Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Εγω δεν θυμαμαι ποιοι εχουμε μεινει στο παιχνιδι :worry::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Πέμπτη:
  1. burbuja: Vkey
  2. Corpse Bride: Vkey
  3. io io: Vkey
  4. Molka: Vkey
  5. The Stand: Vkey
  6. thodoris28: Corpse Bride
  7. zanin: Vkey
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ειμαι ανάμεσα σε corpse, διαβολίνα και zanin...

Οι δύο πρώτες κινούνται πολύ ύποπτα εδώ μέσα και η τελευταία κάτι μου κάνει έτσι που κατ'εξακολούθηση αλλάζει ψήφο ... σαν να είναι κάποιο παιχνίδι τακτικής...

misslittledevil για μένα σήμερα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Υποπτα εγω? Νο.. :D

Η κατερινα μου κανει κατι εμενα.. Την ψηφιζω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
αν και ανέφερα ότι υποψιάζομαι την corpse bride και όχι ότι την ψηφίζω, δεν πειράζει.
ούτως ή άλλως αυτή θα ψήφιζα και τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ειμαι ανάμεσα σε corpse, διαβολίνα και zanin...

Οι δύο πρώτες κινούνται πολύ ύποπτα εδώ μέσα και η τελευταία κάτι μου κάνει έτσι που κατ'εξακολούθηση αλλάζει ψήφο ... σαν να είναι κάποιο παιχνίδι τακτικής...

misslittledevil για μένα σήμερα για την ώρα... :hmm:
να σου θυμήσω πως τις τελευταίες τρεις φορές έχω ψηφίσει το ίδιο άτομο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
να σου θυμήσω πως τις τελευταίες τρεις φορές έχω ψηφίσει το ίδιο άτομο;)


δεν ξέρω δεν ξέρω...

δεν τα διάβασα αναλυτικά αλλά σε θυμάμαι να ψηφίζεις κάποιον το πρωι και τελευταία στιγμη το απόγευμα να ξαναλλάζεις... ίσως ήταν στην αρχή και δεν θυμάμαι καλά...

δεν με πείθεις για την αθωότητα σου :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
[FONT=&quot]Έπρεπε να περιμένουμε τα μεσάνυχτα για να δράσουμε..είμασταν όμως εξοπλισμένοι: σκορδαλιά, σταυρούς, ασημένιες σφαίρες.. δε χρειάστηκαν όλα, η σκορδαλιά (με 10 σκελίδες παρακαλώ) έκανε τη δουλειά της. Misslittledevil δε θα βρυκολακιάσεις ποτέ ξανά! :D[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[FONT=&quot]Έπρεπε να περιμένουμε τα μεσάνυχτα για να δράσουμε..είμασταν όμως εξοπλισμένοι: σκορδαλιά, σταυρούς, ασημένιες σφαίρες.. δε χρειάστηκαν όλα, η σκορδαλιά (με 10 σκελίδες παρακαλώ) έκανε τη δουλειά της. Misslittledevil δε θα βρυκολακιάσεις ποτέ ξανά! :D[/FONT]

!!!!!!!!!! :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:


τότε ψηφίζω corpse...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπορω να πω κατι τελευταιο?


Φτου σας λαμογια. Με φαγατε μπαμπεσικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Καλά τα λες... Εγώ θέλω να ψηφίσω την αγαπητή XRZ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ κλασσικά θα μελετήσω τις ανταγωνίστριές μου και θα κρίνω ανάλογα αργότερα :P

Αν και βλέπω να έρχεται η ώρα της κρεμάλας για εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Καλά τα λες... Εγώ θέλω να ψηφίσω την αγαπητή XRZ...

εσύ τοχεις βάλει σκοπό να με στείλεις στον άλλο κόσμο!!! Μήπως φταίει που σε υποψιάζομαι και έχω δίκιο αγαπητέ???? :hmm::hmm::hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορω να πω κατι τελευταιο?


Φτου σας λαμογια. Με φαγατε μπαμπεσικα.
Κανονικά δεν μπορείς να πεις, αλλά επειδή δεν λες και πολλά.. άντε θα το δω σαν να σου έκανα τελευταία χάρη πριν σε σκοτώσουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
XRZ και σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Πέμπτη:
  1. burbuja: Vkey
  2. Corpse Bride: Vkey
  3. io-io: Vkey
  4. misslittledevil: Corpse Bride
  5. Molka: Vkey
  6. The Stand: Vkey
  7. thodoris28: Corpse Bride
  8. truffihno: XRZ
  9. underwater: XRZ
  10. XRZ: Corpse Bride
  11. zanin: Vkey
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.


Μπορω να πω κατι τελευταιο?


Φτου σας λαμογια. Με φαγατε μπαμπεσικα.
Και ήταν πολίτης. :) (ξεχάσαμε να το πούμε :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Επειδή με περιμένει καφεδάκι και δεν ξέρω τι ώρα θα ξεμπερδέψω :whistle:

Corpse for me :hmm:( ντεν έκει ανάλυση καρντιά μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ρεεεεε! Αν βγει η Vkey θα σκασω εαν δεν μας πειτε τι ηταν! Ετσι μου ερχετε να αφαιρεσω τον ψηφο μου μπας και βγει κανενας αλλος για να την ξαναψηφισω αυριο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γιατί καλή μου ιο-ιο έχεις φαγωθεί μαζί μου; :hmm: :P
Θα αρχίσω να ψάχνομαι μήπως μου έχουν κολλήσει κανένα χαρτάκι από πίσω που λέει αυτή ήταν η σέξυ νοσοκόμα :P (αν και νομίζω ότι άνετα θα μπορούσα να είμαι σέξυ.... νοσοκόμα :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top