Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καημένη Kakerlak.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
οχιιιιιιιιιιιιιιιι ξερω τους δολοφονους ολους παίζω πολλύ παιχνίδια σκέψης ξέρω ποιοι είναι, άν τους πω όλους και σωστά κερδίζουν οι πολίτες;:worry:

Κάντε μου την χάρη μπορώ να σας τους πώ έναν έναν:hmm:

Πες ό,τι θες, αλλά δικαιούσαι να ψηφίζεις μόνο έναν την φορά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Η Κακερλακ δεν έχει δικαίωμα για last words;:hmm:

Άσχετο...κι εμένα μου άρεσε πολύ η περγαμηνή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
μάνια εφ'όσον είσαι ζωντανή μπορείς να πεις ό,τι θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
απαντηστε μου μπορω να πω κατι τελευταιο?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Tη γλυτωσαμε, ευτυχως. ελπιζω να μη με φανε οι συμπολιτες μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ψηφίζω εντυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η Κακερλακ δεν έχει δικαίωμα για last words;:hmm:

Μόνο όσοι βγαίνουν με ψηφοφορία έχουν δικαίωμα για last words! :)

απαντηστε μου μπορω να πω κατι τελευταιο?:(

Κακερλάκι δυστυχώς δεν μπορείς να συμμετέχεις άλλο εδώ. Εισαι νεκρή, τα πτώματα δεν μιλάνε! :P

Σου απάντησα και πριν βρε. Μη στεναχωριέσαι, παιχνίδι ειναι! :hug: :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Για πες Μάνια. Νομίζω οτι μπορείς, απλά δεν μπορείς να τους ψηφίσεις όσους πεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
UPDATE:

Σουμα για Πέμπτη:
  1. Μolka: mania
  2. mania: ENTY
  3. adespoto: ENTY
  4. faithplus1: ENTY
  5. Εδάδ: Corpse
  6. Corpse: suspiria
  7. misslittledevil: dooo
  8. Founes: mania
  9. underwater: suspiria
  10. Kakerlak: ΕΝΤΥ
  11. ENTY: mania
  12. dooo: mania
  13. XRZ: suspiria
  14. Palladin: ENTY
  15. Angie_Ann: misslittledevil
  16. thodoris28: Vkey
  17. Vkey: ENTY
  18. zanin: ENTY
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Ας μιλησω οσο προλαβαινω γιατι λιγα τα ψωμια μου :P

Να σας τα πω απο την αρχη?

Γεννηθηκα σε ενα μικρο χωριο....................................

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
lol υπεργ@μ@τη προκήρυξη:D

Μήπως έβαλε η doo το... χεράκι της???
Ειδικά αυτό με το κουταλάκι... κάτι μου θύμιζε. Αλλά επειδή έχει παιδί στα σπλάχνα της, δε θέλω να την ψηφίσω (μην πάθει και τίποτα και το έχω βάρος στη συνείδησή μου!) Εξακολουθώ να ψηφίζω ΕΝΤΥ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Tη γλυτωσαμε, ευτυχως. ελπιζω να μη με φανε οι συμπολιτες μου :D

Εντυ έχεις δίκιο δεν είσαι ο δολοφόνος βρηκα ποιοι είναι και κανένας δεν τους ψήφησε κανείς εκτώς απο έναν δολοφόνο που ψήφησε έναν άλλον ξέρω ποιοι είναι σώστε τον έντυ και μένα ξέρ ω ποιοι είναι:worry::worry::worry:

Είναι μόνο ένας απο αυτούς που υποπτέυθηκα οι υπόλοιποι είναι αθώοι ξέρω ποιοι είναι μπορώ να πώ ποιοι; επιρέπετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
εεεε αφού τους ξέρεις γιατί δεν τους λες και σε μας για να τους φάμε λάχανο ???

ρε, μήπως μας δουλεύεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Mania, απαντησε μου..
Η dooo ειναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ωραία πες μας ποιος πιστεύεις πως είναι μπας και βοηθηθούμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εντυ έχεις δίκιο δεν είσαι ο δολοφόνος βρηκα ποιοι είναι και κανένας δεν τους ψήφησε κανείς εκτώς απο έναν δολοφόνο που ψήφησε έναν άλλον ξέρω ποιοι είναι σώστε τον έντυ και μένα ξέρ ω ποιοι είναι:worry::worry::worry:

Είναι μόνο ένας απο αυτούς που υποπτέυθηκα οι υπόλοιποι είναι αθώοι ξέρω ποιοι είναι μπορώ να πώ ποιοι; επιρέπετε;
Mania βοήθεια,
έχω την εντύπωση ότι δεν απαγορεύεται να πεις δημόσια τις σκέψεις σου, κάντο γιατί έχω μπερδευτεί.... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
εεεε αφού τους ξέρεις γιατί δεν τους λες και σε μας για να τους φάμε λάχανο ???

ρε, μήπως μας δουλεύεις ???

Mania, απαντησε μου..
Η dooo ειναι?

ωραία πες μας ποιος πιστεύεις πως είναι μπας και βοηθηθούμε


Μπορώ και με αποδείξεις

είναι οι

Corpse Bride +
Giovanna +
MonaXoS +
Vkey +
weak and powerless +
Εδάδ +

Στάνταρ αν θέλετε μπορώ να σας πώ και γιατί :clapup:

Βγάζω τον ΕΝΤΥ και λέω VKEY επιδή το έπαιξε πονηρά:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Aλλαξτε την ψηφο σας γιατι πανω στον πανικο μου μπορει να αρχιζω να τρωω συμπολιτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 7 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top