Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,572 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@TheUltimateUnderdog μόνος σου έμαθες ισπανικά ? Με ποιο τρόπο ? Δεν είναι δύσκολο να μάθεις εξ ολοκλήρου μόνος μια γλώσσα ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

🇪🇦
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Της Ισπανίας μου φάνηκε .
Σημερα ναι, αν δεν κανω λαθος αυτη και η Melilla ειναι οι δυο μονες Ισπανικες πολεις σε Αφρικανικο έδαφος. Παλιά όμως επι Ιουστινιανού, είχαμε εμείς τη Θεουτα, ειναι η μυτουλα κατω στο Γιβραλτάρ.

Βυζαντινη τοτε, Ισπανική σήμερα.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
@TheUltimateUnderdog μόνος σου έμαθες ισπανικά ? Με ποιο τρόπο ? Δεν είναι δύσκολο να μάθεις εξ ολοκλήρου μόνος μια γλώσσα ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

🇪🇦
Δεν είναι δύσκολο. Είναι από τις πιο όμορφες γλώσσες και κοντά στην ελληνική μορφολογία/σύνταξη. Ωστόσο, θέλει συνεχή ενασχόληση. Αν την αφήσεις, σε άφησε...

@TheUltimateUnderdog Tienes la palabra con respecto al tema!
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
;)@TheUltimateUnderdog μόνος σου έμαθες ισπανικά ?
Ναι.
Με ποιο τρόπο ?
Μαθαίνοντας.
Δεν είναι δύσκολο να μάθεις εξ ολοκλήρου μόνος μια γλώσσα ?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

🇪🇦
Bueno, me gustaría pensar que es un poco más fácil para los angloparlantes, como yo, aprender el idioma porque muchas palabras provienen del latín. El español también usa el mismo alfabeto que el inglés, y muchas de las palabras se pronuncian tal como se escriben.
Αν δε βαριέσαι, κάνε μια μεταφρασούλα. :P
Δεν είναι δύσκολο. Είναι από τις πιο όμορφες γλώσσες και κοντά στην ελληνική μορφολογία/σύνταξη. Ωστόσο, θέλει συνεχή ενασχόληση. Αν την αφήσεις, σε άφησε...
¡Bien dicho! :thumbup:
@TheUltimateUnderdog Tienes la palabra con respecto al tema!
Creo que ya he respondido a esa pregunta.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Creo que me has cubierto casi cien por ciento!
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.


Ολα καλα; :prettyplz:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Καλώς την...:)

Καλά. Ναι, μια χαρά. Αν και κατά τις πρωινές ώρες προς μεσημεριανές ώρες...μια σύγχυση την πήραμε...:hehe:

Εσύ όλα...καλά ; Οκ ; Δύναμη ;
Εννοειται καλε! :hehe: Συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια...


πλακα πλακα...εριξε μια μπορα παιδια,εντεκως ξαφνικα..αλλα ωραια ηταν.Ελαχιστα κξρατησε ετσι,αλλα ειχε μπουμπουνητα,αερα και βροχα.Ολα καλα!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εννοειται καλε! :hehe: Συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια...
Τί να σου πω ; Εγώ δεν πρόκειται να το συνηθίσω ποτέ...:upside:
πλακα πλακα...εριξε μια μπορα παιδια,εντεκως ξαφνικα..αλλα ωραια ηταν.Ελαχιστα κξρατησε ετσι,αλλα ειχε μπουμπουνητα,αερα και βροχα.Ολα καλα!
Κι εδώ αλλόκοτος ήταν ο καιρός. Συννεφιά, υγρασία, όλα τα καλά είχαμε. Δεν έχουμε παράπονο. Μα τώρα δρόσισε αρκετά...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Οχι...να μην νιωθεις μονος! Ειμαστε ολοι μαζι στην....μοναξια μας! :hehe:
Ακου κατι μαναρι μου.Ολοι μονοι μας γεννηθηκαμε και μονοι μας θα πεθανουμε! Κατα τα αλλα ενιοτε ειμαστε με παρεες και φιλους δνε λεω..αλλα μια ειναι η αληθεια! Ειμαστε μονοι μας!

