Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ επιμένω για Μάνια για απόψε. Από αύριο θα αλλάξω αν δεν έχει φύγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
εγώ ψηφίζω truffinho γιατί μου βρωμάει η εμμονή του με την Μάνια (καλά ε... σούπερ επιχείρημα, το ξερω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE:

Σουμα για Πέμπτη:
  1. adespoto: ENTY
  2. Angie_Ann: misslittledevil
  3. burbuja: mania
  4. Corpse: suspiria
  5. dooo: mania
  6. ENTY: mania
  7. faithplus1: ENTY
  8. Founes: mania
  9. mania: Vkey
  10. misslittledevil: mania
  11. Μolka: mania
  12. MonaXoS: truffihno
  13. Kakerlak: ΕΝΤΥ
  14. Palladin: ENTY
  15. suspiria: mania
  16. thodoris28: Vkey
  17. truffihno: mania
  18. underwater: suspiria
  19. Vkey: ENTY
  20. XRZ: suspiria
  21. zanin: ENTY
  22. Εδάδ: Corpse
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



burbuja, πρέπει να καταλήξεις κάπου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D

εχμμμμ μήπως το 13.00 να το έκανες 20:00?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εχμμμμ μήπως το 13.00 να το έκανες 20:00?
Χμμμμ ναιιιιιιιιιιιιιιι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
λοιπόν.. ψηφίζω μάνια, γιατί δεν την βλέπω ν'απαντάει σ'αυτά που τη ρωτάμε και αφού μου'χει κινήσει τις υποψίες, πρέπει να λάβω τα μέτρα μου... (αν και δεν είμαι σίγουρη ρε γμτ, αλλά είναι η επικρατέστερη στη μπλακ λιστ μου ως τώρα..:hmm:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ηρθα σόρυ αλλα ξέρετε ότι φέυγω μεσημέρι τώρα έγινα ύποπτη; έπρεπε να διαβάσω πρώτα, λοιπόν το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω άν μπορώ να το πώ, είπε όμως η καγίρα ότι γινετε οπότε ακούστε.

Οι παραπάνω που είπα πρίν απο φανεροί ξαυνικά γίναν κρυφά μέλη απο την στιγμή που ξεκίνησε το παιχνίδι, ο λογος αυτός είναι ότι μπορούν να στέλνουν μυνήματα μεταξύ τους χωρίς να φαίνοντε, η μόνη που ήδη ήταν κριφά μέσα ήταν η βάσω η οποία αποκλείετε επιδή φανερώθηκε και απλά προσπαθούσε να προστατέυσει τον εαυτό της.

Αρα ψάχνοντας την λίστα με τα ονόματα 7 άτομα, με την Βάσω είναι μέσα, εκτώς απο την Βάσω βγαίνουν 6.

Το λάθος που έκαναν όλοι τους γιατί μέσα στο παιχνίδι ήταν και ο Γιώργος να γίνει κρυφός, ήταν οτι η καγίρα εχτές έστελνε και έπερνε μυνήματα απο τους δολοφόνους χωρίς κανένα άλλο μέλος να στέλνει ή να πέρνει ή έστω να είναι στα προσωπικά μυνήματα.

Αρα οι υπόλυποι οι κρυφοί αφού δεν ήταν έγιναν, μόνο και μόνο για να μπορούν να μηλάνε χωρίς να τους βλέπει κανείς και ακόμα και να έψαχνε κάποιος να μην έβρησκε με ποιόν.

Αν αυτά δεν είναι αποδείξεις εγώ θα γίνω αεροπλάνο:clapup:

Τώρα μπορείτε να με διώξετε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Παντως αν εχει δικιο η Μανια και το βρηκε ετσι, εγω ξενερωσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Είσαι πολύ παρατηρητική:) ναι νομίζω ότι έχεις δίκιο!
Αν όμως είναι έτσι, τότε και στο μέλλον θα είναι πολύ εύκολο να βρίσκουμε τους δολοφόνους:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παντως αν εχει δικιο η Μανια και το βρηκε ετσι, εγω ξενερωσα.


