Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
@Joji ποιος ειναι ο εικονιζομενος εις το αβαταρ μου, ακουω... :P
Dammit…
B182FA16-DB6A-4D12-A577-935C62D71651.png
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
Κατά το γκουγκλ είναι ο Γρηγόρης Γεωργάτος, ένας ποδοσφαιριστής. Ποιος είναι αυτός; λολ
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Κατά το γκουγκλ είναι ο Γρηγόρης Γεωργάτος, ένας ποδοσφαιριστής. Ποιος είναι αυτός; λολ
Ειναι το ποδοσφαιρικο μου ινδαλμα αλλα απο οτι βλεπω δεν νιωθετε απο τετοια :P οποτε ας συζητησουμε κατι πιο αντιπροσωπευτικο, σαν γκομενακι καλος ειναι ? χαχα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

Ειναι το ποδοσφαιρικο μου ινδαλμα αλλα απο οτι βλεπω δεν νιωθετε απο τετοια :P οποτε ας συζητησουμε κατι πιο αντιπροσωπευτικο, σαν γκομενακι καλος ειναι ? χαχα
Δεν ξέρω αν πρέπει να απαντήσω σοβαρά ή όχι :lol: . Anyway, επειδή έχω δει μία μόνο φωτογραφία του θα πω με επιφύλαξη ότι είναι καλός :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Well, γιατί νομίζεις ότι έβαλα 10 :lol:
Για αρχη νομιζα οτι σκαμπαζες απο ποδοσφαιρο η καποιο οικογενειακο προσπωπο σου ειχε εντρυφησει την συγκεκριμενη γνωση, μετα οταν καταλαβα οτι δεν εχεις ιδεα ποιος ειναι απογοητευτηκα λιγο αλλα καταλαβα γιατι ο βαθμος :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Για αρχη νομιζα οτι σκαμπαζες απο ποδοσφαιρο η καποιο οικογενειακο προσπωπο σου ειχε εντρυφησει την συγκεκριμενη γνωση, μετα οταν καταλαβα οτι δεν εχεις ιδεα ποιος ειναι απογοητευτηκα λιγο αλλα καταλαβα γιατι ο βαθμος :P
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, I’m sorry. Το περίμενα ότι θα γίνει αυτό και άρχισα να τον ψάχνω αλλά I give up easily (and I can’t lie) :lol:
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, I’m sorry. Το περίμενα ότι θα γίνει αυτό και άρχισα να τον ψάχνω αλλά I give up easily (and I can’t lie) :lol:
Δεν πειραζει δεν πειραζει, να ξερεις αυτος ειχε την φημη του bad boy στα νιατα του, αυτο κατι δειχνει για το γουστο σου ?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
:popcorn:

Υ. Γ Και μετά λέω ότι κάνω οικονομία μηνυμάτων, facepalm :lol:
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
Δεν πειραζει δεν πειραζει, να ξερεις αυτος ειχε την φημη του bad boy στα νιατα του, αυτο κατι δειχνει για το γουστο σου ?
Δεν έχω συγκεκριμένο γούστο I think :P

Αν μου κάτσει κάτι καλά στο μάτι μου έκατσε.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δεν έχω συγκεκριμένο γούστο I think :P

Αν μου κάτσει κάτι καλά στο μάτι μου έκατσε.
να ξερεις τα παρομοια αβαταρ με κανουν να νομιζω οτι απανταω σε ενα ατομο ενω ειστε 2, θα μου παρει καιρο να το συνηθισω, απο παλια παντως το ειχα αυτο στο φορουμ, νομιζα οτι 2 μελη ειναι 1, ακομα πιο σπανια 3 μελη τα περνουσα ως 1
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Α δεν στα είπαν; Ανα εκατοστάδα μηνυμάτων πληρώνεις 10€. Ισως οι 23χρονοι μπουμερ έχετε έκπτωση, δεν ξέρω.
πρεπει λοιπον να λατρευεις πολυ αυτη την ιστοσελιδα για να εχεις επενδυσει ολοκληρα 530,8 ευρω μεχρι στιγμης λοιπον ;)
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

νομιζω με αυτα τα λεφτα χτυπας 5μερες Παρισι 2 ατομα με σχετικη οικονομια χαχα, αλλα εσυ βαζεις το φορουμ πολυ ψηλα στην λιστα προτιμησης σου ευγε
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.
πρεπει λοιπον να λατρευεις πολυ αυτη την ιστοσελιδα για να εχεις επενδυσει ολοκληρα 530,8 ευρω μεχρι στιγμης λοιπον ;)
Δύο είναι οι μεγάλες μου πληγές. Η αγάπη μου για τις συζητήσεις- θέατρο του παραλόγου που διαδραματίζονται εδώ μέσα και το αχαλίνωτο chit chat που κάνω και τώρα καλή ώρα.
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δύο είναι οι μεγάλες μου πληγές. Η αγάπη μου για τις συζητήσεις- θέατρο του παραλόγου που διαδραματίζονται εδώ μέσα και το αχαλίνωτο chit chat που κάνω και τώρα καλή ώρα.
Money well spent Λοιπον :)
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,598 μηνύματα.
να ξερεις τα παρομοια αβαταρ με κανουν να νομιζω οτι απανταω σε ενα ατομο ενω ειστε 2, θα μου παρει καιρο να το συνηθισω, απο παλια παντως το ειχα αυτο στο φορουμ, νομιζα οτι 2 μελη ειναι 1, ακομα πιο σπανια 3 μελη τα περνουσα ως 1
Α δεν ήσουν εδώ όταν είχαμε κυριολεκτικά ίδια άβαταρ, ακόμη και το χρώμα του chat box ήταν ίδιο :P Τώρα κάπως μας ξεχωρίζεις…
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,482 μηνύματα.

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Δε σε ξέρω, δε με ξέρεις και τρέμω μη με πίστεψες :lol:
ειπαμε boomer boomer αλλα οχι και τοσο αφελης. αυτο ειναι επιπεδο αφελειας φαση σε τηλεφωνουν ινδοι scammers να σου πουνε οτι εχεις ιο στα windows Και να τους πληρωσεις με 500$ amazon gift cards και εσυ οντως τσιμπας :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top