Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Καλά που είναι τα logs που έδωσε η kajira?

Πριν από λίγο τα έβλεπα


Κοίτα να δεις από τι ερασιτέχνες δολοφόνους χάσαμε :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Θα μας ξεμπροστιάσεις εντελώς; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλέ, ήμουν δολοφόνος; :P
όχι, για πλάκα μας έπρηζες κάθε πρωί "καλέ ποιον να ψηφίσω, ποιοοοον???":bleh::bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
όχι, για πλάκα μας έπρηζες κάθε πρωί "καλέ ποιον να ψηφίσω, ποιοοοον???":bleh::bleh:
Δεν ήμουν της ψηφοφορίας, αλλά του αίματος γι αυτό:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Παιδάκια (Μάνια) δηλαδή, κανείς δεν έφταιγε.
Ένα παιχνίδι ήταν και είναι τέτοια η φύση του παιχνιδιού που έπρεπε να διώξουμε κάθε φορά εκείνον που ήταν κοντά στο να μας καταλάβει ή να ανατρέψουμε τα αποτελέσματα της εκάστοτε ψηφοφορίας.
Την επόμενη φορά θα γελάσουμε περισσότερο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κανεις δεν φταιει, ΕΤΣΙ ειναι τα ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ πάντως ήδη έχω λιώσει στο γέλιο :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Tα λογκς εξαφανιστήκαν για λίγο γιατί φαινόντουσαν χάλια και ήθελαν διόρθωση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Tα λογκς εξαφανιστήκαν για λίγο γιατί φαινόντουσαν χάλια και ήθελαν διόρθωση ;)
Κανόνισε να ανεβάσεις και τίποτα άσχετα-άσχετα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
α ρε.. όταν με λέω εγώ ντετέκτιβ, εσείς με υποψιάζεστε κι από πάνω..! :mad: :P

πραγματικά, έκοβα τα @@ μου για ντουζάκι, ξουρουζού, Φούνες και Vkey..!!
κοινώς
, 4 στους 6.. ε ρε ένστικτο..!! :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εμενα ποιος με ψηφισε ρε? :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν σε πιάνω Bugs.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
α ρε.. όταν με λέω εγώ ντετέκτιβ, εσείς με υποψιάζεστε κι από πάνω..! :mad: :P

πραγματικά, έκοβα τα @@ μου για ντουζάκι, ξουρουζού, Φούνες και Vkey..!!
κοινώς
, 4 στους 6.. ε ρε ένστικτο..!! :smoke:
Θα με βοηθήσεις να βρω μία κάλτσα που μου παράπεσε κάπου τον προηγούμενο μήνα; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδάκια (Μάνια) δηλαδή, κανείς δεν έφταιγε.
Ένα παιχνίδι ήταν και είναι τέτοια η φύση του παιχνιδιού που έπρεπε να διώξουμε κάθε φορά εκείνον που ήταν κοντά στο να μας καταλάβει ή να ανατρέψουμε τα αποτελέσματα της εκάστοτε ψηφοφορίας.
Την επόμενη φορά θα γελάσουμε περισσότερο :D

κανεις δεν φταιει, ΕΤΣΙ ειναι τα ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.. ;)
ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΧΑΝΩ
:rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

:P:P

Εγώ πάντως ήδη έχω λιώσει στο γέλιο :D:P

Εγώ να δείς όταν με έδιωξαν, το είχα πεί και οτυ καγιριού για την όλη φάση, ιδικά όταν είμουν απέξω και είσασταν και σίγουροι, πέρασα φανταστικά
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Θα με βοηθήσεις να βρω μία κάλτσα που μου παράπεσε κάπου τον προηγούμενο μήνα; :hmm:

αα.. οι κάλτσες είναι το φόρτε μου..!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
α ρε.. όταν με λέω εγώ ντετέκτιβ, εσείς με υποψιάζεστε κι από πάνω..! :mad: :P

πραγματικά, έκοβα τα @@ μου για ντουζάκι, ξουρουζού, Φούνες και Vkey..!!
κοινώς, 4 στους 6.. ε ρε ένστικτο..!! :smoke:


Αφολυ είσουν σίγουρη πώς και παραπλανήθηκες απο αυτούς σέρλοκ της κακιάς ώρας;:hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
5/9/2007

