Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
εγώ λέω Μάνια :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
io-io γιατι ΕΤΣΙ. (τις προκυρηξεις δεν πρεπει να τις δουμε πριν ψηφισουμε; )

Προκήρυξη σήμερα δεν θα υπάρξει. Από αύριο και κάθε ημέρα, εκτος σ/κ, θα δημοσιεύεται μία που θα αναφέρει ποιον αποφάσισαν να σκοτώσουν οι δολοφόνοι και γιατί! :)

Επίσης καλό είναι να δικαιολογείτε γιατί πιστεύετε πως ο συγκεκριμένος που λέτε είναι δολοφόνος.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ λέω Μάνια :hmm:
αποκλείεται...η μάνια πιάνει δουλειά μετά το φόνο..στις κηδείες (το φτυάρι είναι η ειδικότης της:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ δεν προλαβαίνω να δω την προκύρηξη πριν τις 8 γιατί θα φύγω, αλλά ψηφίζω τη Μάνια γιατί συμφώνησε ααβίαστα με την Εύα ότι ο φίλος μου ο Φούνες είναι ο δολοφόνος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει τίποτα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εγώ δεν προλαβαίνω να δω την προκύρηξη πριν τις 8 γιατί θα φύγω, αλλά ψηφίζω τη Μάνια γιατί συμφώνησε ααβίαστα με την Εύα ότι ο φίλος μου ο Φούνες είναι ο δολοφόνος!!!


Βρήκα και άλλο λόγο!!!! Μου έφαγε το ρεκόρ στο helicopter η άτιμη η ροδίτισσα!!!!!!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δεν έχω καταλάβει τίποτα:(
Μήτσο μου, εσύ δεν δήλωσες συμμετοχή και άρα δεν μπορείς να παίξεις :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Μήτσο μου, εσύ δεν δήλωσες συμμετοχή και άρα δεν μπορείς να παίξεις :)

Α, και πως μπορώ να δηλώσω συμμετοχή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Α, και πως μπορώ να δηλώσω συμμετοχή?
Δεν μπορείς πια :( Υπήρχε θέμα την περασμένη εβδομάδα, αλλά έκλεισε.

Στο επόμενο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Εγώ δεν προλαβαίνω να δω την προκύρηξη πριν τις 8 γιατί θα φύγω, αλλά ψηφίζω τη Μάνια γιατί συμφώνησε ααβίαστα με την Εύα ότι ο φίλος μου ο Φούνες είναι ο δολοφόνος!!!

Αχαααααα... πολυ ενδιαφερον.. :hmm::hmm::hmm:

αλλαζω κι εγω ψηφο προς το παρον και λεγω: ΜΑΝΙΑ!!!! :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάνω μια πρόχειρη σουμα:

mania: Founes
dooo: faithplus1
Corpse: io io
Palladin: mania
truffinhio: mania
evouli:mania

:D

(Mania δεν σε βλεπω καλά.. νομίζω πρέπει να υπερασπιστείς τον εαυτό σου! :hehe:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι έκανα ρε παιδιά; :worry: τι έγινε; στο διαγωνισμό υπογραφής τόσο πάταγο δεν είχα σε ψήφους:confused::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
βεβαια, τωρα που το σκεφτομαι λιγο περισσοτερο...

και η dooo την υπερασπιστηκε αμεσως τη μανια.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Μόνο ένας μπορεί να μας κάνει για δολοφόνος? φευ.... έχω 2-3 κατά νου που μου κάνουν... αντε καλά ας τους... ιεραρχήσω [ τους άλλους από την επόμενη φορά :P]

suspiria για δολοφόνος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
βεβαια, τωρα που το σκεφτομαι λιγο περισσοτερο...

και η dooo την υπερασπιστηκε αμεσως τη μανια.. :P

εγώ είπα απλά την αλήθεια και μόνο την αλήθεια, so help me god:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε σείς παρεξήγηση, με φάγαν τα κυκλώματα, ο ένας με πετάει επιδή τον έλιωσα στο ελικόπτερο;:confused:
Ο άλλος επιδή είπα ότι είναι ο φίλος τους:confused:
Και πού ξέρετε ότι ο φουν είναι ο δολοφόνος και αυτοί που τον υπερασπίζοντ είναι δολοφόνοι; :hmm:
Που ξέρετε ότι το κάνουν επιδή είπα το σωστό όνομα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ελα ρε Μάνια... τι σου έχω κάνει και θέλεις να με καθαρίσεις, ε?

ps. Πως καταλαβαίνουμε αν είμαστε δολοφόνοι ή πολίτες ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
ααα.. πολυ προσπαθείς να μας πείσεις μανια.. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Ελα ρε Μάνια... τι σου έχω κάνει και θέλεις να με καθαρίσεις, ε?

ps. Πως καταλαβαίνουμε αν είμαστε δολοφόνοι ή πολίτες ?

δεν σου στειλαν πμ εσενα να σου πουν τι εισαι;:worry:
εσυ εισαι δολοφονος μολογα τα ολα:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
εγώ νομίζω ότι μετά την πρώτη δολοφονία θα αρχίσουμε να καταλαβαίνουμε ποιος μπορεί να είναι δολοφόνος(π.χ. αυτός που θα δολοφονηθεί μάλλον θα έχει πέσει μέσα στην πρόβλεψη του - των δολοφόνων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top