Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ψηφίζω τον ΕΝΤΥ γιατί πιστεύω οτι πίσω από όλα του τα ποστ μπλοφάρει κάνοντάς μας να πιστέψουμε οτι είναι πολύ προφανές για να είναι αληθινό ;)

Συμφωνώ με αυτή τη λογική... απο την άλλη νομίζω οτι και η mania ίσως να ειναι στο κολπο...

υπάρχει κ η περίπτωση βέβαια οι δολοφόνοι να μην έχουν γράψει καν στο θέμα...
χμ... θα το σκεφτώ λίγο ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Tι ωραια να λειπεις κ κανεις να μην σε υποψιαζετε....!!!!!:hmm::D

εγω ειμαι αναμεσα μανια κ φουνες αλλα περναει κ απο το μυαλο μου η xrz

για να δουμε τι θα αποφασησω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Έχω μπερδευτεί πολύ, θα ψηφίσω κι εγώ την evouli γιατί συνεχώς δικαιολογείται, ψάχνεται... και ή που είναι αθώα και την στέλνουμε εις τόπο χλοερό άδικα των αδίκων ή που κερδίζουμε την πρώτη μάχη... και η αρχή είναι το ήμισυ του παντός.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σουμα:

  1. mania: Founes
  2. dooo: faithplus1
  3. Corpse: io io
  4. Palladin: mania
  5. truffinhio: mania
  6. evouli:suspiria
  7. XRZ: suspiria
  8. misslittledevil: dooo
  9. io io: evouli
  10. Τhe Stand: XRZ
  11. thodoris28: evouli
  12. ΕΝΤΥ: mania
  13. adespoto: ENTY
  14. ΜonaXoS: Founes
  15. underwater: Corpse Bride
  16. suspiria: evouli
  17. faithplus: evouli
  18. Insomniac: mania
  19. Bugs: evouli
:D (άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 8! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)



βαζω τη λιστα οπως εχει μεχρι στιγμης γιατι σχολάω.. :P
επισης, αλλαξα και τη δικη μου ψηφο γιατι η σούσπι με εχει βαλει σε φοβερες υποψιες με την ΤΟΣΗ επιμονη της (και εμμονη θα ελεγα) :P
so, καλες ψηφους και θα δω αυριο αν θα με εχετε βγαλει.. (εχω γραψει και επικήδειο, νι..) :P

επισης προτεινω στην συντονιστικη επιτροπη στο τελος καθε παιχνιδιου να βγαζουμε και ενα συνολο για το ποιοι ηταν ποιοι και να λιωνουμε απ'τις τυψεις μας επειδη τους ψηφισαμε ή επειδη τους υποψιαστηκαμε αλλα δεν τους ψηφισαμε.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τι εγινε ρε παιδια δεν σας προκαλω τρομο?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Η ντετέκτιβ μπουρ(μπ)ούχα απεφάνθη:

"θα δώσω την ψήφο μου στο evouli, γιατί πιστεύω ότι αυτή είναι μια εκ των δολοφόνων, καθώς ξανακοιτάζοντας προσεκτικά τα ποστς απ'την αρχή, διεπίστωσα ότι άλλαζε συνέχεια γνώμη για το ποιος είναι ο δολοφόνος μόλις κάποιος ανέφερε ένα όνομα και χωρίς ιδιαίτερη αιτιολόγηση..:hmm:" :P:P:P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ακόμα δεν έχω αποφασίσει 100% αλλά επειδή θα αργήσω να ξαναμπώ νετ σήμερα θα πω τον ENTY
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
λεπον αποφασησα χρζ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σε αυτή την φάση θα πάω σύμφωνα με την πλειοψηφία γιατί όσο το σκέφτομαι μπερδεύομαι :P
Οπότε....Ευούλι κι εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ψηφιζω evouli.... δεν ξέρω γιατί.... από ότι είδα πιο πάνω λένε πως αλλάζει γνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Η καημένη η Μάνια έχει πολλές ψήφους και κάτι μου λέει ότι δεν είναι δολοφόνος.

