Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Για να μην αναφερθώ στο θαύμα του γάμου της Κανά, που το κρασί διαρκώς αναγεννιόταν, δεν τελείωνε ποτέ.
Αυτος πρέπει να ηταν και ο πραγματικά μονος πετυχημένος γάμος στην ιστορία με τόση μπέβα που έπεσε.

Βλέπω κατι ντοκιμαντερ για τους Κυκλους του Χρόνου και πως ο Ιησους πήγε από τα 12 ως τα 32 στην Αίγυπτο και διδάχθηκε από τον Θωθ τον Ατλάντιο και μετα πηγε στο Θιβετ και έμαθε την Ανασταση ως τεχνική κλπ.

Πόρωση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Δε θ΄ αδειάσεις κανέναν...που δε θέλει ν΄ αδειάσει...

Πολλές "ενοχές" βλέπω παραπάνω και είπα να (σ)το πω...

Κάνε όπως αγαπάς, σκέψου τον εαυτό σου...και άσε και τον άλλον (άλλη, εν προκειμένω...) να νοιαστεί και να προστατέψει τον εαυτό της (έστω κι από σένα...)...

Εσύ, δηλαδή, ντε και καλά...θες να κουβαλάς δυο σταυρούς ;;;
Δεν θέλω να κουβαλάω κανεναν. Αν δεν γνωρίσω καμία, δεν θα επιβαρυνω και καμία με το να της πιω το κρασάκι της, κι ετσι θα μεινει για παντα χαρούμενη.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Καλό είναι πρωτίστως να επενδύουμε στον εαυτό μας και σε κανέναν άλλον. Να είμαστε ευγνώμονες γι αυτά που έχουμε, παρά να στεναχωριόμαστε για εκείνα που δεν έχουμε.
Κι αυτό δεν είναι απλά κάτι που λέω για να περνάει η ώρα. Προσπαθώ τον τελευταίο καιρό και, ως ένα σημείο, έχω καταφέρει να το κάνω πράξη.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Καλό είναι πρωτίστως να επενδύουμε στον εαυτό μας και σε κανέναν άλλον. Να είμαστε ευγνώμονες γι αυτά που έχουμε, παρά να στεναχωριόμαστε για εκείνα που δεν έχουμε.
Κι αυτό δεν είναι απλά κάτι που λέω για να περνάει η ώρα. Προσπαθώ τον τελευταίο καιρό και, ως ένα σημείο, έχω καταφέρει να το κάνω πράξη.
Αυτό ακριβώς.
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Δεν θέλω να κουβαλάω κανεναν. Αν δεν γνωρίσω καμία, δεν θα επιβαρυνω και καμία με το να της πιω το κρασάκι της, κι ετσι θα μεινει για παντα χαρούμενη.
Ο πεσιμισμός του μεσονυχτίου, είναι αυτός...Σαν το εξπρές του μεσονυχτίου, ένα πράμα...

Μα ήδη...κουβαλάς και το δικό της, με αυτά που λες : δεν θα επιβαρύνω και καμία με το να της πιω το κρασάκι της, κι ετσι θα μεινει για παντα χαρούμενη...

Άσε και την άλλη να κανονίσει το κρασάκι της και ν΄ αποφασίσει εκείνη αν θα είναι χαρούμενη ή όχι. Μπορεί να μη θέλει να είναι, βρε παιδί μου...Μπορεί να της αρέσει η δυστυχία !!!

Μωρέ, σύνελθε !!!! Σύνελθε...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ο πεσιμισμός του μεσονυχτίου, είναι αυτός...Σαν το εξπρές του μεσονυχτίου, ένα πράμα...

Μα ήδη...κουβαλάς και το δικό της, με αυτά που λες : δεν θα επιβαρύνω και καμία με το να της πιω το κρασάκι της, κι ετσι θα μεινει για παντα χαρούμενη...

Άσε και την άλλη να κανονίσει το κρασάκι της και ν΄ αποφασίσει εκείνη αν θα είναι χαρούμενη ή όχι. Μπορεί να μη θέλει να είναι, βρε παιδί μου...Μπορεί να της αρέσει η δυστυχία !!!

Μωρέ, σύνελθε !!!! Σύνελθε...
Δεν μ αρεσουν οι τυπισσες που πινουν κρασί, το θεωρω πολύ προσποιητό, ειδικα αν ειναι πολύ νεαρη η άλλη και το κάνει. Βγαινει και της φέρνουν ένα ποτηρι κρασί, τι θα πιείτε "ένα κρρρασσσί" και βολεύεται με ενα γαμωπότηρο. Άνοιξέ το όλο το μπουκάλι γαμώ τα σκουλήκια μου μέσα. 20 ευρώ τον πληρώνεις τον μαλάκα για ένα κωλοπότηρο, πανε σπίτι και πιες ενα καλο κρασί με 20 ευρώ μπουκάλι.

(οι παρουσες εξαιρούνται)

Προτιμώ τις μπυρογκόμενες, γκοθούδες ζουμερές με πιασίματα με σκιές στο μάτι, ζόρικες κλπ.
 

Mple_synnefo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mple_synnefo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Ο πεσιμισμός του μεσονυχτίου, είναι αυτός...Σαν το εξπρές του μεσονυχτίου, ένα πράμα...

