Αν αργήσω φάτε.....

Είστε συνεπής στα ραντεβού σας;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 58)

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Οk, ψήφισα. Περίμενα βέβαια περισσότερο λαό σε αυτήν την επιλογή αλλα ok :P

Προσωπικά χαίρομαι όταν βρίσκω μία παρέα που κι αυτοί καθυστερούν :P Ξέχασα να το πω πριν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ψήφισα το 2ο.... βασικά κάπως έχω στρώσει τώρα που έχω αυτοκίνητο :hmm:
Παλιότερα είχα φτάσει να στήνω και μία ώρα :redface: Αλλά η παρέα επειδή ήξερε ότι με τίποτα δεν μπορώ να συγχρονιστώ συνήθως πήγαιναν, κάθονταν και μου έλεγαν έλα εκεί... Καλά και πάλι μία ώρα έκανα :P
Όχι ότι δεν το κάνουν και τώρα αλλά στο τέταρτο έχω εμφανιστεί :)
Δεν ξέρω παλιότερα πως συνέβαινε...ενώ ήμουν πάντα στην ώρα μου έτοιμη μου συνέβαιναν χίλια δυο κουλά με αποτέλεσμα να στήνω οικτρά.... Η σχέση με έναν ακριβώς στην ώρα του με ψιλοέστρωσε (είναι το αστείο στην παρέα :P)
Επίσης είχαμε κανονίσει και άλλα τρικ να μην τους στήνω και να μην περιμένουν και αυτοί άδικα... Με συζήτηση όλα λύνονται :P
Πάντως ότι αφορά για δουλειά είμαι πάντα στην ώρα μου πλέον... :worry:
Χάλασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Όταν έχω κάποιο ραντεβού οι φίλοι μου μου λένε πλέον ψέυτικη ώρα, αρκετά πιο νωρίς για να μη τους στήσω. Κατά κανόνα αρχίζω να ετοιμάζομαι την ώρα περίπου που έχω το ραντεβού. Μόνο αν έχω ραντεβού με ένα άτομο το θεωρώ απαραίτητο να μην αργήσω. Ξέρω ότι κανείς σας δε θα μου έκανε παρέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Όταν έχω κάποιο ραντεβού οι φίλοι μου μου λένε πλέον ψέυτικη ώρα, αρκετά πιο νωρίς για να μη τους στήσω. Κατά κανόνα αρχίζω να ετοιμάζομαι την ώρα περίπου που έχω το ραντεβού. Μόνο αν έχω ραντεβού με ένα άτομο το θεωρώ απαραίτητο να μην αργήσω. Ξέρω ότι κανείς σας δε θα μου έκανε παρέα :P

Όχι, εγώ θα σε έκανα :P Νομίζω οτι αν λέγαμε μιά ώρα θα βρισκόμασταν μία άλλη αλλά χωρίς να έχει στήσει η μία την άλλη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ναι, τέλεια! Δυστυχώς εμένα μου έτυχαν παράλογα συνεπείς φίλοι! Suspiria πότε θα βγούμε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να πω κι εγώ;
Γενικά δεν πολυαργώ, ειδικά εδώ είναι δύσκολο, μιας και ξέρεις το δευτερόλεπτο, που θα περάσει το λεωφορείο...

Αλλά με διαολίζει, αν μου τη λένε για 10 λεπτά αργοπορίας!! Διάολε, σημαίνει ότι έχασες το τραμ! Και δη ένα τραμ, όχι ότι πέρασαν ανάμεσα πέντε δρομολόγια!!!

:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ναι, τέλεια! Δυστυχώς εμένα μου έτυχαν παράλογα συνεπείς φίλοι! Suspiria πότε θα βγούμε? :P

Να πούμε να πάμε για ποτό στις 7 το απόγευμα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ πάντως επιμένω να θεωρώ δικαιολογίες, για όσους αργούν συστηματικά.
Ειδικά αυτοί που δεν έχουν να φάνε συγκοινωνία στην μάπα, κίνηση είναι απαράδεκτη όταν αργούν συστηματικά και ο μόνος λόγους που συνεχίζουν είναι γιατί για κάποιο λόγο τους ανέχονται οι άλλοι.