:kissing::kissing::kissing::kissing:(:devil:):P


Ναι καλά:P

Nαι αλλά μπορεί να μπλοφάρει άρα να είναι δολοφόνος ή να είναι σίγουρος για την αθωότητα του άρα να μας δουλεύει :hmm:

Πάντως την Μάνια δεν την κάνω για τίποτα με δολοφόνο...αυτή θα σφάζει με λουλούδια και συγνώμη, σε πόνεσα; μα πρέπει...αχ σε παρακαλώ μην κλαις, η δουλειά μου είναι :P
Φουρνάκι βέβαια έχει εγκληματική φάτσα άρα δεν συμφέρει να είναι δολοφόνος... :worry:

Ψυχολόγα:P Σωστή πάντος;)

Αφού διάβασα όλες τις σελίδες κατέληξα στα εξής:
1)Την dooo την έχουν πειράξει οι ορμόνες στο κεφάλι και γι'αυτό παραληρεί. Είναι φυσικό, δεν την κατηγορώ. :P
2)Συνηθίζεται σ'αυτές τις περιπτώσεις οι δολοφόνοι να ακολουθούν κοινή γραμμή για να αποπροσανατολίσουν τους πολίτες. Επειδή το 1ο όνομα που έκανε ντόρο χωρίς λόγο είναι η mania, πιστεύω ότι αυτοί που έπεσαν κατευθείαν και την ψήφισαν είναι μάλλον οι δολοφόνοι.
Γι'αυτό, ψηφίζω έναν από αυτούς, το evouli, που μου φαίνεται πολύ ύποπτο (μάλλον είναι η αρχηγός...:P).
8)
Πέστα γιατί με στήσανε στον τοιχο και με βαράνε:(

Αν ήμουν δολοφόνος θα ψήφιζα τον επικρατέστερο (εν προκειμένω τη Μάνια). Αλλά όλα στην κρίση του καθενός είναι. :)

Λάθος ξέρεις επιδή βρήκα το δολοφόνο μπορεί να με βγάζουν επιδή ξεσκέπασα τον ένα απο αυτούς:hmm:

μανια σου πηρα την πρωτια βρε!!!!! :clapup:

Παιδιά ακυρώστε την σάλτσα μπορεί να γλιτώσω:clapup::clapup:

Διαβαζοντας μεχρι την 8η σελιδα και βασιζομενος στο σερλοκχολμσειο ενστικτο μου, εχω καταληξει οτι δυο ειναι σιγουρα δολοφονοι...:8)

αλλα επειδη ειναι εγγυος η μια (:whistle:) και το λυπαμαι το αγεννητο, θα ψηφισω την αλλη...mania it is λοιπον! :)

Εχμ ξέρεις είμαι 1ος μήνα το έμαθα μόλις άκουσα το όνομα μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Παιδια μην ξεχνατε ομως οτι η μανια ειναι πολυ καλη στα παιχνιδια μπορει να κανει πολυ καλη στρατιγικη...;)
αν κ αυτην την φορα δεν νομιζω ε μανια?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Παιδια μην ξεχνατε ομως οτι η μανια ειναι πολυ καλη στα παιχνιδια μπορει να κανει πολυ καλη στρατιγικη...;)
αν κ αυτην την φορα δεν νομιζω ε μανια?:D

Καμάρι μου εγώ δεν πείραξα κανέναν, τόσος κόσμος κυκλοφορεί εδώ μεσα εμένα βάλανε στο μάτι:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
κι εγω ψηφιζω τον φουνες:P:P:P
φουρνακι ετοιμασου να σε ψησουμε:devil: :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
έχουμε ψηφίσει όλοι??

[άντε ψηφίστε για μισή ώρα ακόμα θα έχω νετ... θέλω να ξέρω το αποτέλεσμα πριν τις 8 νι! :P---άαααντε μην περιμένω ως άυριο το πρωί κρίμα είμαι :P ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MonaXoS

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχολόγος. Έχει γράψει 2,470 μηνύματα.
Εγώ αλλάζω την ψήφο μου... Τελικά αντί για Founes, ψηφίζω Mania γιατί τελικά μου φαίνεται πολύ αθώα και άρα πολύ καλή επιλογή για δολοφόνο. :devil:

Mania, σόρυ... αλλά παραείσαι αθώα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ αλλάζω την ψήφο μου... Τελικά αντί για Founes, ψηφίζω Mania γιατί τελικά μου φαίνεται πολύ αθώα και άρα πολύ καλή επιλογή για δολοφόνο. :devil:

Mania, σόρυ... αλλά παραείσαι αθώα! :P

Καλαααα, θα σε έχω στα υπόψην, το στέκι τελικά κρατάει τεράστια μαχαίρια, είπαμε τα σιγανά να φοβάσε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Tί έγινε ρε παιδιά, γράφτηκε η προκύρηξη? που είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
8 παρα θα βγεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top