Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Παιδιά, έπρεπε από χθες στις 20.00 να έχουμε ψηφίσει μέχρι σήμερα στη 13.00;;
Πραγματικά δεν το ήξερα αν είναι όντως έτσι. Νόμιζα πως κάθε μέρα η ψηφοφορία θα ξεκινάει από τη 13.00 ως τις 20.00.
Κρίμα αν είμαι εκτός:(
Μπορείς να ψηφίσεις τώρα βρε. :)

Κοίτα, βασικά είναι μέχρι και τις 20:00, και δεν ξεκινά κατ' ανάγκην από τη μία.
Απλά στη 13:00 πεθαίνει σκοτώνεται από τους δολοφόνους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πόσο είναι τελικά Γιώργο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Λοιπόν, στην κάλπη ρίχνω τη viki_thess, διότι, πολύ μπερδεεεύεται αυτή η κοπέλα :P. Κι εγώ μπερδεύομαι, δεν λέω, αλλάαα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE:

Σουμα για Πέμπτη:
  1. adespoto: ENTY
  2. Angie_Ann: misslittledevil
  3. burbuja: mania
  4. Corpse: suspiria
  5. dooo: mania
  6. ENTY: mania
  7. faithplus1: ENTY
  8. Founes: mania
  9. mania: Vkey
  10. misslittledevil: mania
  11. Μolka: mania
  12. MonaXoS: truffihno
  13. Kakerlak: ΕΝΤΥ
  14. Palladin: ENTY
  15. suspiria: mania
  16. thodoris28: Vkey
  17. truffihno: mania
  18. underwater: suspiria
  19. Vkey: ENTY
  20. XRZ: suspiria
  21. zanin: ENTY
  22. Αρκτούρος: viki_thess
  23. Εδάδ: Corpse
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



Μιάμιση ώρα ακόμα. Όσοι δεν έχετε ψηφίσει it's bye bye Cansas. (aka φεύγετε :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τέλος παιδάκια σας χερετώ απο ΄τωρα αλλα δεν θα κλάψω γιατί θα γελάω όταν..... λυπάμε πολλύ προσπάθησα για εσάς τώρα καθήστε να σκευτήτε μόνοι σας, ακόμα και με το μαχαίρι στην πλάτη να με παγώνει σας αγαπάω ακόμα:P

Συγνώμη τα τελαιυταία λόγια τα λέω μετά τις 8, σόρυ παρασύρθηκα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω ειχα αποφασισει πριν οτι θα ψηφισω viki_thess, αλλα τωρα εχω ξεχασει τον λογο. Αν δεν γραψω αλλο μεχρι τις 8, μετρηστε αυτο! (Και σορυ βικακι αν κανω λαθος!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm: μπραβο ρε μανια δαιμονιο....
εχεις πολυ μυαλο τελικα μπραβο:P εγω συμφωνω με τον τροπο σκεψης σου:worry:
ετσι οντως οι δολοφονοι θα μπορουν να ανταλλασουν πμ μεταξυ τους για να συνενοουνται ποιον θα σκοτωσουν κλπ:hmm:
αρα ψηφιζω monaxos εγω:worry: που ειναι μεσα στην επικρατεστερη εξαδα:P
για να δουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm: μπραβο ρε μανια δαιμονιο....
εχεις πολυ μυαλο τελικα μπραβο:P εγω συμφωνω με τον τροπο σκεψης σου:worry:
ετσι οντως οι δολοφονοι θα μπορουν να ανταλλασουν πμ μεταξυ τους για να συνενοουνται ποιον θα σκοτωσουν κλπ:hmm:
αρα ψηφιζω monaxos εγω:worry: που ειναι μεσα στην επικρατεστερη εξαδα:P
για να δουμε:P


τι να τον κάνεις τον τρόπο σκέψεις είπα ότι δεν ήταν ο έντυ και ο έντυ είναι απο αυτούς που με κάρφώνουν σιγά σιγά, με δουλέυεις; εγώ φτέω που έβγαλα τόσα πράγματα στην επιφάνια, έχουν το μυαλό δίπλα τους και το πετάνε στα σκουπίδια, καλά να πάθουν τέτοιοι που είναι:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τι να τον κάνεις τον τρόπο σκέψεις είπα ότι δεν ήταν ο έντυ και ο έντυ είναι απο αυτούς που με κάρφώνουν σιγά σιγά, με δουλέυεις; εγώ φτέω που έβγαλα τόσα πράγματα στην επιφάνια, έχουν το μυαλό δίπλα τους και το πετάνε στα σκουπίδια, καλά να πάθουν τέτοιοι που είναι:mad::P

