Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω παντως -αν και ξερω οτι αυτο μπορει πολυ ανετα να γυρισει εναντιον μου- απο αυτα που διαβαζω και μονο, ουτε η χρζ μου κανουν για δολοφονα ουτε και ο χαντερ για δολοφονος.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δεσποινίς μικρή διαολίτσα, σου χαρίζω την ψήφο μου γι' απόψε..:D


Το παιχνίδι μπορώ να πω πως αποκτά περισσότερο ενδιαφέρον απ'ότι είχε την πρώτη φορά. Φυσικά η πρώτη φορά έχει πάντα τη δικιά της γλύκα.
Αλλά επιτέλους σταματήστε να χαζογελάτε μεταξύ σας και να πειράζεστε και βγάλτε λίγο τα μίση σας...








































( πλακίτσα ):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Ηunter
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Niyia
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Niyia
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
Hunter: 5 ψήφοι
XRZ: 4 ψήφοι
Niyia: 4 ψήφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αλλαζω ψηφο για τελευταια φορα σημερα: :P

καθοτι οπως εχω ηδη πει, ουτε η χρζ ουτε ο χαντερ μου κανουν ενοχοι και η ψηφος μου στην κακερλακ ουδεμια διαφορα σημειωνει, θα ηθελα να ψηφισω τη niyia που μου κανει πιο υποπτη απ'τους αλλους δυο με τους οποιους κοντραριζεται

Niyia it is for me... ;) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Έχω προβληματιστεί πάρα πολύ σχετικά με τον αν είναι ή όχι ο χάντερ δολοφόνος.
Από τη μια σκέφτομαι οτι είναι διότι μπαίνει και ψηφίζει στην τύχη και χωρίς να αιτιολογήσει, δεν ψάχνει, δεν κάνει πολλά πόστ πράγμα που δείχνει οτι ξέρει τους άλλους δολοφόνου.

Από την άλλη όμως το γράμμα των δολοφόνων τον ενοχοποιεί. Εκτός αν οι δολοφόνοι το κάνουν προφανές έτσι ώστε να μην το πιστέψει κανείς και να μην τον ψηφίσουν.

Ο συλλογισμός οτι και καλά η καγίρα είπε στον χάντερ τους δολοφόνους και τον έκανε ρουφιάνο δεν νομίζω οτι στέκει και πολύ.Αν ήταν ρουφιάνος θα έλεγε και καμιά κουβέντα παραπάνω :P

Τώρα αν θεωρήσουμε οτι ο Χάντερ είναι δολοφόνος, οι σύντροφοί του λογικά θα προσπαθήσουν να τον σώσουν ψηφίζοντας κάποιον άλλον (εν προκειμένω την XRZ).
Επειδή τείνω στο οτι ο Χάντερ είναι τελικά δολοφόνος, τον ψηφίζω.
Συφωνώ με το συλλογισμό σου.
Όσο γιαυτό το σκέφτηκα κι εγώ και είναι αυτό που με έχει μπερδέψει περισσότερο απόλα!
Θα χει πολύ μελέτη το απόγευμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ούτε να κοιμηθούμε σαν μοσχάρια δεν μπορούμε δηλαδή, για να μην κινήσουμε υποψίες; :baby:

Ρουφιάνος; :blink:

Hunter, XRZ, Niya (οι 3 επικρατέστεροι απ' ότι βλέπω)..

Όσον αφορά τον Hunter, ακόμα συλλογίζομαι την σχέση που μπορεί να έχει με την μεσημεριανή δολοφονία, και αν επέλεξαν τον thodoris28 για ξεκάρφωμα ή όχι. Αλλά και η πιθανότητα να είναι ρουφιάνος. :hmm:Πφφφ! Ή τον έχουμε παρεξηγήσει, ή τον έχουμε υποτιμήσει :P

Τώρα, την XRZ ποτέ δεν θα την εμπιστευτώ μετά το βρώμικο παιχνίδι που έπαιξε στον πρώτο γύρο, ή μήπως αυτός ακριβώς πρέπει να είναι ο λόγος για να την εμπιστευτώ;

Η Niya από την άλλη, θα ήταν ιδανικό ξεκάρφωμα για δολοφόνα, καθώς είναι μικρή και άβγαλτη :P

Όσο για τους υπόλοιπους, σε αυτόν τον γύρο μου φαίνονται σχεδόν όλοι ύποπτοι, και το adespoto που το έχει ρίξει στην φιλοσοφία και την σκέψη, αλλά και το evouli που θα μπορούσαν κάλλιστα να την χρίσουν δολοφόνο για να της φύγει η στεναχώρια που έφυγε νωρίς από τον προηγούμενο γύρο :P

Αλλά δεν ξέρω, δεν έχω πολύ ισχυρά επιχειρήματα εναντίον κανενός..

