Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
omg:'(:'(
ανατρίχιασα με το αίμα στον τοίχο:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ παρατήρησα οτι η Κακερλακ και η Παλλαντιν είχαν σκεφθεί και οι δύο τον Φουνες σαν δολοφόνο. Και μετά πήγαν στον άλλο κόσμο. Μήπως είναι και ο Φουνές δολοφόνος? Από την άλλη είμαι σίγουρη οτι είναι η doo και επιφυλλάσομαι για την Μάνια...

Ουπς...αυτό δεν το είχα παρατηρήσει...
Αλλά αν είναι ο Φούνες δολοφόνος τότε είναι χαζός δολοφόνος (σόρρυ φουρνάκι) γιατί είναι σαν να φωνάζει...εγώ είμαι...εδώ είμαι ψηφίστε με :hmm:

Από την άλλη μπορεί οι δολοφόνοι να μας αποπροσανατολίζουν...και να θέλουμε να πιστέψουμε ότι είναι αυτός...

Για την ντου δεν ξέρω...δεν μπορώ να καταλάβω τι ρόλο βαράει πέρα της μάνας εδώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω θα ψηφισω Μανια, γιατι καποιος προσπαθει να μας οδηγησει στον Founes και μπορει να ειναι η Μανια την οποια ο Founes ψηφισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αha!!! βρήκα τον αλγόριθμο!!! βγάζουμε πρώτα τα nick από Ε με ψφοφορία και τώρα που τελείωσαν αναζητούμε άλλο γράμμα! :P:P:P:P

και έχει αρχίσει να διαφαίνετε το Μ.... που έχει 4....

να πάμε στο F Που έχουμε 2! και το Τ έχει πολλούς να πάμε κι εκεί... :P:P:P

[και ακόμα δεν ξέρω τι να ψοφήσω ρε παιδιάάάάάάά.... ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
αha!!! βρήκα τον αλγόριθμο!!! βγάζουμε πρώτα τα nick από Ε με ψφοφορία και τώρα που τελείωσαν αναζητούμε άλλο γράμμα! :P:P:P:P

και έχει αρχίσει να διαφαίνετε το Μ.... που έχει 4....

να πάμε στο F Που έχουμε και Founes kai faithpus! και το Τ έχει πολλούς να πάμε κι εκεί... :P:P:P

[και ακόμα δεν ξέρω τι να ψοφήσω ρε παιδιάάάάάάά.... ]

Ε; :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.


τπτ κοίταζα από το 1ο ποστ ποιοι έχουν φύγει και ποιοι μείναν γιατί έτσι που μου φαίνονται όλοι ύποπτοι :hmm:, δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω σήμερα...

εδώ που τα λέμε... κι εσύ μου φαίνεσαι ύποπτη.... χμμμμμμμ :hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Τι έκανα πάλι εγώ καλέ; :'(
Επειδή δεν κατάλαβα τον αλγόριθμο; :P
Εγώ ήμουν της θεωρητικής τότε :P

Βασικά δεν μιλάνε πολύ και δεν ξέρω κι εγώ τι να αποφασίσω; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Αυτό το "εδώ θα βρείτε το πτώμα της Palladin"... Πολύ αντριχιαστικόοοο:devil::bleh:

Λοιπόν, για σήμερα ψηφίζω burbuja.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ο Φουνες χλωμο να ειναι παντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Doo δαγκωτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Σήμερα δεν πρόλαβα να δω πολλά και αρρώστησα κι από πάνω.
Η Μάνια για εμένα εξακολουθεί να είναι ύποπτη μόνο και μόνο από το γεγονός ότι ενώ μέχρι εχθές φώναζε, σήμερα δεν είναι εδώ...
πού είναι ο-ε-ο;

Μάνια λοιπόν και καλό σαββατοκύριακο σε όλους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σκέφτομαι για την ντετέκτιβ μπουρ(μπ)ούχα...

Μιας και στην αρχή με το που μπήκε δήλωσε ότι ψάχνει τους δολοφόνους... κι αν το κάνει να μας αποπροσανατολίσει;:hmm:

Οκ παίζει και μάνια...αλλά με έχει βάλει στο μάτι ο τεό...και μιας και το ψήφισε η ζανίν λέω να μην ακολουθήσω σήμερα τι θέλει ο λαός :P

Μμμ...καμία βοήθεια βρε...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πολύ προτότυπη η φράση στο τοίχο. Αντί να γράψουν κάτι πιο ποιητικό :P

Λοιπόν..
επειδή και σήμερα θα έχω ένα busy afternoon αν δεν μπω μέχρι τις 20.00 ψηφίζω mania
διαφορετικά αν έχω χρόνο θα το ψάξω μεταξύ dooo και xrz :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE
Σούμα για Παρασκευή:
  1. adespoto: dooo
  2. Angie_Ann: truffinho
  3. Bugs Bunny: mania
  4. dooo: mania
  5. Insomniac:dooo
  6. io-io: mania
  7. mania: MonaXoS
  8. misslittledevil: mania
  9. Palladin: Founes
  10. suspiria: mania
  11. The Stand: suspiria
  12. thodoris28: Vkey
  13. truffinho: dooo
  14. underwater: Εδάδ (αποχώρησε η Εδάδ)
  15. zanin: dooo
  16. Αρκτούρος: burbuja
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να κάνετε ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)
ΣΗΜΕΙΩΣΗ!! Δεν είναι υποχρεωτικό να ψηφίσετε μέχρι τη 13:00 (υποχρεωτικό είναι μέχρι τις 20:00), αλλά εάν δολοφονηθείτε η ψήφος σας θα μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ψηφίζω doo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
νταξ ζανίν. νταξ. θα τα πούμε μετά.

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
νταξ ζανίν. νταξ. θα τα πούμε μετά.

:P:P


Υπόσχομαι να σώσω το παιδί σου και να το υιοθετήσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Dooo από μένα.

Του επόμενου δολοφόνου το όνομα αρχίζει από mo και τελειώνει σε lka. Mokarotopatateslka :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top