Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Λοιπόν, ας πω κ εγώ την ταπεινή μου άποψη ... (πριν με αποτελειώσετε:mad::mad::mad:)

Μελέτησα τα πόστς από την αρχή, όχι πως τα συμπεράσματά μου θα είναι σωστά (είναι λίγο μπάχαλο η φάση εδώ μέσα:P), αλλά έχω κάποια points να επισημάνω :

Καταρχήν, κάποιοι, εδώ μέσα, είναι :
1) είτε πολύ ομιλιτικοί, (βλ. Αδέσποτο, Evouli, kakerlak, Phoebe, XRZ, burbuja, Hunter)
2) είτε ουδέτεροι. (βλ. MisslittleDevil, κ υπόλοιπους για να μη γράφω τώρα)

Τους πολύ ομιλιτικούς (πολλά, ποικίλα κ διαφορετικά πόστς εννοώ) τους κρίνω ως ύποπτα δολοφόνια... :mad:
Τους υπόλοιπους τους κρίνω ως συμπολίτια :)...
Χωρίς βέβαια αυτό το κριτήριο να είναι αρκετό για να κρίνουμε, έτσι?
Κ επίσης κρίνω ότι οφείλουμε να επικεντρωθούμε στους δολοφόνους κ όχι στον Ρουφιάνο ο οποίος μπορεί κ στην τελική να είναι υπέρ των πολιτών... γιατί αποπροσανατολιστήκαμε έτσι ξαφνικά κ ψάχνουμε τον Ρούφ, δεν καταλαβαίνω?:confused:

Τεσπά, συνεχίζω να γράφω για να δω αν θα βγάλω κ εγώ κανά συμπέρασμα...
Έχουμε κ λέμε λοιπόν :

burbuja, Dark_Kronos : ενώ όλοι σας ρίχνετε αρνητική ψήφο στον Hunter, αυτοί τον υποστηρίζουν... άρα ? :hmm:μήπως είναι πιθανά δολοφόνια?

Bill_Slayer, Evouli, kakerlak : είχαν ψηφίσει Hunter κ ξαφνικά (χωρίς κανένα τρανταχτό επιχείρημα) άλλαξαν γνώμη...γιατι?

XRZ : την θεωρώ Ρουφιάνο, διχάζει .....
1) λέει πολλά, 2) από την μία δίνει ένα point για τον thodoris28 που έφυγε (ότι κ καλά τον δολοφόνησαν γτ δεν έδινε κανένα στοιχείο στο παιχνίδι ούτως ή άλλως), 3) από την άλλη, κατηγορεί τον Hunter, αλλά δίνει την ψήφο της σε άλλον...:hmm:

Hunter : πολύ αινιγματικός, τάχαμου αθώος, ήταν ο μόνος που έριξε την ψήφο του στον άτυχο συμπολίτη μας thodoris28 ο οποίος δολοφονήθηκε σήμερα, ενώ επίσης ρίχνει άγρια την XRZ η οποία αν είναι όντως ο Ρουφιάνος της υπόθεσης κ υποστηρίζει τα πολίτια, τον βολεύει να παραπλανήσει κόσμο εδώ μέσα για να βγει...

κ τελευταία,

Molka :είχε ποστάρει σε κάποια φάση στις αρχές ότι δεν μπορεί να αποκαλύψει την ιδιότητά της ακόμα, ok ούτε εμείς μπορούμε, αλλά μου έκανε εντύπωση πως κανείς δε στάθηκε σε αυτό το σχόλιο να πει κάτι...:hmm: (μπορεί να λέω κ βλακείες....μμμ)

........
αυτοί πάνω κάτω ήταν οι συλλογισμοί μου... δίχως πολλά ρετουσαρίσματα, όπως τα σκέφτηκα τα έγραψα, κ ίσως να μη βγάζετε άκρη (ούτε εγώ ρε γμτ:/:) κ μπορεί να έχω πέσει 1000% έξω από την πραγματικότητα (όχι απλά μπορεί δλδ, είμαι σίγουρη... δεν είμαι κ Ηρακλής Πουαρώ τι να κάνουμε)

αααα, κ τέλος, δε ξέρω με ποιο σκεπτικό αποφασίσατε ότι εγώ είμαι ύποπτη (δεν θα προσπαθήσω να σας αλλάξω γνώμη, ψηφίστε ότι θέλετε*...) αλλά νομίζω ότι έχουμε ήδη παραπλανηθεί ΕΝΤΕΛΩΣ από τους δολοφόνους κ ψηφίζουμε χωρίς σκέψη κ ουσία.

Η ψήφος μου τείνει προς ΧΡΖ, (sorry XRZ) μόνο κ μόνο για να σώσω το τομάρι μου:P.... αλλά ακόμα δεν έχω πει την τελευταία μου λέξη...;)θα επανέλθω...