Στέκει ή όχι; αν πράγματι είμαι σωστή ιο-ιο είναι σαν να τους ξεσκεπάσαμε ;)

Παλαντίν λές να έκανα πατάτα;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Παντως η κατερινα, απ' οτι θυμαμαι μπαινει παντα ως αορατο μελος.

Εντιτ: το ιδιο και η gio -το τελευταιο διαστημα τουλαχιστον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Στέκει ή όχι; αν πράγματι είμαι σωστή ιο-ιο είναι σαν να τους ξεσκεπάσαμε ;)

Δεν ξερω, μπορει να στεκει, αλλα αν ειναι ετσι παει το παιχνιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι κρυφός για να μου θυμίζει ότι πρέπει να διαβάσω!! :P


Kαι το 'χω κάνει αρκετές μέρες τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Mania αν αυτός είναι ο λόγος τότε μάλλον χαλάει το παιχνίδι.:confused:

Μερικά όμως από αυτά τα μέλη ήταν κρυφά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Εγώ πάντως είμαι κρυφός για να μου θυμίζει ότι πρέπει να διαβάσω!! :P


Kαι το 'χω κάνει αρκετές μέρες τώρα. :)

α βρε ύποπτο μούτρο κι εσύύύ... :worry: :P

δεν ξέρω.. πολύ μέθοδο αντιπερισπασμού μου κάνει όλο αυτό... :hmm:
(μάνια μου σόρυ αν δεν ισχύει, αλλά είμαι πολύ καχύποπτη σε τέτοια παιχνίδια..! :P)

Η ψήφος μου ισχύει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Για τον Γιώργο το επιβεβαιώνω κι εγώ, η τελευταία φορά που τον είδα με αναμμένο λαμπάκι ήταν πριν μια εβδομάδα τουλάχιστον :P

Έχει μια λογική πάντως αυτό που λες mania.. θα το σκεφτώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Και γώ που το ξέρω ότι έγιναν επιδή ήξερα απο πρίν ότι θα είναι δολοφόνοι;:hmm:

Τζάπα παίζω τόσα παιχνίδια σκέψης και με γρήφους;:P

Πάντος δεν βοηθάτε και σείς μπάς και β΄γεί άκρη όλο εγώ ψάχνω, άυριο οι δολοφόνοι άν δεν με παιτάξετε εσείς θα με στήλουν εκείνοι για να μην ξαναμηλήσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Παιδιά, έπρεπε από χθες στις 20.00 να έχουμε ψηφίσει μέχρι σήμερα στη 13.00;;
Πραγματικά δεν το ήξερα αν είναι όντως έτσι. Νόμιζα πως κάθε μέρα η ψηφοφορία θα ξεκινάει από τη 13.00 ως τις 20.00.
Κρίμα αν είμαι εκτός:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδιά, έπρεπε από χθες στις 20.00 να έχουμε ψηφίσει μέχρι σήμερα στη 13.00;;
Πραγματικά δεν το ήξερα αν είναι όντως έτσι. Νόμιζα πως κάθε μέρα η ψηφοφορία θα ξεκινάει από τη 13.00 ως τις 20.00.
Κρίμα αν είμαι εκτός:(

Δώσε είσαι μέχρι τις 8;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Παιδιά, έπρεπε από χθες στις 20.00 να έχουμε ψηφίσει μέχρι σήμερα στη 13.00;;
Πραγματικά δεν το ήξερα αν είναι όντως έτσι. Νόμιζα πως κάθε μέρα η ψηφοφορία θα ξεκινάει από τη 13.00 ως τις 20.00.
Κρίμα αν είμαι εκτός:(

όχι όχι! Μπορείς να ψηφίσεις και τώρα το είπαν τα παιδιά! Γιώργο πες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top