Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
μα...εγώ σου κάνω για δολοφόνος? :/::/:
είμαι πολύ αθώααααααα...αλήθειαααααααααααα...
κλάψ κλαψ μη με πετάτε αμέσως έξωωωωωωωωωωωω
:cry_x::cry_x::cry_x::cry_x:


sooo typical of a killer....


:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Κλαψ!!! Είστε στυγνοί :'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. dooo: phoebe
  2. evouli: phoebe
  3. faithplus1: burbuja
  4. Founes: Kakerlak
  5. misslittledevil: adespoto
  6. Kakerlak: Molka
  7. mania : Youki
  8. Niyia: fandago
  9. thodoris28: mania
  10. XRZ: Niyia
  11. Youki: mania
  12. Αρκτούρος : Dark_kronos
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Συμμετέχουν οι: 8)
  1. Αρκτούρος
  2. adespoto
  3. Bill_Slayer
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. Dark_kronos
  7. dooo
  8. evouli
  9. faithplus1
  10. fandago
  11. Founes
  12. Hunter
  13. Kakerlak
  14. mania
  15. misslittledevil
  16. Molka
  17. Niyia
  18. Phoebe
  19. thodoris28
  20. XRZ
  21. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
(..αχ ωραία να φτιάχνει λίστα και κάνας άλλος! :P)

Συνεχίστε και μη ξεχνιέστε, μένουν 3 και κάτι ώρες για να ..ψοφήσετε κάποιον! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στα γρηγορα για να μην ξεχαστω και χασω την ωρα, ψηφιζω mania! Παιζει να ξαναμπω και να δω τι εχει γινει μεχρι τοτε...αν οχι, εμιλησα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
(..αχ ωραία να φτιάχνει λίστα και κάνας άλλος! :P)

Συνεχίστε και μη ξεχνιέστε, μένουν 3 και κάτι ώρες για να ..ψοφήσετε κάποιον! :D

Θα μου κολλήσεις κάνα ένσημο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
ο Founes πού είναι..?? χμμμ.. :hmm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ο Φουνες έχει ψοφήσει καλέ. Τι που είναι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ Μάνια και πιστεύω οτι παίζει να είναι δολοφόνος και ο Hunter :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
πιστεύω οτι παίζει να είναι δολοφόνος και ο Hunter :devil:
κι εγώ το σκέφτηκα. Γενικά το "μπαίνω-λέω ότι είμαι αθώος και δεν ψηφίζω κιόλας" μου φάνηκε ύποπτο.

υγ. Από το πρωί έχω μπει σε απίστευτο τρυπάκι να βρω το δολοφόνο. Εχει πολύ πλάκα τελικά το παιχνίδι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ο Χεσούς! 10 σελίδες από εψές, το κεφάλι μου μ' έπιασε! Και τσίμπησα και μερικές ψήφους, αμ πώς! :devil:

Πολλούς έχω κατά νου, αλλά γενικά νομίζω ότι είναι πολύ νωρίς, αλλά επίσης πιστεύω ότι θα καταλάβουμε πολλά πράγματα μετά την πρώτη ψηφοδολοφονία. Τελοσπάντων, λέω να περιμένω λίγο ακόμα.. :hmm:
Σε περίπτωση που δεν ξαναμπώ μέχρι τις 8, η ψόφος μου πηγαίνει στην kakerlak, καθαρά για λόγους εκδίκησης :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
υγ. Από το πρωί έχω μπει σε απίστευτο τρυπάκι να βρω το δολοφόνο. Εχει πολύ πλάκα τελικά το παιχνίδι!:)

συμφωνώ :). Από όποια μεριά και να είσαι (πολίτης ή δολοφόνος) έχει πλάκα :):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα:

  1. adespoto: mania
  2. Corpse Bride: mania
  3. dooo: phoebe
  4. evouli: phoebe
  5. faithplus1: burbuja
  6. Founes: Kakerlak
  7. Hunter: thodoris28
  8. misslittledevil: adespoto
  9. Molka: Kakerlak
  10. Kakerlak: Molka
  11. mania : Youki
  12. Niyia: fandago
  13. Phoebe: Niyia
  14. thodoris28: mania
  15. XRZ: Niyia
  16. Youki: mania
  17. Αρκτούρος : Dark_kronos
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.