Αν και βλέπω ότι έλειψα πολύ σε μια συγκεκριμένη χρήστρια :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Από την άλλη όμως το γράμμα των δολοφόνων τον ενοχοποιεί. Εκτός αν οι δολοφόνοι το κάνουν προφανές έτσι ώστε να μην το πιστέψει κανείς και να μην τον ψηφίσουν.


Βασικά αυτό ακριβώς εννοούσα στο ποστ μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
my beloved burbuja!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
παντος αν ειναι ρουφιανος δεν μας βοηθαει καθολου
δεν πιστευω οτι ειναι ρουφιανος...

τι σοι βοηθεια θετε ρε σεις;

Να σώσω τον εαυτό μου από τι? Δε με έχει ψηφίσει κανείς έτσι κι αλλιώς. Εκτός αν σκοπεύεις να με δολοφονήσεις αύριο εσύ :P

δεν εχω λογο να σε δολοφονησω (και να ημουν δολοφονος δηλ - δεν εχω λογο)

αντε να ηταν προς το τελος του παιχνιδιου ε τοτε θα το σκεφτομουν - αν παλι ημουν στην ομαδα των δολοφονων
Εμενα παντως το σκεπτικο του αδεσποτου μου φαινεται σωστο.

και εμενα μου φαινεται σωστο αλλα πεφτει εξω σε ενα συμαντικο παραγωντα - τον δολοφονο ;)
ρουφιανος δηλ!!!!! ουτε πολιτης ουτε δολοφονος χαχαχα:clapup:

αυο το ξερει μονο η συντονιστικη επιτροπη και εγω εαν αληθευει η οχι ;)

μπα μόνο εσύ δικαιούσαι να πήζεις φίλε hunter?!?!??! :P

Σαν να μου φαίνεται ότι ενώ εγώ αφήνω χώρο να δω τι πιστεύουν οι άλλοι [miss και burbuja κάτι μου κάνουν lately) εσύ βλέπεις ότι είμαστε μονομάχοι και πας να επηρεάσεις τον κόσμο??? Γιατί i wonder???

Mήπως θέλεις να επηρεάσεις πολλούς γιατί εγώ έχω περιθώριο να αλλάξω ψήφο και να σε "κερδίσω" ενώ εσύ όχι???

Ύπουλο παιχνίδι παίζετε mr. Moderator...:whistle:

:P:P:P:P:P:P

οχι καλε - δεν ειμαι υπουλος εγω, ειμαι καλο παιδακι ναι! ρωτα οποιον θες, σταζω μελια λεμε! :clapup:

Ούτε να κοιμηθούμε σαν μοσχάρια δεν μπορούμε δηλαδή, για να μην κινήσουμε υποψίες; :baby:

Ρουφιάνος; :blink:

Hunter, XRZ, Niya (οι 3 επικρατέστεροι απ' ότι βλέπω)..

Όσον αφορά τον Hunter, ακόμα συλλογίζομαι την σχέση που μπορεί να έχει με την μεσημεριανή δολοφονία, και αν επέλεξαν τον thodoris28 για ξεκάρφωμα ή όχι. Αλλά και η πιθανότητα να είναι ρουφιάνος. :hmm:Πφφφ! Ή τον έχουμε παρεξηγήσει, ή τον έχουμε υποτιμήσει :P

Τώρα, την XRZ ποτέ δεν θα την εμπιστευτώ μετά το βρώμικο παιχνίδι που έπαιξε στον πρώτο γύρο, ή μήπως αυτός ακριβώς πρέπει να είναι ο λόγος για να την εμπιστευτώ;

Η Niya από την άλλη, θα ήταν ιδανικό ξεκάρφωμα για δολοφόνα, καθώς είναι μικρή και άβγαλτη :P

Όσο για τους υπόλοιπους, σε αυτόν τον γύρο μου φαίνονται σχεδόν όλοι ύποπτοι, και το adespoto που το έχει ρίξει στην φιλοσοφία και την σκέψη, αλλά και το evouli που θα μπορούσαν κάλλιστα να την χρίσουν δολοφόνο για να της φύγει η στεναχώρια που έφυγε νωρίς από τον προηγούμενο γύρο :P

Αλλά δεν ξέρω, δεν έχω πολύ ισχυρά επιχειρήματα εναντίον κανενός..