*σταυρώστε με σταυρώστε με στα χέρια σας σηκώστε με :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Οφφφφ... τι πόστ ήταν αυτό που έκανα ρε παιδιά? υπερπροσπάθεια :sick:
κουράστηκα :P


Λέω να πω XRZ προς το παρόν λόγω κακού παρελθόντος και επειδή η Niya είναι μικρο πιδί :baby:

παίρνω πίσω ότι έγραψα για την Molka:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Ηunter
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Niyia
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes: burbuja
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Niyia
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka: XRZ
  16. Niyia: XRZ
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
XRZ: 6 ψήφοι
Hunter: 5 ψήφοι
Niyia: 4 ψήφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
p.s. ξέρω τους δολοφόνους,...όποιος ενδιαφέρεται προσφορές μέσω πμ..:devil:


:hmm::hmm::hmm:
να στείλω πμ ή να μη στείλω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nα μη στείλεις, δεν θα σου απαντήσει, είναι Συντονιστική! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Nα μη στείλεις, δεν θα σου απαντήσει, είναι Συντονιστική! :P

Αμέσως εσύ! :P


στείλτε παιδιά, όλα αγοράζονται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Niyia is a KILLER!!!

Μας παραμυθιάζει εκεί με το και καλά τρομαγμένο αβαταρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Niyia is a KILLER!!!

Μας παραμυθιάζει εκεί με το και καλά τρομαγμένο αβαταρ...
Αλλάζεις ψήφο;

Μικρή μου Άντζι μαζέψου, σε βλέπω να έχεις χλωμιάσει τελευταία..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Sorry που δεν είπα τίποτα ως τώρα, μάζευα ξύλα για το χειμώνα, αλήθεια!!:)
Έχουμε και λέμε αμέσως μετά τη δολοφονία έχουμε αυτά:
ο χαντερ χθες ψηφησε thodori κ παει σημερα:worry:
[...]
αυτό πάντως, μου απενοχοποιεί τον Hunter και μου ενισχύει τις υπόνοιες για μερικούς μερικούς..!:hmm: :smoke:
Λοιπόν με το συλλογισμό μου ο ρουφιάνος πιθανόν να είναι ο Hunter άρα δε μας συμφέρει να τον ψηφίσουμε,μπορεί να βοηθήσει;)Θα ψηφίσω niyia,μου φαίνεται ύποπτη:P
Και χαίρομαι που για ακόμα μία φορά κάποιος εδώ σκέφτεται το ίδιο με εμένα:
Εγώ νομίζω ότι το μύνημα είναι "κάρφωμα" και το κάνουν για ξεκάρφωμα. !!!
[...]
Για εμένα ο πρώτος που θα σχολίαζε τη δολοφονία υποστηρίζοντας τον Hunter, θα ήταν δολοφόνος, οπότε χαίρομαι γιατί η αγαπητή karkelak συγκέντρωσε άλλο ένα ενοχοποιητικό στοιχείο εις βάρος της. Θα ψήφιζα αυτήν λοιπόν, αλλά βλέπω ότι γίνεται μάχη για το ποιος θα φύγει.
Γεγονός είναι ότι με 4 δολοφόνους μόνο, το παιχνίδι γι' αυτούς είναι δύσκολο, οπότε υποθέτω θα κάνουν ότι μπορούν για να σώσουν έναν δικό τους. Ένας τρόπος υποθέτω ήταν αυτός και ένας δεύτερος που πάλι τον ανέφερε κάποιος, είναι να ψηφίσουν ένα άλλο άτομο και να πείσουν και άλλους γι' αυτό. Αν δεχτούμε λοιπόν ότι ο Hunter είναι δολοφόνος τότε όσοι ψηφίζουν XRZ είναι ύποπτοι ή παραπλανημένοι. Σ' αυτό δεν κολλάει όμως η karkelak οπότε κρατάω μια επιφύλαξη.
Επειδή λοιπόν αν ψηφίσω karkelak θα φύγει η XRZ και όχι ο Hunter (δεν αποκλείω με αυτό την XRZ για δολοφόνο) θα ψηφίσω Hunter και ελπίζω να μην είμαι τόσο παραπλανημένος...

XRZ: 6 ψήφοι
Hunter: 5 ψήφοι
Niyia: 4 ψήφοι
Ευχαριστώ επίσης την Σ.Ε. που ακούει τις προτάσεις μου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

στείλτε παιδιά, όλα αγοράζονται :P

θα σου στείλω μετά το τέλος του παιχνιδιού για να με μυήσεις στα ενδότερα :D
μη με πετάξουν έξω από το παιχνίδι, δε λέει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
οχι δεν αλλάζω... και η μπουρμπουλίθρα φονιάς είναι... οπως και η misslittledevil:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Niyia is a KILLER!!!

Μας παραμυθιάζει εκεί με το και καλά τρομαγμένο αβαταρ...

