Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

harry akritas

Διάσημο μέλος

Ο harry akritas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,099 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,140 μηνύματα.
Ναι..σωστα τα λεει..

1656089413461.png
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,140 μηνύματα.
Το ειδα στο φεεις μου....ΚΟΛΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!
Σοκολκατα με φραουλα.Οτι πιο σκανδαλιστικο!!!!!!!!!!!

1656091971052.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
:whistle:
Και ο νοών, νοείτω...:devil:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Ήθελα, εδώ και ώρα, να πω μια κουβέντα...αλλά δεν τα λέω ωραία, όπως εσύ...:P

To the point...όοως πάντα, είσαι...:devil:
Δεν ξέρω γιατί είσαι τόσο μετριόφρων και διατείνεσαι οτι δεν τα λες ωραία, ούτε θα επικεντρώσω σ'αυτό τώρα, γιατί και διαφωνώ και δεν είναι της παρούσης. :)


Προσωπικά, μου φτάνει που είσαι υποστηρικτική με τον τρόπο σου. :give_rose:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ήρθα και εγώ :alljumpy:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Τι ζεστη είναι αυτή σήμερα 😑😑

έχω σκάσει
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Τι ζεστη είναι αυτή σήμερα 😑😑

έχω σκάσει
Πήρα ένα ανεμιστηράκι equation σήμερα από το Leroy Merlin. Εξαιρετικό!
Το είδα στο ίντερνετ 8 ευρώ προσφορά από 10. Όταν έφτασα στο μαγαζί, δεν φαινόταν η προσφορά. Ρωτάω τον υπεύθυνο το τμήματος και μου λέει πως δεν έχει προσφορά.
Αποφασισμένος να το αγοράσω, δεν δισταξα καθόλου. Τελικά πλήρωσα 8 ευρώ. Ίσχυε η έκπτωση.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
62430284e220c5bfa6f764e7.gif
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,972 μηνύματα.
Ήρθε η ώρα για ένα δροσιστικό ρόφημα από τα Starbucks :alljumpy: :happy:
 

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.
Excited Fan GIF by Paramount+

Είμαι ένας τεράστιος ανεμιστήρας!
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,548 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν έμεινε και κανείς :pfff:
Ο...συγκεκριμένος ας έμενε. Η απουσία του είναι καθ' όλα αισθητή...

Έχω να πάρω 'τουλίπες' δε ξέρω κι εγώ πόσο. Δεν το πίστευα ότι θα μου λείψουν, αλλά έλα που...

Ας είναι. Καλημέρα και καλή Κυριακή να έχουμε...:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top