Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλημέρα. Και καλή εβδομάδα να έχουμε, όλοι μας...

Και με δροσούλα...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αυτό που ντε και καλά πρέπει να την αναγκάσουν την άλλη να γίνει στέκα σα τα μούτρα τους...



Ξενέρωτοι κοκκαλολάγνοι, λες και ειναι τίποτα πειναλέα σκυλιά που δεν έχουν ξαναδεί γυναίκα. Αμα θέλει η ίδια θα τα χάσει, αμα δε θέλει θα σας τα βάλει και στον πάτο να κάνετε τραμπάλα. Άμα πια...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γυναικαρα είναι εγώ την προτιμώ με κιλά της πάνε απίστευτα. Ουστ κακοπροαίρετοι με τα πρότυπα σας μας πρηξατεεεεε
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Γυναικαρα είναι εγώ την προτιμώ με κιλά της πάνε απίστευτα. Ουστ κακοπροαίρετοι με τα πρότυπα σας μας πρηξατεεεεε
Ετσα ρε Ion, μας έχουν πρήξει το δεξί παπάρι ασούμε "και τη σηκώνανε δυο στη σκεπή" στην περσινη γιουροβίζιον ενω το 2005 τη σήκωνε λέει μονο ενας με τη λύρα και λοιπές μαλακίες.

Πιασίματα μέχρι να πάρουμε ξανά πίσω την Πόλη.-
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Αυτό που ντε και καλά πρέπει να την αναγκάσουν την άλλη να γίνει στέκα σα τα μούτρα τους...



Ξενέρωτοι κοκκαλολάγνοι, λες και ειναι τίποτα πειναλέα σκυλιά που δεν έχουν ξαναδεί γυναίκα. Αμα θέλει η ίδια θα τα χάσει, αμα δε θέλει θα σας τα βάλει και στον πάτο να κάνετε τραμπάλα. Άμα πια...
Ναι, αλλά....Εδώ γίνεσαι εσύ σαν αυτούς που κατηγορείς.
Ρατσιμός που αφορά τα κιλά δηλαδή. Λες κι ο άνθρωπος, δεν είναι τιποτ'άλλο παρά μια μικρή (ή μεγάλη) μάζα κρέατος.

Είπε η Αλέξα, που δεν πληρεί της προδιαγραφές των εραστών των "τροφαντών" γυναικών. :cool:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ναι, αλλά....Εδώ γίνεσαι εσύ σαν αυτούς που κατηγορείς.
Ρατσιμός που αφορά τα κιλά δηλαδή. Λες κι ο άνθρωπος, δεν είναι τιποτ'άλλο παρά μια μικρή (ή μεγάλη) μάζα κρέατος.

Είπε η Αλέξα, που δεν πληρεί της προδιαγραφές των εραστών των "τροφαντών" γυναικών. :cool:
Καλά κάνω.

Να σου στείλω τα στοιχεία μου να μου κάνεις μήνυση για πιασιματολαγνεία.

Ένοχος μέχρι τελικής πτώσεως.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Καλά κάνω.

Να σου στείλω τα στοιχεία μου να μου κάνεις μήνυση για πιασιματολαγνεία.

Ένοχος μέχρι τελικής πτώσεως.
Έχε χάρη που είσαι, αυτός που είσαι..
Και δεν μπορώ να θυμωσω μαζί σου.:)


Απλά μια απέλπιδα προσπάθεια έκανα, μπας και συνετιστείς. :devil:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ναι, αλλά....Εδώ γίνεσαι εσύ σαν αυτούς που κατηγορείς.
Ρατσιμός που αφορά τα κιλά δηλαδή. Λες κι ο άνθρωπος, δεν είναι τιποτ'άλλο παρά μια μικρή (ή μεγάλη) μάζα κρέατος.

Είπε η Αλέξα, που δεν πληρεί της προδιαγραφές των εραστών των "τροφαντών" γυναικών. :cool:
Μια αδύνατη 9/10 σχόλια που θα ακούσει για το σώμα της είναι θετικά , σε αντίθεση με μια παχουλή soooo ....
Δεν πειράζει τόσο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Έχε χάρη που είσαι, αυτός που είσαι..
Ε ναι το ρισκάρεις να βρεθείς στον πάτο του Βοσπόρου;;

