Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Συνομωτούν Δολοφόνια κ ΣΕ να μου βάλουν κ ποινή ?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
τπτ βρε... :P πλάκα κάνω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Συνομωτούν Δολοφόνια κ ΣΕ να μου βάλουν κ ποινή ?:/:


Πως σου ηρθε αυτο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πως σου ηρθε αυτο;

ξεκολλήστε βρε guys... πλακίτσα έκανα επειδή αργούν :P:P:P

(τπτ σε σχέση με το παιχνίδι, μην μπερδεύεστε, οκεικ?;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
τι αγχωνεσαι κ εσύ? Αφού ξέρεις...:(
...Ξέρει γιατί είναι δολοφόνος και γνωρίζει τι είναι ο καθένας άρα και ότι η Niyia είναι ρουφιάνος.πάλι το βρήκα!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
...Ξέρει γιατί είναι δολοφόνος και γνωρίζει τι είναι ο καθένας άρα και ότι η Niyia είναι ρουφιάνος.πάλι το βρήκα!!!;)

όχι, εννοούσα ότι αφού ξέρετε όλοι σας ότι βγήκα ρε...τι αγχώνεστε για τα αποτελέσματα?

αυτά οκεικ? ;) κ μιλάω ακόμα όσο μπορώ μπας κ σας βοηθήσω ρε


ΥΣ. Επίσης, δε ξέρω τι είναι ο Αρκτούρος δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
λεω να μπουκάρω πάλι στο παιχνίδι... ΝΑΙ ειμαι Vampire !!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
όχι, εννοούσα ότι αφού ξέρετε όλοι σας ότι βγήκα ρε...τι αγχώνεστε για τα αποτελέσματα?

αυτά οκεικ? ;) κ μιλάω ακόμα όσο μπορώ μπας κ σας βοηθήσω ρε


ΥΣ. Επίσης, δε ξέρω τι είναι ο Αρκτούρος δυστυχώς.


Σιγα τι να μας βοηθεισεις τωρα... Τωρα θα δουμε μολις ανακοινωθει τι εισουν τελικα, θα βγαλει ο καθενας τα συμερασματα του και θα αρχισουμε παλι τα μαλιοτραβιγματα για το πιος ειναι τι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
όχι, εννοούσα ότι αφού ξέρετε όλοι σας ότι βγήκα ρε...τι αγχώνεστε για τα αποτελέσματα?

αυτά οκεικ? ;) κ μιλάω ακόμα όσο μπορώ μπας κ σας βοηθήσω ρε


ΥΣ. Επίσης, δε ξέρω τι είναι ο Αρκτούρος δυστυχώς.

Μου φαίνεται το έχω κάψει τελείως ε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μου φαίνεται το έχω κάψει τελείως ε?:P

Οχι αγορι μου... απλα το παιζεις οτι το εχεις καψει για να μην σε περασουμε για δολοφονο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βγήκε τελικό αποτέλεσμα ακόμα. Κάθε βράδυ στις 20.00 δεν γίνεται ψηφοφορία; :confused:
[...]
Καταρχήν, δεν είμαι η μόνη Καινούργια εδωμέσα, είναι επίσης κ οι Phoebe, Youki, Fantago. Γτ αυτοί δεν υποπτέυουν κανέναν σας? Κ επίσης, προσέξτε αυτούς οι οποίοι με ψηφίζουν ως Καινούργια (κ ύποπτη δλδ) να βγώ (βλ. youki, fantago, dooo) ... είναι κ αυτοί καινούργιοι! (αν εξαιρέσουμε την Dooo)