είσαι εσύ ένας....:whistle:


ωραίο κριτήριο για το παιχνίδι...το άβαταρ... να σου πω Φούνες? Ποιον δολοφόνο θες να προστατέψεις? Τον Hunter ή την ΧRZ?:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nτερμπάρααααααα! Υπενθυμίζω πως σε περίπτωση ισοψηφίας αποφασίζει η συντονιστική! :D

Λίστα για Τρίτη:


  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Ηunter
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Niyia
  9. faithplus1:
  10. fandago: Ηunter
  11. Founes: burbuja
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Niyia
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka: XRZ
  16. Niyia: XRZ
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
XRZ: 6 ψήφοι
Hunter: 6 ψήφοι
Niyia: 4 ψήφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας μετράει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
αχ ας μην βγω...ας μην βγω...ας μην βγω...ας μην βγω...ας μην βγω...


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Καταρχήν, κάποιοι, εδώ μέσα, είναι :
1) είτε πολύ ομιλιτικοί, (βλ. Αδέσποτο, Evouli, kakerlak, Phoebe, XRZ, burbuja, Hunter)
2)...............

Τους πολύ ομιλιτικούς (πολλά, ποικίλα κ διαφορετικά πόστς εννοώ) τους κρίνω ως ύποπτα δολοφόνια... :mad:
Τους υπόλοιπους τους κρίνω ως συμπολίτια :)...

niyia μου, αν είχες πάρει μέρος στο προηγούμενο παιχνίδι θα ήξερες ότι μίλαγα εξίσου πολύ.. ε αφού μ'αρέσει αυτό το παιχνίδι, τι να κάνουμε τώρααα..?? :P


burbuja, Dark_Kronos : ενώ όλοι σας ρίχνετε αρνητική ψήφο στον Hunter, αυτοί τον υποστηρίζουν... άρα ? :hmm:μήπως είναι πιθανά δολοφόνια?

εγώ δεν υποστήριξα κανέναν.. απλά είπα την άποψή μου κι ότι -τουλάχιστον για την ώρα- θα του τη χαρίσω μέχρι να βεβαιωθώ.. το ίδιο έκανα και με την kakerlak αν δεις... ;)



αααα, κ τέλος, δε ξέρω με ποιο σκεπτικό αποφασίσατε ότι εγώ είμαι ύποπτη (δεν θα προσπαθήσω να σας αλλάξω γνώμη, ψηφίστε ότι θέλετε*...)

εγώ, όπως είπα σε προηγούμενα ποστς, είχα υποψίες για'σενα, καθώς σαν καινούριο συμφορουμάκι, πιστεύω άνετα θα μπορούσαν να σ'έχουν κάνει δολοφόνα..αν προσθέσουμε όμως και το δικό σου σκεπτικό για το ότι όποιος μιλάει πολύ είναι και δολοφόνος, λέω να σε ψηφίσω για να δω (α)αν το ένστικτό μου εξακολουθεί να είναι ισχυρό, όπως στο πρίβιους ματς -και- (β)αν ισχύει το σκεπτικό σουυ..!! :P

αλλά νομίζω ότι έχουμε ήδη παραπλανηθεί ΕΝΤΕΛΩΣ από τους δολοφόνους κ ψηφίζουμε χωρίς σκέψη κ ουσία.

παρεπιπτόντως, σ'αυτό συμφωνούμε απόλυτα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πλακα θα εχει να ψηφισει ο faithplus1 και η burbuja την Niyia!!! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
οχι δεν αλλάζω... και η μπουρμπουλίθρα φονιάς είναι... οπως και η misslittledevil:devil:


Ρε μπας και εισαι εσυ ο ρουφιανος και προσπαθεις να μας μπερδεψεις? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
είσαι εσύ ένας....:whistle:


ωραίο κριτήριο για το παιχνίδι...το άβαταρ... να σου πω Φούνες? Ποιον δολοφόνο θες να προστατέψεις? Τον Hunter ή την ΧRZ?:mad:

Τα πάντα είναι θέμα ψυχολογίας και διάθεσης καλή μου... Πως θα θεωρήσεις δολοφόνο ένα τρομαγμένο κοριτσάκι... ??? Καθόλου εύκολα ε??? :P

Για τον Hunter πραγματικά δεν ξέρω, αλλά η XRZ δεν νομίζω να είναι δολοφόνος ΠΑΛΙ!

Εσύ όμως έχεις όλα τα καλά... :devil:

ps. Μας λέει η επιτροπή τι ήταν οποιος βγαίνει απο το παιχνίδι ή όχι ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:cry_x::cry_x::cry_x:
μπουααααααα...
θα πλαντάξω στο κλάμμααααααααααααααααααααααα.......

αλλά αφού το θέλετε τόσο πολύ πια, ψηφίστε με :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πλακα θα εχει να ψηφισει ο faithplus1 και η burbuja την Niyia!!! :P:P:P

για μένα δεν θα έχει καθόλου πλάκα....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top