Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Εγώ τα ένωσα NIyia, ελπίζω να μη σε πειράζει. :redface: Απλά ήταν συνεχόμενα.. :redface:
Ο Φουνες δεν μπορεί να πειράξει ποστ!

κανένα πρόβλημα kajira...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
νομίιιιιιιιιιιιιζειιιιιιιιις... επειδή δεν θέλω να αρχίσουν τα εγκεφαλικά όμως... ειμαι... :angelnot:
:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Δεν θα δώσω συνέχεια στο παραλήρημά σου αγαπητέ :P :D

Δεν περνάει η ώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
come on faithplus1, we have faith in you!!!
Εγώ λέω επειδή είναι ντέρμπυ και επειδή ο faith μπορεί να μπει αργότερα, να παρατείνουμε την ψηφοφορία για αυτόν μόνο. Δηλαδή να καθορίσει αυτός το αποτέλεσμα αν δεν έχει κριθεί απο αυτό που θα κλειδώσει στις 20.00
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
νομίιιιιιιιιιιιιζειιιιιιιιις... επειδή δεν θέλω να αρχίσουν τα εγκεφαλικά όμως... ειμαι... :angelnot:

τελικά είσαι :angelnot: ή :devil: ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Α) Είσαι συντονιστική, μη κατευθύνεις ψήφους! :wall::beating:
Β) Εμάς θα εκβιάσεις; Ας γελάσω! :P

Όχι καλέ...τους τρεις που είναι για :knife: :P
Και τα κέρδη θα τα μοιραστεί η συντονιστική :shifty: :P

καλά...δεν ξανά μιλάω :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
come on faithplus1, we have faith in you!!!
Εγώ λέω επειδή είναι ντέρμπυ και επειδή ο faith μπορεί να μπει αργότερα, να παρατείνουμε την ψηφοφορία για αυτόν μόνο. Δηλαδή να καθορίσει αυτός το αποτέλεσμα αν δεν έχει κριθεί απο αυτό που θα κλειδώσει στις 20.00
Λυπάμαι, αλλά αυτό είναι αδύνατον, αφενός γιατί ο Faith μπορει να μη μπει καν, αφετέρου γιατί πρέπει να βγει αποτέλεσμα για να αποφασίσουν και οι δολοφόνοι για αύριο! :whistle: Άλλωστε έχει δικαίωμα να λείψει μια μέρα ανά εβδομάδα. (Και πρέπει να πάω να διαβάσω κάποια στιγμή! :P)

Όχι καλέ...τους τρεις που είναι για :knife: :P
Και τα κέρδη θα τα μοιραστεί η συντονιστική :shifty: :P

καλά...δεν ξανά μιλάω :'(

Καλή ιδέα! :P:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Δεν θα δώσω συνέχεια στο παραλήρημά σου αγαπητέ :P :D
Δεν περνάει η ώρα!

που να δώσεις... δεν σε παίρνει... θα φανερωθείς και είσαι η επόμενη για έξοδο!!!

misslittledevil ---> γελάς εεε??? γιατι γελάς???

τελικά είσαι :angelnot: ή :devil: ??

Είμαι ένας άγγελος, διαβολάκος!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Διαβολικος αγγελος ειναι το σωστο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τελευταία προσπάθεια να σώσω τον ευατό μου για μια μέρα τουλ...

αν και δεν πιστεύω ότι ο hunter είναι δολοφόνος...

αλλάζω ψήφο σε hunter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
αααα μου αρέσουν τα μπάχαλα!!!

