Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Λοιπόν ή είσαι δολοφόνος ή δεν σκεφτέσαι τι λες...
κ το λεω μόνο κ μόνο επειδή ξέρω τι είμαι...
Πρόσεξε εγώ δεν είπα ότι εσύ είσαι δολοφόνος.Ότι κάποιοι απ'αυτούς που ψήφισαν evouli είναι δολοφόνοι,ή τουλάχιστον ύποπτοι για μένα.
Ψηφίζω adespoto...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Σποντίτσες :P

Σου είπα ξεκάθαρα ότι η εμμονή σου με τα πινακάκια και η τακτική "τους κατηγορώ όλους, όλο και κάποιον θα πετύχω" είναι που με κάνει να σε υποψιάζομαι. Δηλαδή τι παραπάνω θες να πω; Ότι έχω χειροπιαστά στοιχεία εναντίον σου; Δεν έχω, που να τα βρω, σε forum είμαστε! :) Μακάρι, όπως λες κι εσύ, να μπορούσαμε να δούμε φάτσες, θα φαινόταν αμέσως ποιος είναι τι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Τσα!
Ρε παιδιά πάντα είχα πρόβλημα να καταλάβω το εκλογικό σώμα γενικά και ειδικά στην περίπτωσή μας.
Εκείνη τη μέρα που έγινε το ντέρμπυ για μένα ξεκαθάρισαν αρκετά πράγματα.
Πώς πείστηκαν όσοι ψήφισαν την XRZ και άλλαξαν γνώμη?
Θα επιμείνω.XRZ.
(Πάλι καλά που τη συμπαθώ την κοπέλα και ξέρω ότι δε θα μου κρατάει κακία που έχω φαγωθεί να την ψηφίσουμε. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Τσα!

(Πάλι καλά που τη συμπαθώ την κοπέλα και ξέρω ότι δε θα μου κρατάει κακία που έχω φαγωθεί να την ψηφίσουμε. :P)

:ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::ropalo::beating::beating::beating::beating::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing::boxing:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Φάιτττττττττττττ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
πείστηκαν άπιστε Θωμά γιατί κατάλαβαν ότι έιμαι αθώα!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Άντε να φύγω να τελειώνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Είδατε πώς με συμπαθεί αυτό το κορίτσι? :worry:

(Ταυτόχρονα, με έχει βάλει στο μάτι μία δολοφόνος και κάτι μου λέει ότι αυτό δεν είναι και πολύ καλό...:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πάντως τι να σας πω, τη μια μέρα διώχνετε τη Niyia, μετά εμένα. Ο ρουφιάνος δεν ξέρω τι δουλειά έχει κάνει, οι δολοφόνοι πάντως έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Είδατε πώς με συμπαθεί αυτό το κορίτσι? :worry:

(Ταυτόχρονα, με έχει βάλει στο μάτι μία δολοφόνος και κάτι μου λέει ότι αυτό δεν είναι και πολύ καλό...:hmm:)


μπορώ να αλλάξω ψήφο?

ψηφίζω faith..όχι γιατί με έχει βάλει στο μάτι, αλλά γιατί ΤΕΤΟΙΑ εμμονή είναι περίεργη... Αν δε είναι αθώος όντως, έχει κάνει καλή δουλειά να με κάψει... άντε να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας έτσι και δολοφονηθεί δλδ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
άντε να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας έτσι και δολοφονηθεί δλδ!!!
Αυτό δεν είναι δύσκολο. Εσύ που είσαι μέσα στα πράγματα μπορεις να φροντίσεις να μη δολοφονηθώ. :P
Ή και το αντίθετο...:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αυτό δεν είναι δύσκολο. Εσύ που είσαι μέσα στα πράγματα μπορεις να φροντίσεις να μη δολοφονηθώ. :P
Ή και το αντίθετο...:knife:


faith.... με κουράζεις... :P:P

Άλλωστε το ΙΔΙΟ ακριβώς μπορώ να ισχυριστώ και για σένα... αφού σε ενοχλώ τόσο... κανόνισε με τους φίλους σου τους άλλους δολοφόνους να με φάτε..

[στην περίπτωση αυτή μπορώ παρακαλώ να έχω μια ωραία προκύρηξη σαν αυτή της Phoebe??? :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
faith.... με κουράζεις... :P:P

Άλλωστε το ΙΔΙΟ ακριβώς μπορώ να ισχυριστώ και για σένα... αφού σε ενοχλώ τόσο... κανόνισε με τους φίλους σου τους άλλους δολοφόνους να με φάτε..

[στην περίπτωση αυτή μπορώ παρακαλώ να έχω μια ωραία προκύρηξη σαν αυτή της Phoebe??? :P]
Θα το μεταφέρω και όλο και κάτι θα κάνουνε(με), είμαι σίγουρη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αααα, βλέπω αλλησκοτώνεστε... Πόοοσο χαίρομαι όταν βλέπω τέτοια εγώ..
Σε συνδυασμό και με τη βροχή σήμερα, μια vedetta φτιάχνει σκηνικό..:D

Το λοιπόν, καγίρι και λοιποί συντοστικοί επίτροποι, μπραβίσιμο για την αφίσα της Φοίβης.
Επίσης, σήμερα είμαι λίγο μπερδεμένος για την ψήφο μου. Επιμένω ακόμα στη διαβολική δεσπονίδα αλλά το εβούλι μου έβαλε υποψίες..

