Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
το κάνεις όμως... γιατιιιιι???


πωπω ρε γμτ... όλα τώρα θα συμβούν??? Οι συμπτώσεις... Θα θυμηθείς άγνωστο πως και γιατί... και το κυριότερο...
... ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΛΛΑΓΑ??? ειδικά εγώ που είμαι ο stadar ύποπτος.... (δεν ξέρω γιατί... :hmm::whistle:)

εεε???? :P:P:P

το καναβάτσο είναι εκεί που θα ρίξω όλους τους φονιάδες... ετοιμάσου να το γνωρίσεις απο κοντά λοιπον:boxing::xtipao:



Φουνες χ3σου. :beating:





τι ειναι καναβατσο ρε, θα σκασω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
πολλές συμπάθειες βλέπω εδω μέσα...

ps. εεεεελα ρεε... εγώ σας αγαπάωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Misslittledevil ή xrz για επομενο γυρο; :hmm:
Θα μας πειτε τι ηταν μανια και χαντερ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
MOLKA!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Βρε σεις, σταθείτε... Έτσι πως πάμε θα καταλήψουμε όλους τους σκληρούς δίσκους των server του στεκιού......

Πάντως τρελόοο φάγωμαααα....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
εγώ δε μπορώ να μιλήσω ακόμα... με κάνατε κ έτρεμα από τον φόβο μου .... :'(



:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
τρεμουν βρε οι killers!!!???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ναι, εσύ, από την τρεμούλα δεν θα μπορείς να κοιμηθείς το βράδυ....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λίστα για Τετάρτη:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo:
  8. evouli:
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes: Molka
  12. Kakerlak:
  13. misslittledevil:
  14. Molka:
  15. Niyia:
  16. Phoebe:
  17. XRZ:
  18. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Misslittledevil ή xrz για επομενο γυρο; :hmm:
Θα μας πειτε τι ηταν μανια και χαντερ;

Nαι...





















































































...αφού τελειώσει το παιχνίδι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
να τους πω εγώ ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Founes αστέρι μου, πόσους δολοφόνους έχεις υπολογίσει; :hehe: Όλους δολοφόνους μας έχεις βγάλει :P

Μοιραία όσοι συμμετέχουν περισσότερο στο παιχνίδι, τραβάνε την προσοχή επάνω τους.. το ίδιο κι όσοι δεν πολυσυμμετέχουν..

Τελοσπάντων, εγώ έχω στο μυαλό μου Founes, XRZ, missy kai Niya.. αλλά μέχρι αύριο έχουμε καιρό να αναπτύξουμε τα επιχειρήματά μας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Misslittledevil ή xrz για επομενο γυρο; :hmm:
Θα μας πειτε τι ηταν μανια και χαντερ;

προσπερνώ τον προβληματισμό σου [δεν θα απολογηθώ για το ότι γουστάρω το παιχνίδι και σκοπεύω να ποστάρω σε κάθε ευκαιρία μέχρι τη 1 αύριο σίγουρα και από κει και πέρα για όσο ...ζω :P:P:P]
Επισης αν το κάνουν όπως την άλλη φορά αφού ανακοινώθηκε η σημερινή δολοφονία δεν θα μάθουμε για hunter (ψηφοφορία) ούτε για την αυριανή δολοφονία αλλά για την αυριανή ψηφοφορία. Τα λέω καλά κυρία kajira???

να τους πω εγώ ???

nice try... το ρίχνουμε στην πλάκα κ καλά κοροιδεύουμε την επιτροπή για να αποπροσανατολίσουμε...χμμμμ:hmm:


@ Αρκτούρος: εγώ πάντως το "μαλλιοτράβηγμα" το καραγουστάρω λέμε :D:D:clapup::clapup::clapup:

@kajira: συγγνώμη που σε ζαλίσαμε :redface::redface::redface:

Επίσης μπορεί να συζητηθεί (εφόσον το θέλουν και άλλοι και όχι μόνο εγώ) αν θα μας ανακοινώνετε ανα, πχ 5 αποχωρήσεις, αν ο ρουφιάνος είναι ακόμα μέσα? Έτσι δεν θα ξέρουμε μεν ποιος ήταν (αλλά θα μας το πείτε στο τέλος ε????) αλλά τουλ θα ξέρουμε αν είναι ακόμα μέσα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Καλή η πρόταση της xrz;)
Εγώ είμαι ανάμεσα σε τρεις,δύσκολη απόφαση...:whistle::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
@ Αρκτούρος: εγώ πάντως το "μαλλιοτράβηγμα" το καραγουστάρω λέμε :D:D:clapup::clapup::clapup:


Σεμνάα.... Αν κρίνω και από τη φωτό στην υπογραφή σου (αν είσαι εσύ) έχουμε πολύ τούφα να σου βγάλουμε......:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Σεμνάα.... Αν κρίνω και από τη φωτό στην υπογραφή σου (αν είσαι εσύ) έχουμε πολύ τούφα να σου βγάλουμε......:D:D:D


xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!

ναι εγώ είμαι ... κατάλαβες πάω εκ του ασφαλούς... με τόση τρίχα... όλο και κάτι θα μου μείνει στο τέλος :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Ε ρε μαλλί που έχει να βγει...

Θα πλέξουμε, θα πλέξουμε....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Famous last Words:


































































































Ας Προσεχατε :bleh: και δεν σας λεω τι ειμαι
1. ο Φουνες που χρωσταει ενα διαρκειας στα VIP του Καραισκακη.
2. η XRZ μου χρωσταει την ζωη της
3. οι δολοφονοι μου χρωστανε κερασμα
4. οι πολιτες μου χρωστανε επισης κερασμα
5. Καγιρα............σε ζαλησαν και θα το πληρωσουν αυτο ;)


καλα να περνατε, θα σας παρακολουθω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top