Αλλάζω ψήφο σε XRZ!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Λυπάμαι, αλλά αυτό είναι αδύνατον, αφενός γιατί ο Faith μπορει να μη μπει καν, αφετέρου γιατί πρέπει να βγει αποτέλεσμα για να αποφασίσουν και οι δολοφόνοι για αύριο! :whistle: Άλλωστε έχει δικαίωμα να λείψει μια μέρα ανά εβδομάδα. (Και πρέπει να πάω να διαβάσω κάποια στιγμή! :P)

ΑΡΑ οι δολοφονοι ειναι μεσα ή οπου να 'ναι θα σκασουν μυτη, σωστα?
Νταξει, ο φουνες και η ξουρουζου ειναι σιγουρα δολοφονοι τελικα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΙΣΤΕΥΩ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
O Founes θα μπορούσε να έχει συμπεριφορά χαφιέ. Αν δούμε ποια άτομα κατηγορεί θα δούμε ότι όλα τους ψηφίζουν XRZ. Γιατί όμως; Τόσο πολύ θέλουν να μας κάνουν να πιστέψουμε ότι ο Hunter είναι δολοφόνος;
Και αν ο Founes θέλει να πετύχει ακριβώς αυτό; Ότι δλδ είναι ο χαφιές; Πωπω... μπέρδεμα...

edit: μετά το τελευταίο post του, είμαι σίγουρος για τον ρόλο του στο παιχνίδι. Κάνει τον κλόουν...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΑΡΑ οι δολοφονοι ειναι μεσα ή οπου να 'ναι θα σκασουν μυτη, σωστα?
Νταξει, ο φουνες και η ξουρουζου ειναι σιγουρα δολοφονοι τελικα. :D


Founes θα σε σκοτώσω. (τι είχες ψηφίσει?)

αλλά προφανώς εσύ είσαι ο παλιός δολοφόνος που επιλέχθηκε να ξαναείναι δολοφόνος οπότε δεν είνια η doo που φανταζόμουν...

miss αν θυμάσαι από παλιά την προηγούμενη φορά ποτέ δεν ήμουν μέσα τέτοια ώρα (τότε που είχα confidence ότι οι άλλοι δολοφόνοι θα με προστατέψουν).

Οκ... στο ντέρμπι Hunter-ΧΡΖ ισοβαθμία ξέρω ότι είμαι εκτός. Θα γράψω το μεταθανάτιο λόγο μου αύριο παρολαυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nτερμπάρααααααα! Υπενθυμίζω πως σε περίπτωση ισοψηφίας αποφασίζει η συντονιστική! :D Kι αν έχουμε να διαλέξουμε ανάμεσα σε τρεις.. ε, ρε πάρτυ! :P (Φουνες είσαι κ@λόπαιδο λέμε! :P)

Λίστα για Τρίτη:


  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Ηunter
  4. burbuja: Niyia
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Niyia
  9. faithplus1:
  10. fandago: Ηunter
  11. Founes: XRZ
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Niyia
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka: XRZ
  16. Niyia: XRZ
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Hunter
  20. Youki: Ηunter
XRZ: 7 ψήφοι
Hunter: 7 ψήφοι
Niyia: 5 ψήφοι

:blink: :blink: :blink:
Faith (που δεν σε βλέπω να εμφανίζεσαι) είναι όλα στο χέρι σου! :D



(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Founes θα σε σκοτώσω. (τι είχες ψηφίσει?)

αλλά προφανώς εσύ είσαι ο παλιός δολοφόνος που επιλέχθηκε να ξαναείναι δολοφόνος οπότε δεν είνια η doo που φανταζόμουν...

miss αν θυμάσαι από παλιά την προηγούμενη φορά ποτέ δεν ήμουν μέσα τέτοια ώρα (τότε που είχα confidence ότι οι άλλοι δολοφόνοι θα με προστατέψουν).

Οκ... στο ντέρμπι Hunter-ΧΡΖ ισοβαθμία ξέρω ότι είμαι εκτός. Θα γράψω το μεταθανάτιο λόγο μου αύριο παρολαυτά...

ποιος ειναι ο δολοφόνος είπαμε ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ΑΛΛΑΖΩ, ΑΛΛΑΖΩ! (Προλαβα, προλαβα! :D)
Λεω Founes. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ποιος ειναι ο δολοφόνος είπαμε ???


ομγ! θεατρινισμοι!!!!!


[δεν πήγε 8 ακόμα?]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top