Συμμετέχουν οι: 8)
  1. Αρκτούρος
  2. adespoto
  3. Bill_Slayer
  4. burbuja
  5. Corpse Bride
  6. Dark_kronos
  7. dooo
  8. evouli
  9. faithplus1
  10. fandago
  11. Founes
  12. Hunter
  13. Kakerlak
  14. mania
  15. misslittledevil
  16. Molka
  17. Niyia
  18. Phoebe
  19. thodoris28
  20. XRZ
  21. Youki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Νάμαι πάλιι σήμερα βρήκα να έχω δουλειά γμτ, τι έγινε τελικά πόσο είμαι; θα πεταχτώ έξω πάλι;:mad::P

Πάλι εγώ είμαι δολοφόνος; κουράστηκα την προηγούμενη και τώρα με ξαναπετάτε; κοράκια, μην προλάβει κάποιος να χαθεί λίγο απευθιας σκότωμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Ψηφίζω κι εγώ Μάνια και πιστεύω οτι παίζει να είναι δολοφόνος και ο Hunter :devil:

κι εγώ το σκέφτηκα. Γενικά το "μπαίνω-λέω ότι είμαι αθώος και δεν ψηφίζω κιόλας" μου φάνηκε ύποπτο.

υγ. Από το πρωί έχω μπει σε απίστευτο τρυπάκι να βρω το δολοφόνο. Εχει πολύ πλάκα τελικά το παιχνίδι!:)

τι σας εκανα και πινετε βρε κοριτσια; ειμαι καλο παιδι εγω, ρωτηστε οποιον θελετε και θα σας πουνε!!!



α και για να μην ξεχαστουμε!

ριχνω μια στον συνονοματο thodoris28
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω ποιον να ψηφισω...:hmm:

Υστερα απο ωριμη σκεψη :P ψηφιζω... Niyia!!! Δεν ξερω κατι μου κανει :P
!

Παντως η μανια δεν πιστευω να ειναι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
γτ βρε Phoebe μου? τι σου κάνω πια? :(:(

(κ να φανταστείς έβλεπα τις μάγισσες κάθε μέρα...):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγω δεν ξερω ποιον να ψηφισω...:hmm:

Υστερα απο ωριμη σκεψη :P ψηφιζω... Niyia!!! Δεν ξερω κατι μου κανει :P
!

Παντως η μανια δεν πιστευω να ειναι!!!

Πές τα χρυσόστομη, που με έβαλαν στον τοίχο και πηροβολάνε:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Χωρίς να θέλω να σας ταλαιπωρήσω, απλά επειδή είμαστε πολλά άτομα και είναι λίγο μπέρδεμα η ψηφοφορία, μπορείτε στην λίστα με τις ψήφους να έχετε την ίδια κατάταξη με τους παίκτες δηλαδή αλφαβητικά; Επίσης αν γίνεται να κρατάτε και το ίδιο νούμερο ώστε να βλέπουμε κατευθείαν ποιοι δεν έχουν ψηφίσει και όχι να διασταυρώνουμε τις λίστες για να δούμε ποιος αποφεύγει να εκφραστεί.

Επειδή η ώρα πλησιάζει, αν και δεν μπορώ να είμαι σίγουρος, θέλω να πω ότι:
- μ'αρέσει ο τρόπος που σκέφτεται ο Youki θα ενδιαφέρομαι πολύ για την άποψη του από εδώ και πέρα.
- Είναι αξιοσημείωτο που Molka και Kakerlak αλληλοψηφίζονται. Δηλαδή για να μην δώσουν τροφή σε κάποιον αθώο ψηφίζοντας τον, ψηφίζουν εκ του ασφαλούς.
- μπορούμε να αφήσουμε την mania να εκφραστεί για ένα γύρο ακόμα αν και ναι και εγώ σκέφτηκα ότι δεν συμμετέχει όσο πριν, αλλά και θα μπορούσε να της δώσουν την ιδιότητα του δολοφόνου για να την παρηγορήσουν από το προηγούμενο παιχνίδι (όπως και το ότι δηλώθηκε απο μέλος της συντονιστικής ότι θέλει να είναι στο παιχνίδι).

Θα ψηφίσω και εγώ karkelak για τον 2ο λόγο αλλά και για το επιχείρημα που ανέφερα σε προηγούμενο post.

Μια διευκρίνηση μόνο θα ήθελα και θα κλείσω το μακροσκελές post που μπορεί να είναι η αιτία να κουράσω και να ψηφιστώ (:P), τώρα που θα ψηφιστεί κάποιος θα μάθουμε τι είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
fandago στη σειρά είναι και οι δύο λίστες.. απλά στην πρώτη λείπουν όσοι δεν έχουν ψηφίσει ακόμα! :)

Δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα αν θα λεμε ιδιότητες ή όχι.. αν αποφασίσουμε να το κάνουμε θα πηγαίνει εναλλάξ όπως την προηγούμενη φορά και θα ξεκινήσει από αύριο στη δολοφόνια. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 8 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top