Αν και βλέπω ότι έλειψα πολύ σε μια συγκεκριμένη χρήστρια :teasing:

πολυ σωστες οι σκεψεις σου αγαπητη! αλλα και αλι απο την αλλη πλευρα λιγο υποπτες δεν ειναι; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Hunter μήπως προσπαθείς να πείσεις οτι είσαι ρουφιάνος για να μη σε σκοτώσουμε μέχρι το τέλος του παιχνιδιού; Μήπως λέμε τώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εγώ πάντως βλέπω ότι θα με κάνετε να μπαίνω κι από το σπίτι μέχρι τελευταία στιγμή... κρίνεται η ζωή μου εδώ όχι αστεία ! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Hunter μήπως προσπαθείς να πείσεις οτι είσαι ρουφιάνος για να μη σε σκοτώσουμε μέχρι το τέλος του παιχνιδιού; Μήπως λέμε τώρα. :P

βρε σκοτωστε με εανθετε αλλα εσεις θα χαστε στην τελικη ;)

εγώ πάντως βλέπω ότι θα με κάνετε να μπαίνω κι από το σπίτι μέχρι τελευταία στιγμή... κρίνεται η ζωή μου εδώ όχι αστεία ! :P:P:P:P

και η δικια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
και η δικια μου!

it's you or me i guess [γιατί η Niyia θα ψηφίσει -προφανέστατα και λογικότατα- έναν από τους 2 μας...]

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Δεσποινίς μικρή διαολίτσα, σου χαρίζω την ψήφο μου γι' απόψε..:D

:xtipao::P

τι σοι βοηθεια θετε ρε σεις;

Τωρα καρφωθηκες ή μπλοφαρεις? χχμμμ.. :hmm::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος: misslittledevil
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Ηunter
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Niyia
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes: burbuja
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Niyia
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
Hunter: 5 ψήφοι
XRZ: 4 ψήφοι
Niyia: 4 ψήφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Με σφυρί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πολλοι δεν λενε πολλα και αυτο τους προδιδει πιστευω ;)
Εσύ τώρα προσπαθείς να πείσεις ότι κάτι ξέρεις. Και μάλλον ξέρεις. Το θέμα είναι από ποια μεριά, του δολοφόνου ή του ρουφιάνου?

Βασικά αυτό ακριβώς εννοούσα στο ποστ μου :P
βασικά quote το post σου είχα κάνει! :P

Λοιπόν κατέληξα...οι δολοφόνοι (μαζί και ο hunter) προσπάθησαν να μας ρίξουν στάχτη στα μάτια, και τον "κάρφωσαν" νομίζοντας ότι θα το θεωρήσουμε πολύ προφανές και άρα ότι το κάνουν για να σώσουν τα τομάρια τους. Οχι, όμως, το κάναν για να σώσουν τον hunter-δολοφόνο!
Από την άλλη συγκεκριμένα άτομα ψηφίζουν τους ίδιους παίχτες σε κάθε γύρω, όπως ακριβώς κάναν οι δολοφόνοι στο προηγούμενο παιχνίδι.
Παραμένω στο hunter αν και υποψιάζομαι και adespoto-billslayer-evouli και ίσως doo. Ιδίως το evouli με τις συνεχείς αλλαγές ψήφου δίνει στίγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Λέω να πω XRZ προς το παρόν λόγω κακού παρελθόντος και επειδή η Niya είναι μικρο πιδί :baby: Πρώτα ο Δίας θα επανέλθω αργότερα για να δώσω οριστική ψόφο, αλλά σε περίπτωση που δεεεν, την ρίχνω στην XRZ κι ο θεός βοηθός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top