Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Τέλος η εξεταστική!!! Βγήκα έξω με τον φίλο μου 4 ώρες και τα ήπιαμε 🤪🤪
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Παιδιά είστε καλά;; Γιατί χαθήκατε όλοι;; Έχει γίνει κάτι;;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Πέσε για ύπνο πακ
Είπε ο Κρις στις 05:19...
Και μη μου πεις ότι ξύπνησες εκείνη την ώρα ξέρω ότι κοιμάσαι τα πρωινά :bleh:

Και για να απαντήσω και σοβαρά τον τελευταίο καιρό ξυπνάω συνήθως γύρω στις 4-5 και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Ξερωγω απλά μια μέρα ξύπνησα στις 8 (πιο αργά έχω πολύ καιρό να ξυπνήσω) που και αυτό νωρίς είναι αν αναλογιστούμε ότι είμαι αργόσχολη :lol:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Έλεος γάτα 😵😵

Για μισό λεπτό. Που πήγε η Υδροχοος 😤😤
Την τελευταία φορά που κοίταξα δεν ήμουν γραμματέας της :P
Λοιπόν, καλά να είναι η γυναίκα, που λογικά θα είναι, και όποτε θελήσει θα γυρίσει. Αυτά!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Την τελευταία φορά που κοίταξα δεν ήμουν γραμματέας της :P
Λοιπόν, καλά να είναι η γυναίκα, που λογικά θα είναι, και όποτε θελήσει θα γυρίσει. Αυτά!
Μην με ειρωνεύεσαι γάτα 😏😏
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
Είπε ο Κρις στις 05:19...
Και μη μου πεις ότι ξύπνησες εκείνη την ώρα ξέρω ότι κοιμάσαι τα πρωινά :bleh:

Και για να απαντήσω και σοβαρά τον τελευταίο καιρό ξυπνάω συνήθως γύρω στις 4-5 και μετά δεν μπορώ να κοιμηθώ. Ξερωγω απλά μια μέρα ξύπνησα στις 8 (πιο αργά έχω πολύ καιρό να ξυπνήσω) που και αυτό νωρίς είναι αν αναλογιστούμε ότι είμαι αργόσχολη :lol:
Δηλαδή είσαι ξύπνια από τις 4-5 😳; λίγο βάρβαρο ακούγεται. Φταίει και ο καιρός, ζέστη και ύπνος δεν είναι καλός συνδυασμός.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Δηλαδή είσαι ξύπνια από τις 4-5 😳; λίγο βάρβαρο ακούγεται.
Ακριβώς. Και θέλεις να σου πω και τι ώρα κοιμάμαι; Γύρω στη μία :lol:
Φταίει και ο καιρός, ζέστη και ύπνος δεν είναι καλός συνδυασμός.
Μπα δε μου φταίει η ζέστη. Ειδικά αυτές τις ώρες στο σπίτι μου έχει δροσιά, βλέπεις μένω σε γειτονιά με κήπους.
Απλά έχω υπερένταση και δεν μπορώ να κοιμηθώ. Τον λόγο τον γνωρίζεις :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.
Ακριβώς. Και θέλεις να σου πω και τι ώρα κοιμάμαι; Γύρω στη μία :lol:

Μπα δε μου φταίει η ζέστη. Ειδικά αυτές τις ώρες στο σπίτι μου έχει δροσιά, βλέπεις μένω σε γειτονιά με κήπους.
Απλά έχω υπερένταση και δεν μπορώ να κοιμηθώ. Τον λόγο τον γνωρίζεις :P
Οχι δεν τον γνωρίζω. Ποιος είναι ο λόγος πακ? 🤔
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Ακριβώς. Και θέλεις να σου πω και τι ώρα κοιμάμαι; Γύρω στη μία :lol:

Μπα δε μου φταίει η ζέστη. Ειδικά αυτές τις ώρες στο σπίτι μου έχει δροσιά, βλέπεις μένω σε γειτονιά με κήπους.
Απλά έχω υπερένταση και δεν μπορώ να κοιμηθώ. Τον λόγο τον γνωρίζεις :P
Too much coffee 😏😏
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Οχι δεν τον γνωρίζω. Ποιος είναι ο λόγος πακ? 🤔
Ότι είμαι ερωτευμένη μαζί σου μάτια μου τι άλλο;

Προφανέστατα δεν το εννοώ :P θα σου στείλω πμ σε 5΄ γιατί κάτι κάνω τώρα.

Δεν πίνω, γιατί μου προκαλεί ταχυκαρδία και τσιτώνει τα νεύρα μου :P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,270 μηνύματα.
Ότι είμαι ερωτευμένη μαζί σου μάτια μου τι άλλο;

Προφανέστατα δεν το εννοώ :P θα σου στείλω πμ σε 5΄ γιατί κάτι κάνω τώρα.


Δεν πίνω, γιατί μου προκαλεί ταχυκαρδία και τσιτώνει τα νεύρα μου :P
😏😏

35C62DA3-E53B-4589-AEBE-C19FED9829B3.jpeg
 

Cookie_Monster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cookie_Monster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 343 μηνύματα.
*σε αυτή τη γωνιά κρατάω το λαπτοπ και τα παπουτσια*
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,738 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,437 μηνύματα.
Επειδη δεν πολυσκαμπαζω απο power puff girls και τα συναφη θα πω ενα 6/10, για τον επομενο βαθμολογητη οποιος δεν γνωριζει τον εικονιζομενο αρχικα ντροπη του και δευτερον αν θελει ας μου βαθμολογησει το εξωφυλλο στο προφιλ :P
Powerpuff girls και τα συναφή... ιεροσυλία :bleh:

H Shego από το Kim possible είναι. Ξέρω τώρα θα κοιμηθείς ήσυχος τη νύχτα :lol:
 

hl_amhxanos

Δραστήριο μέλος

Ο Νίκος Κούκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Powerpuff girls και τα συναφή... ιεροσυλία :bleh:

H Shego από το Kim possible είναι. Ξέρω τώρα θα κοιμηθείς ήσυχος τη νύχτα :lol:
φοβερη τεχνολογικη προοδος εχει επελθει στο σαιτ, παραθεση σε αλλο νημα απο το αρχικο μηνυμα, πως καταφερα να νιωθω μπουμερ εδω απο τα 23 μου :/
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

@Joji ποιος ειναι ο εικονιζομενος εις το αβαταρ μου, ακουω... :P
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top