αστους καμαρι μου...:kissing::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
παιδιά, ειδικά αν βγει η μάνια, πείτε μας τι ήταν.. δεν μπορώ να μείνω με την αγωνία αν την στείλαμε άδικα ή όχι... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παιδια ειδατε κατι;:worry: το ποστ της μανια με τα ονοματα που πιστευει οτι ειναι δολοφονοι δεν υπαρχει πια...:worry:
εψαξα και δεν το βρηκα...για κοιταξτε να δειτε:worry:
ααααααααααααα...δεν παιζω αν κανετε π@@στιες:mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νι...αλλά εγώ είμαι κρυφή από τότε που ήμουν Κόρινθο ;)
Και μην μου πείτε ότι δεν το έχετε προσέξει :mad: :P

Ελπίζω Μάνια βάσω να λες την Βίκυ_θεςς και όχι εμένα :P

Τώρα σαν επιχείρημα αυτό όμως στέκει :hmm:
Απλά βασίζεται στην λογική... μμμ...δεν ξέρω :P
Από την άλλη στα κρυφά μέλη που ανέφερες, δύο δεν μπήκαν καν να παίξουν, που σημαίνει ότι δεν ασχολήθηκαν άρα ίσως να μην τους νοιάζει....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
παιδιά, ειδικά αν βγει η μάνια, πείτε μας τι ήταν.. δεν μπορώ να μείνω με την αγωνία αν την στείλαμε άδικα ή όχι... :worry:

Μπορώ να ζητήσω να μην πούν τι είμουν; να το πούν στο τέλος ευχαριστος το ζητάω όπως δεν είπαν και για την κακερλακ, να σας αφήσω να φαγωθήτε όπως με τρώτε:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Νι...αλλά εγώ είμαι κρυφή από τότε που ήμουν Κόρινθο ;)
Και μην μου πείτε ότι δεν το έχετε προσέξει :mad: :P

Ελπίζω Μάνια βάσω να λες την Βίκυ_θεςς και όχι εμένα :P

Τώρα σαν επιχείρημα αυτό όμως στέκει :hmm:
Απλά βασίζεται στην λογική... μμμ...δεν ξέρω :P
Από την άλλη στα κρυφά μέλη που ανέφερες, δύο δεν μπήκαν καν να παίξουν, που σημαίνει ότι δεν ασχολήθηκαν άρα ίσως να μην τους νοιάζει....:P

ναι εμενα λεει βασω....ΕΙΜΑΙ ΒΑΣΩ :P:P:P να ξερετε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
παιδια ειδατε κατι;:worry: το ποστ της μανια με τα ονοματα που πιστευει οτι ειναι δολοφονοι δεν υπαρχει πια...:worry:
εψαξα και δεν το βρηκα...για κοιταξτε να δειτε:worry:
ααααααααααααα...δεν παιζω αν κανετε π@@στιες:mad::mad::mad::mad:

Απαντηση #339
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βάσω :P
Μπορώ και με αποδείξεις

είναι οι

Corpse Bride +
Giovanna +
MonaXoS +
Vkey +
weak and powerless +
Εδάδ +

Στάνταρ αν θέλετε μπορώ να σας πώ και γιατί :clapup:

Βγάζω τον ΕΝΤΥ και λέω VKEY επιδή το έπαιξε πονηρά:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Ψηφίζω ΕΝΤΥ.- Η στάση του μου φαίνεται ακόμα πιο αποπροσανατολιστική από της maniaς. Νομίζω. Τον ψοφίζω πάντως!

Αυτό το c/p θα σας φάει εσάς της ΣΕ!!

Σουμα για Πέμπτη:
Θέλει τόνο :teasing: :teasing: :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα + είναι απο την λίστα των ονομάτων που τσέκαρα τα μόνα + είναι αυτοί που βγαίνουν δολοφόνοι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Απαντηση #339

ευχαριστω διαολινα;)


ε καπως πρεπει να μας ξεχωριζουν συνονοματη;)
βικη εγω βικη εσυ δεν παει μεσα στο φορουμ:P
ετσι ειπα να το αλλαξω για να μας ξεχωριζουν;)
λεπον....απο δω και περα ΒΑΣΩ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top