Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Αχ...δεν το αντέχω τον τόσο ρομαντισμό σας...η Υδροχόα... :redface:

Τί έχετε πάθει σήμερα ; Ούτε φεγγάρι να είχε...:upside:

Άντε να μερακλώσουμε λίγο κι απόψε...

Κι ας μη πάμε για πανσέληνο, αλλά για νέα σελήνη. ;)
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι έχω καιρό να κλάψω προσωπικά....γενικά δεν κλαίω εύκολα ως άνθρωπος....
 

Λένω

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,577 μηνύματα.
Καλώς την...:)

Ο καθένας λέει τον πόνο του σήμερα...'Εχουμε ελεύθερο θέμα... :P

Σε λίγο θ΄ ανοίξει και το πρόγραμμα...Ήδη η @Aleksa μας, από πάνω, έπιασε το μικρόφωνο κι έκανε την εισαγωγή...:upside:
Ποιος πονάει περισσότερο για ν΄αρχίσω απ΄αυτόν.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.
Παρντον μι αλλά το έγραψα βιαστικα 😂
Εννοούσα να βρεις έναν άνθρωπο που να μην θέλει να επενδύσει τόσο σε συναισθηματα και να το κρατήσετε καθαρά σεξουαλικο το ζήτημα.
Good to know, I'll keep it in mind.:)
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,034 μηνύματα.

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Ποιος πονάει περισσότερο για ν΄αρχίσω απ΄αυτόν.
Ξεκίνα απ΄ τον @Valder ...

Κοίτα να δεις τί θέμα έχει (θα προσπαθήσω να το πω και γρήγορα, γιατί νομίζω ότι έχει ώρα να φανεί...μη σκάσει μύτη τώρα...). Δεν πονάει μόνο για τον εαυτό του...αλλά προετοιμάζεται και για τον πόνο που θα προκαλέσει στην άλλη (κοπέλα...). Το έχει δεδομένο, δηλαδή, ότι θα πονέσει...και την άλλη !!!

Δεν ξέρω αν μπορώ να στο μεταφέρω καλά...αλλά απ΄ αυτά που διάβασα να λέει...αυτό κατάλαβα... :upside:

Οπότε, καλή σου δύναμη. Έχεις πολλή δουλειά...:hehe:
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εγώ έκλαψα πριν λίγο . Με αυτά και με εκείνα, συγκινήθηκα η Καρκίνος
Εγώ η τελευταία φορά που έκλαψα ήταν τον Φλεβάρη και αυτό γιατί είχα περάσει δύσκολη φάση με τον εαυτό μου και με την προηγούμενη μου δουλειά.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εγώ η τελευταία φορά που έκλαψα ήταν τον Φλεβάρη και αυτό γιατί είχα περάσει δύσκολη φάση με τον εαυτό μου και με την προηγούμενη μου δουλειά.
Ανά πάσα ώρα και στιγμή μπορεί να με πιάσουν τα κλάματα ! Εχω συνηθίσει πλεον! Αν πέρασες δύσκολα , λογικό, ξεσπάει ο οργανισμός .
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top