Ομως δεν εισαι μονος σε αυτο το συναισθημα.Ολοι εχουμε νιωσει ετσι,ολοι νιωθουμε ετσι ενιοτε...και καποιοι ανθρωποι σκεφτονται ολους οσοοι νιωθουν μονοι!
Και εδω κανουμε παρεουλα!:hug:
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,248 μηνύματα.
Οχι...να μην νιωθεις μονος! Ειμαστε ολοι μαζι στην....μοναξια μας! :hehe:
Ακου κατι μαναρι μου.Ολοι μονοι μας γεννηθηκαμε και μονοι μας θα πεθανουμε! Κατα τα αλλα ενιοτε ειμαστε με παρεες και φιλους δνε λεω..αλλα μια ειναι η αληθεια! Ειμαστε μονοι μας!

Ομως δεν εισαι μονος σε αυτο το συναισθημα.Ολοι εχουμε νιωσει ετσι,ολοι νιωθουμε ετσι ενιοτε...και καποιοι ανθρωποι σκεφτονται ολους οσοοι νιωθουν μονοι!
Και εδω κανουμε παρεουλα!:hug:
Ευχαριστώ πολύ.😁😭
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ.😁😭
Καθολου....τα εννοω αυτα που εγραψα...κια να ξες..και να σου φωναζω καμια φορα,σε αγαπαω!Οσο μπορουμε μεσω ιντερνετ βεβαια! Αλλα ειμαστε χρονια εδω!Δεν μπορω να μην σε νοιαζομαι! :hug:
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Σημερα ναι, αν δεν κανω λαθος αυτη και η Melilla ειναι οι δυο μονες Ισπανικες πολεις σε Αφρικανικο έδαφος. Παλιά όμως επι Ιουστινιανού, είχαμε εμείς τη Θεουτα, ειναι η μυτουλα κατω στο Γιβραλτάρ.

Βυζαντινη τοτε, Ισπανική σήμερα.
Αυτο το ακαθαρμα που βρισκεται;
Βυζαντινο σαμιαμιδι..δευρο εξω!

1653847047123.png


Μα επιτελους...ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Αυτο το ακαθαρμα που βρισκεται;
Βυζαντινο σαμιαμιδι..δευρο εξω!

View attachment 103190

Μα επιτελους...ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ;;;;;;;;;;;;;
Ασχολούμαι εντατικά με τις μπίζνες μου κι έχω κατεβάσει κεφάλα σήμερα, αφού την Πόλη δε θα την πάρω, τουλάχιστον να βάλω θεμέλια για τα μελλοντικά παιδιά μου (ΑΝ ποτε κάνω).

Τώρα καθάρισα και ήρθα.

Άσε που ΚΛΑΙΩ ΣΑ ΓΑΤΙ ολη μερα σημερα για την επέτειο της Άλωσης...

(χεστήκατε το ξερω αλλα εγω κλαίγω) :lol:

ΥΓ: Γεια σου Πούπι. Καλά είσαι; :devil: (ειπα τα δικά μου και μια ερωτηση δεν εκανα ο μαλάκας)
 

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,404 μηνύματα.
Ασχολούμαι εντατικά με τις μπίζνες μου κι έχω κατεβάσει κεφάλα σήμερα, αφού την Πόλη δε θα την πάρω, τουλάχιστον να βάλω θεμέλια για τα μελλοντικά παιδιά μου (ΑΝ ποτε κάνω).

Τώρα καθάρισα και ήρθα.

Άσε που ΚΛΑΙΩ ΣΑ ΓΑΤΙ ολη μερα σημερα για την επέτειο της Άλωσης...

(χεστήκατε το ξερω αλλα εγω κλαίγω) :lol:

ΥΓ: Γεια σου Πούπι. Καλά είσαι; :devil: (ειπα τα δικά μου και μια ερωτηση δεν εκανα ο μαλάκας)
Θα σου απαντησω εκτενως μετα την δουλεια,τωρα ετοιμαζομαι να φυγω....φευγω....εφυγααααααααααααα!
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top