Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έχω προβληματιστεί πάρα πολύ σχετικά με τον αν είναι ή όχι ο χάντερ δολοφόνος.
Από τη μια σκέφτομαι οτι είναι διότι μπαίνει και ψηφίζει στην τύχη και χωρίς να αιτιολογήσει, δεν ψάχνει, δεν κάνει πολλά πόστ πράγμα που δείχνει οτι ξέρει τους άλλους δολοφόνου.

Από την άλλη όμως το γράμμα των δολοφόνων τον ενοχοποιεί. Εκτός αν οι δολοφόνοι το κάνουν προφανές έτσι ώστε να μην το πιστέψει κανείς και να μην τον ψηφίσουν.

Ο συλλογισμός οτι και καλά η καγίρα είπε στον χάντερ τους δολοφόνους και τον έκανε ρουφιάνο δεν νομίζω οτι στέκει και πολύ.Αν ήταν ρουφιάνος θα έλεγε και καμιά κουβέντα παραπάνω :P

Τώρα αν θεωρήσουμε οτι ο Χάντερ είναι δολοφόνος, οι σύντροφοί του λογικά θα προσπαθήσουν να τον σώσουν ψηφίζοντας κάποιον άλλον (εν προκειμένω την XRZ).
Επειδή τείνω στο οτι ο Χάντερ είναι τελικά δολοφόνος, τον ψηφίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
όχι καλέεεεεε

:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug

it's just a game :):P

[εδώ αμ και ψηφίζω "άκυρα" - εφόσον λες αλήθεια- αμ και είμαι με το ένα πόδι εκτός λόγω ψηφοφορίας, τι να πω δλδ εγώ για άχτι?!??!? :P]

ΛΟΛ :D
ναι βρε cool (πλάκα κάνω), ψήφισε ότι θες* ...
εγώ θέλω να ερευνήσω λίγο το θέμα 8)8)8)
κάτι μου βρωμάαααααααααει εδω μέσα κ θα το ανακαλύψω...:hmm:

* (εκτός από μένα, ξέρεις:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
τελικα αυτοι οι δολοφονοι κανουν οτι και οτι για να σωθουν ε;




θαθελαν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
εμένα που θα μου έβγαινε πολύ καλά το παιχνίδι αν οι δολοφόνοι ήταν 6 ή 7 πειράζει πολύ? (άσχετο)


επίσης εφόσον ο συλλογισμός τoυ adespotou είναι σωστός--που εδώ που τα λέμε έχει λογική μεγάλη και την προηγούμενη φορά η διαίσθηση της ήταν ολόσωστη από ότι θυμάμαι- ένας τουλ δολοφόνος δεν έχει ψηφίσει για να μπορεί να επηρεάσει τελευταία στιγμή το αποτέλεσμα- αν μπορέσει υπερ του hunter σε σχέση με μένα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τελικα αυτοι οι δολοφονοι κανουν οτι και οτι για να σωθουν ε;
θαθελαν :P

παντος αν ειναι ρουφιανος δεν μας βοηθαει καθολου
δεν πιστευω οτι ειναι ρουφιανος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Έχω προβληματιστεί πάρα πολύ σχετικά με τον αν είναι ή όχι ο χάντερ δολοφόνος.
Από τη μια σκέφτομαι οτι είναι διότι μπαίνει και ψηφίζει στην τύχη και χωρίς να αιτιολογήσει, δεν ψάχνει, δεν κάνει πολλά πόστ πράγμα που δείχνει οτι ξέρει τους άλλους δολοφόνου.

Από την άλλη όμως το γράμμα των δολοφόνων τον ενοχοποιεί. Εκτός αν οι δολοφόνοι το κάνουν προφανές έτσι ώστε να μην το πιστέψει κανείς και να μην τον ψηφίσουν.