Επίσης, είναι κ μερικά άτομα τα οποία δεν έχουν ψηφιστεί ποτέ από κανέναν, όπως Dooo, faithplus1, αρκτούρος, αδέσποτο? Γτ? :hmm:Υπάρχει κάτι βαθύτερο?
[...]
Ε όχι και καινούριο μέλος εγώ! Είμαι γραμμένος εδώ από πριν πάω φαντάρος ακόμα και πριν πάρω πτυχίο! Έχω ζήσει τόσα και τόσα εδώ εγώ!! :P
Όσο για ΤΗΝ Youki προσωπικά μου έχει δείξει ότι ψάχνει να βρει τους δολοφόνους και το στηρίζει με επιχειρήματα που με καλύπτουν. Επίσης χαρακτηρίζουμε ως νέο μέλος γιατί νομίζω ότι είσαι η πιο πρόσφατη στην παρέα μας μιας και έχεις 1 μήνα μόλις. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Οχι αγορι μου... απλα το παιζεις οτι το εχεις καψει για να μην σε περασουμε για δολοφονο....


πολύ ύποπτος παιδιά...σημειώστε το αυτό please;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
πολύ ύποπτος παιδιά...σημειώστε το αυτό please;););)
Είδες κρόνε όλοι σε κατάλαβαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάειιιι, σκοτώσαν το Καγίρι......:'(

Άστα, το σκότωσε το σεντόνι.. 4 άτομα Συντονιστική, με πήρε ο ύπνος κι ούτε μια ανανεωμένη λίστα δεν έχουν βάλει!! :redface::mad::P (πάντως γέλασα μέχρι δακρύων με το σχόλιο σου! :rofl:)

λεω να μπουκάρω πάλι στο παιχνίδι... ΝΑΙ ειμαι Vampire !!!


Εσύ να κάτσεις στ' αυγά σου! :P

(Έρχομαιιιιιιιιιιιιιιιιι... μη πάτε πουθενά ε; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν βγήκε τελικό αποτέλεσμα ακόμα. Κάθε βράδυ στις 20.00 δεν γίνεται ψηφοφορία; :confused:

Ε όχι και καινούριο μέλος εγώ! Είμαι γραμμένος εδώ από πριν πάω φαντάρος ακόμα και πριν πάρω πτυχίο! Έχω ζήσει τόσα και τόσα εδώ εγώ!! :P
Όσο για ΤΗΝ Youki προσωπικά μου έχει δείξει ότι ψάχνει να βρει τους δολοφόνους και το στηρίζει με επιχειρήματα που με καλύπτουν. Επίσης χαρακτηρίζουμε ως νέο μέλος γιατί νομίζω ότι είσαι η πιο πρόσφατη στην παρέα μας μιας και έχεις 1 μήνα μόλις. :D

:oops:σόρρυ βρε fantago, απλά επειδή τα ποστς μου είναι όσα τα δικά σου μπερδεύτηκα...:redface:
(ναι δεν είμαι ούτε μήνα μέσα, έχω πωρωθεί, ε? :P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto: Dark_kronos
  3. Bill_Slayer: XRZ
  4. burbuja: Νiyia
  5. Corpse Bride: Niyia
  6. Dark_Kronos: Bill_Slayer
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Νiyia
  9. faithplus1: XRZ
  10. fandago: Niyia
  11. Founes: Molka
  12. Kakerlak: Bill_Slayer
  13. misslittledevil: Dark_kronos
  14. Molka: fandago
  15. Niyia: dooo
  16. Phoebe: Niyia
  17. XRZ: Phoebe
  18. Youki: Bill_Slayer
Niyia: 5 ψήφοι
Bill_Slayer: 3 ψηφοι

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαλά τα βγαλα; :redface:
Είμαι από τον ύπνο και είμαι και πολύ βιαστική.. έχω 9.30 ραντεβού και πρέπει να κάνω και μπάνιο!! :redface:

Αχ, μ' αρέσει που ήθελα βοηθούς! Αντζούγιααααααααααααααααααα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

άρα Niyia έξω και περιμένουμε last words...

Θα μας πεις τι ήταν (είναι η σειρά της) η θα κάνω παιδί πριν την... ΚουΕ ? Θα σκάσω λέμε!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Niyia, περιμένουμε famous last words! :D Α, ναιιιιιιιιιιιιι, πολίτης ήταν! Μουχαχα! :devil::P

Eφυγαααααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top