patites_godfather.jpg
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Μια αδύνατη 9/10 σχόλια που θα ακούσει για το σώμα της είναι θετικά , σε αντίθεση με μια παχουλή soooo ....
Δεν πειράζει τόσο.
Μπορεί, αλλά δεν είναι τόσο το θέμα ο αριθμός των σχολίων, αλλά το γενονός οτι σχολιάζουν- με όχι τόσο ευγενή κίνητρα.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μπορεί, αλλά δεν είναι τόσο το θέμα ο αριθμός των σχολίων, αλλά το γενονός οτι σχολιάζουν- με όχι τόσο ευγενή κίνητρα.
Έχω μιλήσει πολλές φορές στο στέκι για αυτό το θέμα κ μου λένε ότι το skinny shaming (στο ελάχιστο βαθμό που επικρατεί σε σχέση με το fat shaming) είναι χειρότερο, κι άλλα τέτοια. Προφανώς όλοι εκείνοι που τα είπαν αυτά δεν έχουν υπάρξει παχουλοί :)
Ελπίζω σε αυτή τη μεριά να είστε πιο δεκτικοί σε αυτό ... Απ' ότι βλέπω είστε :yes::D
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Skinny shaming και παπαριές οτι ειναι χειρότερο.

Τις τρελαίνουν τις γεμάτες τα περιοδικά και οι κλαρινομαλάκες να αδυνατίζουν, οι μεν φυλλάδες για να πουλάνε σελίδες στα περιπτερα και στο νετ, πολλές φορές και σπονσοραρισμένοι από εταιρίες δίαιτας και κεντρα αδυνατίσματος, και οι δε κλαρινομαλάκες για να τις γυρνάνε ωσαν λάφυρα στα φιλαράκια τους και να λένε "κοίτα τι γκομενάκι έριξα, αρα ειμαι γαμάουας χα;;; ".

Οι παχουλές τρώνε το κάζο. Οι αδύνατες ζωάρα την έχουν κάνει, πιο πολλά προνόμια κι απο βουλευτές έχουν στην καθως πρέπει κενωνία.

Πιασίματα μέχρι τέλους.-



Αντε παω γιατι εχω και μαθημα σε λίγο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Skinny shaming και παπαριές οτι ειναι χειρότερο.

Τις τρελαίνουν τις γεμάτες τα περιοδικά και οι κλαρινομαλάκες να αδυνατίζουν, οι μεν φυλλάδες για να πουλάνε σελίδες στα περιπτερα και στο νετ, πολλές φορές και σπονσοραρισμένοι από εταιρίες δίαιτας και κεντρα αδυνατίσματος, και οι δε κλαρινομαλάκες για να τις γυρνάνε ωσαν λάφυρα στα φιλαράκια τους και να λένε "κοίτα τι γκομενάκι έριξα, αρα ειμαι γαμάουας χα;;; ".

Οι παχουλές τρώνε το κάζο. Οι αδύνατες ζωάρα την έχουν κάνει, πιο πολλά προνόμια κι απο βουλευτές έχουν στην καθως πρέπει κενωνία.

Πιασίματα μέχρι τέλους.-



Αντε παω γιατι εχω και μαθημα σε λίγο.
Που ήσουν όταν έπρεπε στο θρεντ να τα πεις ? 😤 Με είχαν βάλει στη γωνία και μου είχαν επιτεθεί όλοι όταν έλεγα ακριβώς τα ίδια .
😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤
Άργησες!!!!!!!!!!!!!!
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Που ήσουν όταν έπρεπε στο θρεντ να τα πεις ? 😤 Με είχαν βάλει στη γωνία και μου είχαν επιτεθεί όταν έλεγα ακριβώς τα ίδια .
😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤😤
Άργησες!!!!!!!!!!!!!!

Γυάλιζα την πανοπλία για να πάρω την Πόλη, κατάλαβέ με, ιερός σκοπός.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,415 μηνύματα.
Καλά κάνω.

Να σου στείλω τα στοιχεία μου να μου κάνεις μήνυση για πιασιματολαγνεία.

Ένοχος μέχρι τελικής πτώσεως.
Μην παραβλεπουμε το γεγονος ομως της υγειας,πληζ.Ακομα και λιγα κιλα παραπανω επιβαρυνουν την υγεια και κανουν την διαφορα,σακχαρο,χοληστερινες κλπ.Μην φτανουμε στο αλλο ακρο ρε παιδια,διοτι πλεον αυτο γινεται και ειναι αναμενομενο σε μια παχυσαρκη χωρα,δυστυχως.Ναι οκ..αποδεχτοι ολοι,αλλα η υγεια δεν ειναι στα πολλα κιλα.Ειναι στα λιγα και αυτο πρεπει να το καταλαβουμε .Ενταξει μην βαφτιζουμε το ψαρι κρεας επειδη μας συμφερει..Δεν ειναι μονο το αισθητικο αποτελεσμα κυριως ειναι η επιπτωσεις στην υγεια.

