Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σούμα για Τρίτη:
  1. adespoto: Vkey
  2. Angie Ann: adespoto
  3. Bugs Bunny: adespoto
  4. burbuja: Vkey
  5. Corpse Bride: adespoto
  6. faithplus1: Corpse Bride
  7. Founes: The Stand
  8. io io: Vkey
  9. misslittledevil: adespoto
  10. Molka: Vkey
  11. Τhe Stand: Vkey
  12. thodoris28: zanin
  13. truffihno: Corpse Bride
  14. underwater: XRZ
  15. XRZ: adespoto
  16. zanin: Vkey
  17. Vkey: adespoto
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.


Ντέρμπυ!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Χμ, αλλάζω ψήφο μιας και βλέπω ότι είτε το αδέσποτο είτει η Vkey θα πεθάνει...Και οι δύο δεν μου κάνουν για δολοφόνοι και ειδικά οι Vkey μιας και οι υποψίες γεννήθηκαν από κάποιους που την ψήφιζαν έτσι στο άσχετο από την αρχή. Οπότε ψηφίζω αδέσποτο αν και κατά 65% μου φαίνεται αθώα. Παιδιά νομίζω οι δολοφόνοι κάνουν καλή δουλειά στο να δουλεύουν τους πάντες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ντέρμπυ.. 6-6. Αν δεν αλλάξει κάποιος ψήφο, θα πρέπει να αποφασίσουμε εμείς! :D (δηλ να ρίξουμε κέρμα σαν την άλλη φορά! :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Σούμα για Τρίτη:
  1. adespoto: Vkey
  2. Angie Ann: adespoto
  3. Bugs Bunny: adespoto
  4. burbuja: Vkey
  5. Corpse Bride: adespoto
  6. faithplus1: Corpse Bride
  7. Founes: The Stand
  8. io io: Vkey
  9. misslittledevil: adespoto
  10. Molka: Vkey
  11. Τhe Stand: Vkey
  12. thodoris28: zanin
  13. truffihno: Corpse Bride
  14. underwater: XRZ
  15. Vkey: adespoto
  16. XRZ: adespoto
  17. zanin: Vkey
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.



Όντως ντέρμπυ... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ρίξτε το το ρημάδι το νομισματάκι!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Πωπω περίμενε, είδες ότι είχε πρόβλημα ο server. :P (αυτά παθαίνουν τα μεγάλα site)




Το adespoto καλείται να εκφωνήσει την απολογία της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ι wanna thank God, my mother, my father, my brother, my dog, my husband and the coin that was the reason that I am still alive...
And especially you that believed in me :cry_x:(συγκινήθηκα η γυναίκα :P)













Οκ έχω λαλήσει σήμερα...μην μου δίνεται σημασία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Άντε να αραιώνουμε σιγά σιγά:P Πλακίτσα :D Θα μας πείτε τι ήταν το adespoto?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
A humble citizen. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Γι' αυτό εγώ επιμένω Vkey..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Γι' αυτό εγώ επιμένω Vkey..

Εσένα δεν σου ξαναμιλάω...
Πάω να πνίξω τον πόνο που μου προκαλείς στα τσίπουρα! :mad: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
vkey γι'αυριο λεμεεεεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Με φάγατε ε? :mad:

Το αδέσποτο μιλούσε αλλά εσείς δεν το ακούγατε :devil:
Θα το ακούσετε όμως τώρα που σας μιλάει μέσα από τον τάφο:

"Ε ναι λοιπόν, είστε άξιοι της μοίρας σας πτωχοί μου αθώοι, θα θαφτείτε κι εσείς βαθιά κάτω από το χώμα μαζί με την αθωότητά σας. Οι δολοφόνοι τα κατάφεραν και εφάρμοσαν το σχέδιό τους ο,τι δεν μπορούμε να το σκοτώσουμε απλά το κατηγορούμε.
Φάτε τους δολοφόνους πριν να γίνει πραγματικότητα το εφιαλτικό σενάριο που προείπα. Εμπρός για ένα στέκι χωρίς δολοφόνους :crazy:"

Αντίο φίλοι μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
vkey ξανα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Άντε να αραιώνουμε σιγά σιγά:P Πλακίτσα :D Θα μας πείτε τι ήταν το adespoto?


Γι' αυτό εγώ επιμένω Vkey..

Ακριβώώώώώς... α ρε μπουρμπούχα όταν μιλάς... :smoke::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Και από μένα Vkey.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως έχω να δηλώσω πως η Συντονιστική Επιτροπή είναι αμερόληπτη κι αντικειμενική. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Εσένα δεν σου ξαναμιλάω...
Πάω να πνίξω τον πόνο που μου προκαλείς στα τσίπουρα! :mad: :P

:kissing: :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Vkey! Αν και εχω αρχισει να υποπτευομαι κι αλλους :P
Αν δεν προλαβω να ξαναγραψω, ριξτε τη βικυ στα τσιπουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
έχω υποψίες ότι μια από τις δολοφόνους είναι η corpse bride.:kill:
την είχε ψηφίσει ο faithplus που τον φάγανε οι παλιοδολοφόνο,ι όπως επίσης και ο truffinho, ο οποίος είχε ψηφίσει και την dooo , άρα έχει καλύτερο ένστικτο από μένα που δεν...:help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top