Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα αγελαδερά παιδιά είναι οι καουμπόηδες; :D
Εγώ είπα...γελαδερά. Όχι από τις γελάδες, μα από το γέλιο...Και επειδή δεν πάει να πούμε...γελ-ι-αδερά, 'πετάμε' το γιώτα και εννοούμε...τα παιδιά που γελάνε...

Στην πλάκα έτσι το λέμε, χαριτολογώντας. Και αναφερόμαστε σε κάποιον που γελάει...
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Λείπουν "επιφανή" μέλη, γι αυτό. :cool2:
Μλστ...
Ross.gif

:P
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είναι και κάτι Άνθρωποι...

 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
AA651389-F42A-429A-83D9-5CCD94D013E7.jpeg

Αντίος
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Κορονογιος; Πως εισαι σημερα;
Ναι ναι, Κορονογιός :P Ξύπνησα Τετάρτη πρωί με 40αρι 100% γιατί είχα κρυάδες και δεν μπορούσα να περπατήσω (και το 39,5 στην φωτογραφία είναι μετά από ώρες που πήρα και ντεπόν), εντελώς ξαφνικά εντωμεταξύ. Όλη μέρα στο κρεβάτι μέχρι χθες και το χαμηλότερό μου 37,5. Πάλι καλά σήμερα δεν έχω σηκώσει καθόλου (άντε ένα 37άρι που είναι δέκατα) και μου έχει αφήσει βήχα και φτέρνισμα. Με έλιωσε μιλάμε. Την Κυριακή θα είμαι όπως πριν ελπίζω.
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Ναι ναι, Κορονογιός :P Ξύπνησα Τετάρτη πρωί με 40αρι 100% γιατί είχα κρυάδες και δεν μπορούσα να περπατήσω (και το 39,5 στην φωτογραφία είναι μετά από ώρες που πήρα και ντεπόν), εντελώς ξαφνικά εντωμεταξύ. Όλη μέρα στο κρεβάτι μέχρι χθες και το χαμηλότερό μου 37,5. Πάλι καλά σήμερα δεν έχω σηκώσει καθόλου (άντε ένα 37άρι που είναι δέκατα) και μου έχει αφήσει βήχα και φτέρνισμα. Με έλιωσε μιλάμε. Την Κυριακή θα είμαι όπως πριν ελπίζω.
Αντε περαστικουλια καλη μου!
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Δεν υπαρχει πιο βασανιστικο πραγμα απο το να μην τρως το βραδυ παρα ελαχιστο γιαουρτι ,για την σιλουετα και την υγεια σου..και να μυριζεις το βραδυ ψητα κρεατα ή μαγειρευτο φαγακι.
Τωρα μυριζει απο την αποκατω κατι σε ..κοκκινιστο..................θα γεννησω η γυναικα..δενα ντεχω αλλο...
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
@Joji Χρόνια πολλά να τα εκατοστήσεις! Ότι επιθυμείς να το έχεις. :D
 

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,442 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Skiyo! Να είσαι πάντα καλά :star:
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,237 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,237 μηνύματα.
Μόνο βιολογία. Μου αρέσουν τα φυτά.
Στο βιολογικό πάντως δεν κάνεις μόνο για φυτά. Γεωπονικό έπρεπε να πας, είχε και λιγότερα μόρια...
Εκτός και αν ανακάλυψες στο πανεπιστήμιο την "αγάπη" σου για τα φυτά.
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

chrisjhon02

Διάσημο μέλος

Ο chrisjhon02 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,714 μηνύματα.
Στο βιολογικό πάντως δεν κάνεις μόνο για φυτά. Γεωπονικό έπρεπε να πας, είχε και λιγότερα μόρια...
Εκτός και αν ανακάλυψες στο πανεπιστήμιο την "αγάπη" σου για τα φυτά.
Τα φυτά με χαλαρώνουν. Τα φυτά είναι φίλοι μας.
Απλώς αυτό τον καιρό διαβάζω βοτανική, για αυτό το ανέφερα :bleh:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top