Θα το σκεφτώ λίγο ακόμα..
Έχω φυσικά και άλλους στο μυαλό μου, αλλά βλέποντας και κρίνοντας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ξαναδιάβασα όοοοοολο το θέμα από την αρχή (ω ναι) και σημείωσα τα εξής.

Οι παρακάτω είναι οι πρώτοι μη Σ.Ε. που μίλησαν στο θέμα. Συνήθως οι δολοφόνοι έχοντας τον ενθουσιασμό της ιδιότητας τους, είναι από τους πρώτους που παρακολουθούν το παιχνίδι.
Για να μην ξεχαστώ και μείνω εκτός παιχνιδιού, θα πω από τώρα την υπεράνω πάσης υποψίας Kajira. :hmm:
Αν και αυτή η πρώτη ψηφοφορία είναι λίγο λόττο. 4 δολοφόνοι στου 21...Οι πιθανότητες δεν είναι και πολύ καλές.
Ο faith μάλιστα προσπαθεί να μας δείξει ότι δεν ξέρει που πάνε τα 4
[...]
[η διαίσθηση ενός πρώην δολοφόνου μιλάει εδώ... :P]
Και η XRZ να μας τονίζει ότι ήταν δολοφόνος, άρα δύσκολο να την ξαναέβαλαν.
Χμμ.. Μαλλον δεν το εχω καταλαβει και καλα το παιχνιδι, και δεν προλαβα και να ψηφισω....

Γιατι γραφετε δυο ονοματα μαζι; Πια η σχεση μεταξυ τους;
Τωρα που δεν ψηφισα τι γινετε;
Επίσης ο Kronos μας το παίζει ντιπ για ντιπ άσχετος.
Εμένα πάντως μ' αρέσει έτσι! :)

Και επίσης :clapup: για τις σκέψεις σου fandago![...]
Εδώ η Molka προσπαθεί να κερδίσει την εύνοια μου :P
όχι καλέεεεεε
[...]
[εδώ αμ και ψηφίζω "άκυρα" - εφόσον λες αλήθεια- αμ και είμαι με το ένα πόδι εκτός λόγω ψηφοφορίας, τι να πω δλδ εγώ για άχτι?!??!? :P]
Ξανά η XRZ μας λέει ότι τα έχει χαμένα.
[...]
(Φανταγκουλη, αν και συμφωνω στα περισσοτερα....στις κατηγοριες σου θα πω απλα οτι εχουμε και δουλειες! Αν ειναι εγκλημα αυτο ψηφισε με -ακαρδε, αξεστε, απαισιε τυπε!!, σμουτς)
Και η corpse πάλι να κερδίσει την εύνοια μου.:P

Το ξέρω ότι κάνω μεγάλα post και είναι κουραστικά, αλλά προσπαθώ να έχω όσο γίνεται ολοκληρωμένη εικόνα για την άποψη μου και τα συμπεράσματα που βγάζω. Επίσης με βοηθάει μετά αντί να διαβάζω όλο το θέμα, να κοιτάω απλά τι έγραψα. Το ξέρω επίσης ότι έχω κατηγορήσει πολλούς, αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Κάποια βάση πρέπει να έχω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Τελικά ποιόν θα ψηφίσεις? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Το είχα πει σε προηγούμενο post
Τελικά ποιόν θα ψηφίσεις? :P
Ψηφίζω προς το παρόν Karkelak λοιπόν, όπως έχω ξανακάνει.
Επίσης θεωρώ ότι έπρεπε από την αρχή του παιχνιδιού να είχε αποφασιστεί ότι μετά από κάθε ψηφοφορία (όχι δολοφονία) θα φανερωνόταν η ιδιότητα αυτού που αποχωρεί. Αν δεν μπορείτε να μας το πείτε αυτό τώρα, τουλάχιστον να μας πείτε πόσοι δολοφόνοι έχουν μείνει. Γιατί έτσι όπως το βλέπω μάλλον είναι ακόμα όλοι μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Το ξέρω ότι κάνω μεγάλα post και είναι κουραστικά, αλλά προσπαθώ να έχω όσο γίνεται ολοκληρωμένη εικόνα για την άποψη μου και τα συμπεράσματα που βγάζω. Επίσης με βοηθάει μετά αντί να διαβάζω όλο το θέμα, να κοιτάω απλά τι έγραψα. Το ξέρω επίσης ότι έχω κατηγορήσει πολλούς, αλλά δεν γίνεται αλλιώς. Κάποια βάση πρέπει να έχω :/:
Ποια βάση παιδί μου, αυτό δεν είναι η βάση, αυτό είναι ολόκληρο το Ελληνικό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όλους δολοφόνους τους έβγαλες ρε fandago, απορώ πώς σου ξέφυγε ο εαυτός σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Κατ' αρχήν, δεν έβγαλα κανέναν δολοφόνο. Οι ομαδοποιήσεις που κάνω απλά για μένα λένε ότι κάπου εκεί μπορεί να κρύβονται δολοφόνοι γιατί τα χαρακτηριστικά που σημειώνω είναι χαρακτηριστικά δολοφόνων, για μένα! Αλίμονο αν περιμένατε να σας έλεγα ξεκάθαρα μόνο 4 ονόματα... Ίσως αν ήμασταν face to face ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top