Κια ας ποσταρω τωρα αυτο που εξαρχης ηθελα..
1653929638760.png
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οι αδύνατες ζωάρα
Καλα κανουν το αξιζουν διοτι ξερουν απο μέτρο..και περιορισμο και οπως ελεγαν οι αρχαιοι μας προγονοι που νομιζωωωωωωω οτι τους τιμας..... :xtipao: ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,οποτε μόκο.:lol2:
Ευγενικα στο λεω...αμα πχια!

ΥΓ.Καν δεν χρειαζεται να πω οτι τα παραπανω κιλα δινουν και απιστευτα περισσοτερα χρονια...και επιτελους......ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΚΙΛΩΝ! :mpinelik:

ΥΓ2.Εννοειται οτι οταν μιλαμε για λεπτους εννοουμε να ειμαστε στα σωστα κιλα αμς αναλογα με το υψος,δεν μιλαμε για σκελετους ναι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

juste un instant

Επιφανές μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 29,843 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Μην παραβλεπουμε το γεγονος ομως της υγειας,πληζ.Ακομα και λιγα κιλα παραπανω επιβαρυνουν την υγεια και κανουν την διαφορα,σακχαρο,χοληστερινες κλπ.Μην φτανουμε στο αλλο ακρο ρε παιδια,διοτι πλεον αυτο γινεται και ειναι αναμενομενο σε μια παχυσαρκη χωρα,δυστυχως.Ναι οκ..αποδεχτοι ολοι,αλλα η υγεια δεν ειναι στα πολλα κιλα.Ειναι στα λιγα και αυτο πρεπει να το καταλαβουμε .Ενταξει μην βαφτιζουμε το ψαρι κρεας επειδη μας συμφερει..Δεν ειναι μονο το αισθητικο αποτελεσμα κυριως ειναι η επιπτωσεις στην υγεια.

Κια ας ποσταρω τωρα αυτο που εξαρχης ηθελα..
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Καλα κανουν το αξιζουν διοτι ξερουν απο μέτρο..και περιορισμο και οπως ελεγαν οι αρχαιοι μας προγονοι που νομιζωωωωωωω οτι τους τιμας..... :xtipao: ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ,οποτε μόκο.:lol2:
Ευγενικα στο λεω...αμα πχια!

ΥΓ.Καν δεν χρειαζεται να πω οτι τα παραπανω κιλα δινουν και απιστευτα περισσοτερα χρονια...και επιτελους......ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΤΗ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΠΟΛΛΩΝ ΚΙΛΩΝ! :mpinelik:

ΥΓ2.Εννοειται οτι οταν μιλαμε για λεπτους εννοουμε να ειμαστε στα σωστα κιλα αμς αναλογα με το υψος,δεν μιλαμε για σκελετους ναι;
Καρδιά μου, δίαιτα κάνω για να πέσει η κοιλιά μπας και ξαναδω το πουλί μου πως μοιάζει, λες να μην ξέρω τα οφέλη μιας υγιεινής διατροφής και ενός σωστού σώματος; Άσε που μ' εχει γαμήσει στα γόνατα το οτι ειμαι 20 κιλά πάνω απο το κανονικό.

Δεν διαφωνώ ότι πρέπει να έχουμε μέτρο και να προσέχουμε την υγεία μας, μα εγω εστιάζω σε 2 άλλα πράγματα με αφορμή την ιστορία της Παπαρίζου:

1. Ο άνθρωπος που νιωθει άνετα με το σώμα του χωρίς να κινδυνεύει η υγεία του

2. Οι κλαρινομαλάκες και η διαιτο-ομερτά που θέλουν τους άλλους φλίδες για κέρδος ή τρόπαιο.



Προσωπικά θα είμαι ευχαριστημένος αν φτάσω να είμαι ΠΕΡΙΠΟΥ γύρω στα κανονικά κιλά μου.

Κανείς δεν είπε "φτάσε 300 κιλά για να φτιαχτουμε όλοι μαζί, μόνο έτσι πρέπει".

Εκείνο που λέμε είναι ότι αν είσαι 60 αντι για 50 ε δε χάθηκε κι ο κόσμος ρε φίλε, άσε και καμια χειρολαβή στη θέση της.

Εκεί ψυχαναγκασμός να τρώμε μαρουλόφυλλα σα χελώνες δηλαδή με το στανιό;

Θα φάω το έκφυλο το παϊδάκι μου, τις λουκανικάρες μου, θα προσέξω να μη γίνω το υπερωκεάνειο Καρτερία, αλλά μη μου ζαλίσεις και τον έρωτα αμα πάρω και δεκα κιλα παραπάνω, δε θα τα κουβαλήσουμε μαζί, εγω θα τα κουβαλήσω. Αμα θέλω τα καίω, αμα θέλω τα κρατάω.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top