Μα ήδη...κουβαλάς και το δικό της, με αυτά που λες : δεν θα επιβαρύνω και καμία με το να της πιω το κρασάκι της, κι ετσι θα μεινει για παντα χαρούμενη...

Άσε και την άλλη να κανονίσει το κρασάκι της και ν΄ αποφασίσει εκείνη αν θα είναι χαρούμενη ή όχι. Μπορεί να μη θέλει να είναι, βρε παιδί μου...Μπορεί να της αρέσει η δυστυχία !!!

Μωρέ, σύνελθε !!!! Σύνελθε...
Μπορεί να της αρκεί και η μοιρασμένη στα δυο χαρά ! Άλλωστε η αγαπη έτσι είναι!
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δεν μ αρεσουν οι τυπισσες που πινουν κρασί, το θεωρω πολύ προσποιητό, ειδικα αν ειναι πολύ νεαρη η άλλη και το κάνει. Βγαινει και της φέρνουν ένα ποτηρι κρασί, τι θα πιείτε "ένα κρρρασσσί" και βολεύεται με ενα γαμωπότηρο. Άνοιξέ το όλο το μπουκάλι γαμώ τα σκουλήκια μου μέσα. 20 ευρώ τον πληρώνεις τον μαλάκα για ένα κωλοπότηρο, πανε σπίτι και πιες ενα καλο κρασί με 20 ευρώ μπουκάλι.

(οι παρουσες εξαιρούνται)

Προτιμώ τις μπυρογκόμενες, γκοθούδες ζουμερές με πιασίματα με σκιές στο μάτι, ζόρικες κλπ.
καταρχας που πληρωνεις 20ευρω το ποτηρι κρασιου; Στη Μυκονο;;;

Δεύτερον και τα 2 έχουν την γοητεία τους το καθενα σε ξεχωριστη περιπτωση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι ζουμερή λάκτα έχω να πω ότι δε μου αρέσει το κρασί
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Δε μιλάω με ανώμαλες. :devil:
θα φας βουρδουλια κατσε καλα:tongue:

επισης πλεον οι ανθρωποι εχω καταλαβει σε αυτη τη φαση της ζωης μου οτι θελουν κατι απο σενα,είτε είναι συναισθηματικό η καθαρά σωματικό. Οπότε το μυστικό είναι να βρεις ένα άτομο που θα είναι τελείως σωματικο αυτό που ζητάει και όλα καλά.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Αν και δεν είμαι ζουμερή λάκτα έχω να πω ότι δε μου αρέσει το κρασί

Γαμιέσαι
Σε αγαπώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα φας βουρδουλια κατσε καλα:tongue:

επισης πλεον οι ανθρωποι εχω καταλαβει σε αυτη τη φαση της ζωης μου οτι θελουν κατι απο σενα,είτε είναι συναισθηματικό η καθαρά σωματικό. Οπότε το μυστικό είναι να βρεις ένα άτομο που θα είναι τελείως σωματικο αυτό που ζητάει και όλα καλά.
Κατσε γιατι έπαθα Ιον.

Εξηγησέ μου λιγο παραπανω τις 2 τελευταίες γραμμές σε παρακαλώ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Γαμιέσαι
Σε αγαπώ
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Κατσε γιατι έπαθα Ιον.

Εξηγησέ μου λιγο παραπανω τις 2 τελευταίες γραμμές σε παρακαλώ.
Παρντον μι αλλά το έγραψα βιαστικα 😂
Εννοούσα να βρεις έναν άνθρωπο που να μην θέλει να επενδύσει τόσο σε συναισθηματα και να το κρατήσετε καθαρά σεξουαλικο το ζήτημα.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Δε μιλάω με ανώμαλες. :devil:
Σ'εμένα γιατί μιλάς; :D
Δεν είμαι αρκετά ανώμαλη για τα γούστα σου λοιπόν;:bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

θα φας βουρδουλια κατσε καλα:tongue:

επισης πλεον οι ανθρωποι εχω καταλαβει σε αυτη τη φαση της ζωης μου οτι θελουν κατι απο σενα,είτε είναι συναισθηματικό η καθαρά σωματικό. Οπότε το μυστικό είναι να βρεις ένα άτομο που θα είναι τελείως σωματικο αυτό που ζητάει και όλα καλά.
Να βρεις ένα άτομο που ζητάει ό,τι ακριβώς ζητάς κι εσύ. Αυτό είναι το σημαντικό. :)
 

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Σ'εμένα γιατί μιλάς; :D
Δεν είμαι αρκετά ανώμαλη για τα γούστα σου λοιπόν;:bleh:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Να βρεις ένα άτομο που ζητάει ό,τι ακριβώς ζητάς κι εσύ. Αυτό είναι το σημαντικό. :)
Αν το βρω και πραγματικά το εννοεί πίστεψε με θα το κρατήσω κιόλας και θα δεσμευτω μαζί του στον ύψιστο δυνατό βαθμό.

Μέχρι τότε όμως.....
 

Υδροχόος

Διάσημο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,475 μηνύματα.
Αχ...δεν το αντέχω τον τόσο ρομαντισμό σας...η Υδροχόα... :redface:

Τί έχετε πάθει σήμερα ; Ούτε φεγγάρι να είχε...:upside:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top