Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,896 μηνύματα.
Τόσο χάλια ;
Κοίτα για μένα ένα φόρουμ είναι η "ελαφρότητα του Είναι". Να γράφεις ό,τι θέλεις, όπως θέλεις κι όλοι αγαπημένοι. :) Αν θέλω βαρύγδουπα πράγματα πάω κατευθείαν στη πηγή.
(διαβάζω Νίτσε απ' το πρωτότυπο :cool2:)
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Κοιτάξτε παιδιά το site είναι ποιοτικό αλλά δεν έχει και τόση κίνηση θα έλεγα. Εμένα μ' αρέσει εδώ.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,494 μηνύματα.
Καλά είναι...

Από εκεί και πέρα, παρατράγουδα (θα) υπάρχουν παντού και πάντα...
 

rafaela11

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ραφαηλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,853 μηνύματα.
Πως να μην υπάρχουν; τόσοι διαφορετικοί άνθρωποι με διαφορετικούς χαρακτήρες. Το θέμα είναι να έχεις ανοιχτή καρδιά να τα βάζεις κι λίγο πίσω.

Κρατήστε τις αποστάσεις σας εκεί που νιώθετε ότι δεν κολλάτε, κι όλα καλα. :)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Καλά είναι...

Από εκεί και πέρα, παρατράγουδα (θα) υπάρχουν παντού και πάντα...
Καλώς ήρθες Χριστίνα!
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,512 μηνύματα.
Αυτό το διαφορετικό το όμορφο παρατράγουδο του καθενός μας.
Αν είμασταν όλοι ιδιοι καμμιά ουσία δεν θα υπήρχε στην όποια συζήτηση μεταξύ μας.
Και αυτό σιγουρα είναι το ωραίο μιας και κάτι μαθαίνεις μέσα από την διαφορετική ματιά του καθενός.

Και ναι..
Καλώς μας ήρθες και πάλι!!:)
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,494 μηνύματα.
Αυτό το διαφορετικό το όμορφο παρατράγουδο του καθενός μας.
Αν είμασταν όλοι ιδιοι καμμιά ουσία δεν θα υπήρχε στην όποια συζήτηση μεταξύ μας.
Και αυτό σιγουρα είναι το ωραίο μιας και κάτι μαθαίνεις μέσα από την διαφορετική ματιά του καθενός.

Και ναι..
Καλώς μας ήρθες και πάλι!!:)
Θα με βρεις απόλυτα σύμφωνη. Έτσι...αυτή η διαφορετικότητα είναι που έχει την μαγεία. Αλλά υπό προϋποθέσεις, καλή μου Nascentes...:)

Από εκεί και πέρα (και όπως η ιστορία - μου - έχει δείξει...), προσωπικά δεν μπορώ να την παλέψω με όλα/όλους. Κι εκεί είναι που προτιμώ να φεύγω, από το να ανέχομαι διάφορα 'τρελά/τρελούς'...

Σας ευχαριστώ, κορίτσια μου. Καλώς σας βρήκα.
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,512 μηνύματα.
Θα με βρεις απόλυτα σύμφωνη. Έτσι...αυτή η διαφορετικότητα είναι που έχει την μαγεία. Αλλά υπό προϋποθέσεις, καλή μου Nascentes...:)

Από εκεί και πέρα (και όπως η ιστορία - μου - έχει δείξει...), προσωπικά δεν μπορώ να την παλέψω με όλα/όλους. Κι εκεί είναι που προτιμώ να φεύγω, από το ανέχομαι διάφορα 'τρελά/τρελούς'...

Σας ευχαριστώ, κορίτσια μου. Καλώς σας βρήκα.
Ξέρεις ότι συμφωνώ μαζί σου για αυτό και απέχω σε πολλά (συζητήσεις που ξέρω οτι θα καταλήξουν σε πόλεμο και ακρη δεν (θα) βγάζεις)...η ησυχία όσο να πεις είναι πολυτιμότερη για τον καθένα μας και ποντάρω πολλά σε αυτήν.:)
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,494 μηνύματα.
Ξέρεις ότι συμφωνώ μαζί σου για αυτό και απέχω σε πολλά (συζητήσεις που ξέρω οτι θα καταλήξουν σε πόλεμο και ακρη δεν (θα) βγάζεις)...η ησυχία όσο να πεις είναι πολυτιμότερη για τον καθένα μας και ποντάρω πολλά σε αυτήν.:)
Και πάλι θα με βρεις σύμφωνη. Η ηρεμία είναι το ζητούμενο. Δεν έχουμε να χωρίσουμε και τίποτα, αν το καλοσκεφτούμε. Ούτε γίνεται να ταιριάζουμε με τον καθένα/καθεμιά. Όρια να υπάρχουν κι ένα στοιχειώδες επίπεδο. Κι όλα καλά...
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
@Υδροχόος Καλως ήρθες κι πάλι, μου (ελπιζω στο «μας») έλλειψε να βλέπω δημοσιεύσεις σου. Ελπίζω να είσαι καλά !
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,494 μηνύματα.
@Υδροχόος Καλως ήρθες κι πάλι, μου (ελπιζω στο «μας») έλλειψε να βλέπω δημοσιεύσεις σου. Ελπίζω να είσαι καλά !
Σε ευχαριστώ πολύ !! Πάντα με τον καλό το λόγο...

Κι εσείς μου λείψατε...:)

Μου άρεσε πολύ αυτό που έγραψες στις Σκέψεις, σήμερα. Τα έλεγε όλα, μέσα στην τόση του απλότητα. Με άγγιξε...
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,803 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ !! Πάντα με τον καλό το λόγο...

Κι εσείς μου λείψατε...:)

Μου άρεσε πολύ αυτό που έγραψες στις Σκέψεις, σήμερα. Τα έλεγε όλα, μέσα στην τόση του απλότητα. Με άγγιξε...
Μαγευτική Πολυδούρη, τα λόγια είναι περιττά :) Όσοι έχουν αγαπήσει πολύ, το νιώθουν!
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,494 μηνύματα.
@Nascentes morimur μου, φύγε από 'κει καλύτερα...Κάτι δεν πάει καθόλου καλά !!!

Ρε τί φρούτα κυκλοφορούνε...


Υ.Γ. Γέλασα πολύ μ' αυτό που είπες...:P
 

Nascentes morimur

Διάσημο μέλος

Η Nascentes morimur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,512 μηνύματα.
@Nascentes morimur μου, φύγε από 'κει καλύτερα...Κάτι δεν πάει καθόλου καλά !!!

Ρε τί φρούτα κυκλοφορούνε...


Υ.Γ. Γέλασα πολύ μ' αυτό που είπες...:P
Tι να πω και εγώ ...εμ βοηθάς σε αυτό που γνωρίζεις εμ βλέπεις και τετοιες μπούρδες..
για γέλια καποιοι πραγματικά..:laugh:
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
100 ευρώ το μήνα για λοιπά έξοδα. Ρε κερατάδες...
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Κάποιοι δε φαίνεται να γνωρίζουν πως αν ξεπεράσεις έναν αριθμό internet posts/per day πας εκτελεστικό απόσπασμα.
 

Luke87

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Luke87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 832 μηνύματα.
Rico 50
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top