11:54:22 πμ
Bugs Bunny
Όχι βρε όργιο... θα σε δολοφονήσω έτσι και το κάνεις
11:54:49 πμ
Bugs Bunny
Ήταν καλή, ήταν αγνή
11:54:57 πμ
Bugs Bunny
μα καθώς προχωρούσε στο δρόμο
11:55:03 πμ
Bugs Bunny
βρέθηκε ένα χαντάκι μπροστά της
11:55:14 πμ
Bugs Bunny
καλό μου ακούγεται *-)
11:55:50 πμ
Kajira
αχαχαχα
11:55:50 πμ
Kajira
ναι
11:55:50 πμ
Kajira
στειλτο στον Φουνες
11:56:00 πμ
Kajira
σιγα μη το δει σε τοσα που γραφαμε
11:56:00 πμ
Kajira
γραφουμε
11:56:00 πμ
Kajira
χεχε
11:56:17 πμ
Angie
lol
11:56:21 πμ
BugsBunny
Για εσένα το γράφω...μην το γυρίζεις!
11:56:31 πμ
Bugs Bunny
ksilo
11:58:15 πμ
Kajira
εγω ειμαι συντονιστικη
11:58:15 πμ
Kajira
δεν μ αγγιζεις
11:58:15 πμ
Kajira
χεχε
11:58:25 πμ
Kajira
αλλα προσΕχε τα λογια σου
11:58:36 πμ
Kajira
μη βαλω να σε σκοτωσουν στο πιτς φυτιλι! :69:
11:59:04 πμ
Bugs Bunny
στο τέλος θα κάνουμε του κεφαλιού μας, θα σκοτώσουμε και τη συντονιστική και θα κάνουμε επιστράτευση!
11:59:39 πμ
Kajira
αχαχαχα
11:59:39 πμ
Kajira
dreamon
11:59:39 πμ
Kajira
θα σε κανω μπαν :69:
H Συντονιστική δεχόταν σφόδρες πιέσεις..:P
11:59:59 πμ
Angie
kala iremsime
11:59:59 πμ
Angie
:P
12:00:06 μμ
XRZ
ha....
12:00:06 μμ
XRZ
8a epemvw egw
12:00:06 μμ
XRZ
krataw
12:00:10 μμ
XRZ
enan super-mod
12:00:10 μμ
XRZ
sto xeri
12:00:11 μμ
BugsBunny
τι είναι μπαν; <:o) ;p
12:00:17 μμ
Angie
alla einai kapoioi pou thelw na kaneis ban
12:00:17 μμ
Angie
mporeis?
12:00:17 μμ
Angie
:P
12:00:23 μμ
XRZ
mikro kai anohto moderaki ;p
12:03:29 μμ
Kajira
εγω κρατάω δυο σουπερ μοντ, εναν αντμιν κι εναν μοντ ακομα
12:03:39 μμ
Kajira
τι κερδιζω;
12:03:39 μμ
Kajira
:69:
12:03:49 μμ
Kajira
και με αυτον που λες εσυ ειναι 3 οι σουπερ μοντ
12:03:49 μμ
Kajira
:67:
12:03:49 μμ
XRZ
xmmmm....
12:04:10 μμ
Dooo
apomenapantwsexeisameristisymparastasi
12:04:27 μμ
Angie
m2
12:04:27 μμ
Angie
:p
12:04:30 μμ
Bugs Bunny
Βρε Καγίρα, έχεις ομορφύνει πάρα πολύ, το ξέρεις;
12:04:33 μμ
Bugs Bunny
;p
12:04:41 μμ
Bugs Bunny
Καλή μου Καγίρα!!!
12:05:16 μμ
Kajira
αχαχαχα
12:05:16 μμ
Kajira
μπραβο
12:05:27 μμ
Kajira
μια χαρα σας βλέπω τωρα
...που όμως δεν μάσησε! :P
1:11:32 μμ
Vkey
ok 3erw...koimomoun xa:
1:11:43 μμ
Dooo
otan koimosoun paidi mou
1:11:43 μμ
Dooo
esy koimasai kai h tyxi sou douleuei;p
1:11:53 μμ
Vkey
thanx God eimai dolofonos kai tha zisw apo esas ;p
1:12:03 μμ
Vkey
apo tous polites den 3erw (6)
1:12:03 μμ
Kajira
προΣεχειςδημοσιωςτιγραφεις
1:12:03 μμ
Kajira
και λεω να σωσετε την Μανια
1:12:14 μμ
Kajira
btw
1:12:14 μμ
Vkey
to 3erw mwro mou
1:12:14 μμ
Kajira
αν και οχι βιαστικα και καρφωθειτε
1:12:24 μμ
Vkey
kaipwsthatinswsoume?
1:12:24 μμ
XRZ
8aprepeinariksoume
1:12:35 μμ
Kajira
ψηφιζοντας Ευουλι
1:12:35 μμ
XRZ
sto evouli
1:12:35 μμ
Kajira
που εχει ηδη 2 ψηφους
Bye bye evouli.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Αφολυ είσουν σίγουρη πώς και παραπλανήθηκες απο αυτούς σέρλοκ της κακιάς ώρας;:hmm::P
Μιλάς εσύ; Που σου έστειλα μήνυμα για να μου πεις ποιοι ειναι οι δολοφόνοι και μου έλεγες οτι ειχες και επιχειρήματα;
Σε εμένα; :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
αα.. οι κάλτσες είναι το φόρτε μου..!!! :P
Και οι βρώμικες; :|


:P






Congrats κι από μένα σ' όλους όσους έπαιξαν, πολίτες και μη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top