Και να σας πω που το στηρίζω. Πολλοί γνωστοί μου είναι στήστες, στην θητεία αλλά και στην δουλειά όμως που δεν σε παίρνει μια χαρά στην ώρα τους ήταν αλλά την ίδια μέρα στον καφέ πάλι στήσιμο. Όταν θα τσούξει και θα πονέσει ο κώλος μια χαρά όλοι στην ώρα μας είμαστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ειμαι σχεδον παντα στην ωρα μου... εκτος απροοπτου βεβαια..
αλλα τρελενομαι,μου την δινει στα νευρα... μεχρι αηδιας οταν με στηνουν...
νιωθω οτι δεν με σκεφτονται οτι δεν σεβονται οτι εγω καθομαι σαν τον μ....
κ περιμενω δηλ. εγω γιατι ετρεξα για να ειμαι στην ωρα μου???:mad:
ανευθυνοτητα!!!!!!!!!!!!!!!!

βεβαια για μια φορα ουτε λογος για 2 κ πανω μιλαω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
εγω ειμαι παντα εγγλεζα στα ραντεβου μου...παντα!!! δεν αργω ποτε εκτος κι αν τυχει απροοπτο...σπανια δλδ!!! μια φορα θυμαμαι ειχα ραντεβου με 2 φιλες μου(οι οποιες παντα αργουν τουλαχιστον μιση ωρα:P) και εγω ειχα κοιμηθει το μεσημερι και δεν ακουσα και το κινητο για να ξυπνησω και ανοιγω τα ματια και βλεπω ηταν η ωρα που επρεπε να βρεθουμε... αρχιζω τρεχω μεσα στον υπνο σαν τρελη ντυνομαι και βγαινω στο δρομο...παραπατουσα μιλαμε απ τον υπνο:D:D:D:D:D τεσπα..φτανω στο ραντεβου με μιση ωρα καθυστερηση και τα κοριτσια εκεινη την ωρα φτασανε. ουτε γατα ουτε ζημια:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Οk, ψήφισα. Περίμενα βέβαια περισσότερο λαό σε αυτήν την επιλογή αλλα ok :P

Προσωπικά χαίρομαι όταν βρίσκω μία παρέα που κι αυτοί καθυστερούν :P Ξέχασα να το πω πριν.

Ψήφισα το 2ο.... βασικά κάπως έχω στρώσει τώρα που έχω αυτοκίνητο :hmm:
Παλιότερα είχα φτάσει να στήνω και μία ώρα :redface: Αλλά η παρέα επειδή ήξερε ότι με τίποτα δεν μπορώ να συγχρονιστώ συνήθως πήγαιναν, κάθονταν και μου έλεγαν έλα εκεί... Καλά και πάλι μία ώρα έκανα :P
Όχι ότι δεν το κάνουν και τώρα αλλά στο τέταρτο έχω εμφανιστεί :)
Δεν ξέρω παλιότερα πως συνέβαινε...ενώ ήμουν πάντα στην ώρα μου έτοιμη μου συνέβαιναν χίλια δυο κουλά με αποτέλεσμα να στήνω οικτρά.... Η σχέση με έναν ακριβώς στην ώρα του με ψιλοέστρωσε (είναι το αστείο στην παρέα :P)
Επίσης είχαμε κανονίσει και άλλα τρικ να μην τους στήνω και να μην περιμένουν και αυτοί άδικα... Με συζήτηση όλα λύνονται :P
Πάντως ότι αφορά για δουλειά είμαι πάντα στην ώρα μου πλέον... :worry:
Χάλασα :P

Όχι, εγώ θα σε έκανα :P Νομίζω οτι αν λέγαμε μιά ώρα θα βρισκόμασταν μία άλλη αλλά χωρίς να έχει στήσει η μία την άλλη :P


Επιτέλους....!!!!! :P :clapup: :clapup: :P
Δεν είμαι μόνη σ'αυτόν τον κόσμο.......:D :D :D
Ψήφισα το 3ο...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top