli, fandago, [/FONT][FONT=&quot]kronos, faithplus, εκ των οποίων ίσως να έβγαζα τον faithplus[/FONT] γιατί δεν ψήφισε σε μια ψηφοφορία και γιατί δεν μου κάνει για πολύ ύποπτος. Παρ'όλα αυτά τον αφήνω μέσα. Ίσως εδώ να κατηγορούσε κανείς και τον Bill διότι διατυμπανίζει την αθωότητα του evouli... Αλλά γι αυτό δεν είμαι τόσο σίγουρη.




Σε περίπτωση που ήταν δολοφόνος η mania τότε από τους από πάνω βγαίνει εκτός η corpse (και το evouli προφανώς αφού έχουμε βγάλει έναν δολοφόνο) και μένουν οι: [FONT=&quot]burbuja, [/FONT][FONT=&quot]kronos, faithplus, fandagο, [/FONT][FONT=&quot]dooo.[/FONT]


Σε περίπτωση που ήταν δολοφόνος ο hunter βγαίνει εκτός ο fandago, και το evouli και μένουν οι: [FONT=&quot]burbuja, [/FONT][FONT=&quot]kronos, faithplus, corpse, [/FONT][FONT=&quot]dooo.[/FONT]









Εγώ πιστεύω οτι μάλλον δολοφόνος ήταν το evouli, παρ'όλα αυτά δεν είμαι ακόμη βέβαιη, θέλω να το σκεφτώ λιγάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ψ. Σχετικά με το ρουφιάνο, κανονικά θα έπρεπε να ξέρει τους δολοφόνους, οι δολοφόνοι να μην τον ξέρουν και να βοηθά έμμεσα τους πολίτες να βρούν τους δολοφόνους.

Αν οι δολοφόνοι δεν ήξεραν τον ρουφιάνο θα μπορούσαν "καταλάθος" να το σκοτώσουν... γι' αυτό τον γνωρίζουν ώστε να μην τον στείλουν στα θυμαράκια μια ώρα νωρίτερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω οτι μάλλον δολοφόνος ήταν το evouli, παρ'όλα αυτά δεν είμαι ακόμη βέβαιη, θέλω να το σκεφτώ λιγάκι...


O μόνος τρόπος που βλέπω εγώ να είναι το evouli δολοφόνος είναι να είσαι εσύ ο ρουφιάνος και να προτιμήθηκε να μείνει ο ρουφιάνος έναντι του δολοφόνου μέσα για ... αποπροσανατολισμό...
could be δεν λέω... Αλλά στην περίπτωση αυτή (και θεωρώντας ότι ο ρουφιάνος θέλει το καλό των πολιτών) hunter,κ kronoσ είναι επίσης δολοφόνοι :hmm: Could be... :hmm::hmm::hmm:[και ποιος ειναι ο τελευταλιος τότε ?!?!?!?!)


ψ. Faith... όπως ξανάπα... η λήξη του παιχνιδιού θα με δικαιώσει... και τότε... :mastigio:mastigio:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μέχρι πότε είναι υποχρεωτικό να ψηφίσουμε?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Καταρχάς δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσουμε, αν θέλουμε απέχουμε και μας διώχνουν από το παιχνίδι :P

Σε περίπτωση που σε πεθάνουν αύριο το μεσημέρι, καλό θα ήταν να έχεις ψηφίσει ώστε να μετρήσει η ψήφος σου στην βραδινή ψηφοφορία. Αλλά ουσιαστικά, πρέπει να έχουμε ψηφίσει μέχρι αύριο στις 8 το βράδυ.

Το ποστ του αδέσποτου με μπέρδεψε αρκετά και σίγουρα θέλει κάνα δυο αναγνώσεις. Όταν καταλάβω τι λέει θα σας πω για να μην μπερδευτείτε κι εσείς :P

εδιτ: adespoto, έχω μια μικρή απορία. Γιατί σε απασχολεί τόσο πολύ το ποιος άλλαξε τελευταία στιγμή την ψήφο του; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top