Ο συλλογισμός οτι και καλά η καγίρα είπε στον χάντερ τους δολοφόνους και τον έκανε ρουφιάνο δεν νομίζω οτι στέκει και πολύ.Αν ήταν ρουφιάνος θα έλεγε και καμιά κουβέντα παραπάνω :P

Τώρα αν θεωρήσουμε οτι ο Χάντερ είναι δολοφόνος, οι σύντροφοί του λογικά θα προσπαθήσουν να τον σώσουν ψηφίζοντας κάποιον άλλον (εν προκειμένω την XRZ).
Επειδή τείνω στο οτι ο Χάντερ είναι τελικά δολοφόνος, τον ψηφίζω.
βρε βρε, κοιτα να δεις πως προσπαθει να σωσει τον εαυτο της :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αλλάζω την ψήφος μου
Ψηφίζω Hunter:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
λέω να ρίξω την ψήφο μου από τώρα, γιατί μπορεί να φύγω μετά και να μην προλάβω και να με σουτάρετεεε.. :cry_x:

λοιπόόόν..

kakerlak μου κάνει λείαν ύποπτη, αλλά λέω να της δώσω άλλη μια ευκαιρία, γιατί είμαι καλή... :angel: :P

-απ'την άλλη, ο Hunter μου κάνει άάάάνετα για ρουφιάνος, οπότε προς το παρόν δεν συμφέρει να τον ψηφίσω... :hmm:

είμαι μεταξύ niyia και ξουρουζού..

ααααα.. δεν ξέρω.. θα επανέλθω σε λίγο...
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
kakerlak μου κάνει λείαν ύποπτη, αλλά λέω να της δώσω άλλη μια ευκαιρία, γιατί είμαι καλή... :angel: :P
-

ευχαριστω που κ εγω καλη ειμαι:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
βρε βρε, κοιτα να δεις πως προσπαθει να σωσει τον εαυτο της :bleh:

Να σώσω τον εαυτό μου από τι? Δε με έχει ψηφίσει κανείς έτσι κι αλλιώς. Εκτός αν σκοπεύεις να με δολοφονήσεις αύριο εσύ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα παντως το σκεπτικο του αδεσποτου μου φαινεται σωστο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λεπον ψηφιζω νιυια δινω μια ευκαιρια στον χαντερ μονο κ μονο επειδη υπαρχει μια περιπτωση να ειναι ο ρουφιανος κ να ειχε δουλεια κ να μην μπορουσε να μας βοηθησει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οπως ειπα και πριν, ειμαι ενας και μοναδικος αλλα επιμενω στην ψηφο μου για την αγαπητη μας XRZ που ξαφνικα χαθηκε......που πηγες καλε; συσκεψη με τους υπολοιπους δολοφονους κανεις;



Edit: εδω γυρω ειμαι (απλα πηζω λιγακι στην δουλεια - νεα πραγματα να μαθω κτλ κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ειμαι ενας και μοναδικος

ρουφιανος δηλ!!!!! ουτε πολιτης ουτε δολοφονος χαχαχα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto: Hunter
  3. Bill_Slayer: Ηunter
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride: XRZ
  6. Dark_Kronos: ΧΡΖ
  7. dooo: Niyia
  8. evouli: Kakerlak
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter: XRZ
  13. Kakerlak: Niyia
  14. misslittledevil: XRZ
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe: Hunter
  18. thodoris28: Hunter
  19. XRZ: Niyia
  20. Youki: Ηunter
Hunter: 5 ψήφοι
XRZ: 4 ψήφοι
Niyia: 3 ψήφοι


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Edit: εδω γυρω ειμαι (απλα πηζω λιγακι στην δουλεια - νεα πραγματα να μαθω κτλ κτλ)


μπα μόνο εσύ δικαιούσαι να πήζεις φίλε hunter?!?!??! :P

Σαν να μου φαίνεται ότι ενώ εγώ αφήνω χώρο να δω τι πιστεύουν οι άλλοι [miss και burbuja κάτι μου κάνουν lately) εσύ βλέπεις ότι είμαστε μονομάχοι και πας να επηρεάσεις τον κόσμο??? Γιατί i wonder???

Mήπως θέλεις να επηρεάσεις πολλούς γιατί εγώ έχω περιθώριο να αλλάξω ψήφο και να σε "κερδίσω" ενώ εσύ όχι???

Ύπουλο παιχνίδι παίζετε mr. Moderator...:whistle:























:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
αυτο τωρα σε κανει παρα πολυ υποπτη λεμε! :whistle:


λαλακια εκανα, ηθελα να κανω quote το adespoto εδω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eδω που τα λέμε, ντέρμπι έχει γίνει! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Eδω που τα λέμε, ντέρμπι έχει γίνει! :D


εδώ που τα λέμε όντως...

και αν (για να είμαι και εναρμονισμένη στους κανόνες που λένε ότι δεν πρέπει να λέμε ταυτότητα) αν είμαστε και οι 2 πολίτες ... να χ*** την.... διαίσθηση ολονών μας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top