Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατι γραφετε δυο ονοματα μαζι; Πια η σχεση μεταξυ τους;

H πρώτη στήλη είναι ποιος ψηφίζει και η δεύτερη ποιον ψηφίζει :)

Τωρα που δεν ψηφισα τι γινετε;

Το ότι δεν πρόλαβες να ψηφίσεις θα το συζητήσει η συντονιστική και είτε θα σου δοθεί η ευκαιρία να παίξεις ή δεν θα έχεις το δικαίωμα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
  1. Αρκτούρος : Dark_kronos
  2. adespoto: mania
  3. Bill_Slayer: mania
  4. burbuja: phoebe
  5. Corpse Bride: mania
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo: phoebe
  8. evouli: phoebe
  9. faithplus1: burbuja
  10. fandago: Kakerlak
  11. Founes: Kakerlak
  12. Hunter: thodoris28
  13. misslittledevil: adespoto
  14. Molka: Kakerlak
  15. Kakerlak: Molka
  16. mania : Youki
  17. Niyia: fandago
  18. Phoebe: Niyia
  19. thodoris28: mania
  20. XRZ: Niyia
  21. Youki: mania

Sorry Billάκο... κάποια (άκα kajira :whistle:) σε ξέχασε :P
Ευτυχώς δεν αλλάζει κάτι στο αποτέλεσμα...φίουυυυυυυυυυυυ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εντάξει τουλάχιστον δεν είμαι έξω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:hmm: θέλει σκέψη η επόμενη ψήφος...

με βάση όσα ειπώθηκαν + τα τελευταία λόγια της φίλης μας mania...
(που μπορεί όμως κ αυτά να είναι παραπλανητικά,ε?8)χμμμ)
...
μου φαίνεται πρέπει να ξαναδιαβάσω όσα έχουν προειπωθεί κ βλέπουμε :/:

(δεν καταλαβαίνω την τύφλα μου δεν καταλαβαίνω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χμμ.. Μαλλον δεν το εχω καταλαβει και καλα το παιχνιδι, και δεν προλαβα και να ψηφισω....

Γιατι γραφετε δυο ονοματα μαζι; Πια η σχεση μεταξυ τους;
Τωρα που δεν ψηφισα τι γινετε;

Tϊποτα, μια ψήφος την εβδομάδα αν χαθεί δεν υπάρχει πρόβλημα - όλοι μπορεί να πάθουν κάτι. :)

[/list]

Sorry Billάκο... κάποια (άκα kajira :whistle:) σε ξέχασε :P
Ευτυχώς δεν αλλάζει κάτι στο αποτέλεσμα...φίουυυυυυυυυυυυ :D

Μα γι' αυτό βάζω αποκάτω το κείμενο που λέει άμα δείτε κάνα λάθος πείτε το (που εσύ μικρά έβγαλες!:mad:), μου ξέφυγε, σόρρυ.. :redface::redface::redface::redface:

Και τώρα ξεκινάτε να ψηφίζετε για αύριο, πρέπει να έχετε ψηφίσει ως τις 20.00, αλλά αν δολοφονηθείτε στην 13.00 και έχετε ήδη ψηφίσει, η ψήφος σας θα μετρήσει, αλλιώς πάτε απλά άπατοι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Τρίτη:

  1. Αρκτούρος:
  2. adespoto:
  3. Bill_Slayer:
  4. burbuja:
  5. Corpse Bride:
  6. Dark_Kronos:
  7. dooo:
  8. evouli:
  9. faithplus1:
  10. fandago:
  11. Founes:
  12. Hunter:
  13. Kakerlak:
  14. misslittledevil:
  15. Molka:
  16. Niyia:
  17. Phoebe:
  18. thodoris28:
  19. XRZ:
  20. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μα γι' αυτό βάζω αποκάτω το κείμενο που λέει άμα δείτε κάνα λάθος πείτε το (που εσύ μικρά έβγαλες!:mad:), μου ξέφυγε, σόρρυ.. :redface::redface::redface::redface:

Κοπελιά το έβγαλα όταν ανακοίνωσα την αποχώρηση...άιντε :mad: :P
΄Ελα μσν να μαλλιοτραβηχτούμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Προσπαθώ να σε βάλω σε μια συνομιλία.. :whistle: Αλλά δεν σε βάζει.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Έλεος πάλι γμτ :/:
Θα βγω και θα ξαναμπώ μήπως και :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Για αρχιστε το τζερτζελο να δω ποιον θα ψηφισω σημερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Aν και έχω καταλάβει ότι το να μιλάς "γρήγορα" είναι αρκετός λόγος για να σε "φάνε" εγώ επιμένω Niyia για την ώρα. Δεν ξέρω αν -εφόσον είμαι ζωντανή- παραμείνω εκεί ως τις 8, αλλά επειδή μάλλον δεν θα μπορέσω να ξαναγράψω ως τη 1 ας έχω τα νώτα μου καλλυμένα :) [δλδ την ψήφο μου καταχωρημένη :P]. Οι λόγοι είναι ακριβώς ίδιοι με χτες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αρχιζετε να με βαζετε σε σκεψεις για τη niyia.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Συντονιστική Επιτροπή, προκειμένου να αυξήσει το ενδιαφέρον του παιχνιδιού, αποφάσισε να κάνει ένα μέλος απ' αυτά που δήλωσαν συμμετοχή, ..ρουφιάνο! Το μέλος αυτό θα αποφασίσει μόνο του, αν θα δράσει υπέρ ή κατά των πολιτών. Γνωρίζει ποιοι είναι οι δολοφόνοι, αλλά ουδείς δεν ξέρει αν θα επιλέξει να βοηθήσει τους πολίτες στην εξάρθρωση των δολοφόνων ή αν θα επιλέξει να σας αποπροσανατολίσει πιο πολύ!

Χουχου!

:jumpy: :jumpy: :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ωραια.. :panwkatw:

Το θεμα ειναι οτι δεν βλεπω κινηση, και δεν μπορω να αποφασισω γμτ! :baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
λογικα οι δολοφονοι δεν τον ξερουν τον ρουφιανο.. ε; :hmm:
μπορουμε να ψηφισουμε και για αυτον, οπως στο κανονικο παιχνιδι;
οχι ε; :hmm:


και ναι ρε γμτ πού ειναι ο κοζμος;; πώς θα αποφασισομεν;;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η Συντονιστική Επιτροπή, προκειμένου να αυξήσει το ενδιαφέρον του παιχνιδιού, αποφάσισε να κάνει ένα μέλος απ' αυτά που δήλωσαν συμμετοχή, ..ρουφιάνο! Το μέλος αυτό θα αποφασίσει μόνο του, αν θα δράσει υπέρ ή κατά των πολιτών. Γνωρίζει ποιοι είναι οι δολοφόνοι, αλλά ουδείς δεν ξέρει αν θα επιλέξει να βοηθήσει τους πολίτες στην εξάρθρωση των δολοφόνων ή αν θα επιλέξει να σας αποπροσανατολίσει πιο πολύ!

Χουχου!

:jumpy: :jumpy: :jumpy:

:hmm:

δλδ ένας από όλους μας, που μπορεί να είναι είτε πολίτης είτε δολοφόνος θα ... ξέρει τα πάντα... όχι βλακείες λέω... Οι δολοφόνοι ξέρουν τα who is who...ΑΡΑ.

ενας ΠΟΛΙΤΗΣ θα μάθει ποιοι είναι οι δολοφόνοι, σωστά?

ωραία... [ωραία εφόσον το κατάλαβα δλδ!:redface:]

ερώτηση: στο ρουφιάνο έχει γίνει ήδη assign η "αποστολή" του? Δλδ θα δράσει ήδη από σήμερα? το γνωρίζει ήδη? [εννοώ στο σημερινό "αλισβερίσι"]


εδιτ:ΑΑΑ... σωστό και αυτό... ούτε οι δολοφόνοι ξέρουν ποιος θα είναι ο ρουφιάνος σωστά? Ή θα ξέρουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι το μέλος - ρουφιάνος ενημερώθηκε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ναι το μέλος - ρουφιάνος ενημερώθηκε ;)

αυτό είνια απάντηση σε 1 από τα 3!

1. ένας πολίτης είναι ο ρουφιάνος σωστά?
2. Οι δολοφόνοι τον γνωρίζουν?

γενικώς [οτι κι αν είναι!] το γνωρίζει [την ιδιότητα του] οποιοσδήποτε συμμετέχων ως παίκτης πλην του εαυτού του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πωπω τώρα με το ρουφιάνο θα μπλεχτουμε χειρότερα.
Είμαι ανάμεσα σε corpse bride και hunter. για αρχή θα ψηφίσω corpse bride και άμα ζήσω ως τη μια βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εμενα "κατι" μου κανει και ο hunter.. αλλα επειδη δεν τον ηξερα απ'το προηγουμενο παιχνιδι επιφυλασσομαι ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top