Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Ααα, οκ. Ακόμα καλύτερα. Λέγεται και με μια λέξη, λοιπόν, κι όχι με περισσότερες...

Σ' ευχαριστώ...
Ναι ναι :happy: Είπα να το γράψω έτσι εξ’ αρχής αλλά δεν ακουγόταν ωραίο, πρέπει να κόψω κάπως το αγγλικό λεξιλόγιο, ξεχνάω ότι σας μπερδεύω :bleh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι ναι :happy: Είπα να το γράψω έτσι εξ’ αρχής αλλά δεν ακουγόταν ωραίο, πρέπει να κόψω κάπως το αγγλικό λεξιλόγιο, ξεχνάω ότι σας μπερδεύω :bleh:
Ίσα ίσα γι' αυτό μπερδεύτηκα...;)

Κατάλαβα, πολύ καλά, τί ήθελες να πεις και απόρησα γιατί δεν το είπες, ακριβώς όπως είναι : χάζεψα. Και λέω...δεν θα της έρχεται η ελληνική λέξη, της κοπέλας. Γι' αυτό είπα...για το περιφραστικά. Με περισσότερες λέξεις, δηλαδή, αποδίδω αυτό που δεν μπορώ με μία...

Υ.Γ. : Μια χαρά λέξη είναι το...χάζεψα. Και αντιπροσωπευτική για το πώς ένιωθες εκείνη τη στιγμή...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην αρχή όντως δεν μου ερχόταν, μετά από μια σύντομη μετάφραση στο μυαλό μου είπα «Α ναι, χάζεψα είναι, αλλά δεν θα το γράψω έτσι».
Δε θα σε ρωτήσω το γιατί...δε θα το έγραφες έτσι. Στα δικά μου αυτιά είναι μια χαρά η λέξη. Αλλά, εσύ ξέρεις...
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Boa tarde!
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το αυθόρμητο του Υδροχόου, @Aleksa μου...

Δείξε επιείκεια. Είναι και Σαββατόβραδο...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Το σαββατοβραδο φταίει για τον αυθορμητισμό ναι.

Παλιοτερα έφταιγε η πανσέληνος.

Αυριο θα φταιει ο Τζιμυ Χέντριξ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι ότι ήμουν έτοιμη να σου την πω...:devil:
Ήρθα μόνη μου. Τουλάχιστον, αναλαμβάνω πάντα τις ευθύνες μου... :P

Ποντάρω και στην καλή σου την καρδιά, βέβαια...:devil:

Το σαββατοβραδο φταίει για τον αυθορμητισμό ναι.

Παλιοτερα έφταιγε η πανσέληνος.

Αυριο θα φταιει ο Τζιμυ Χέντριξ.
Κάτι υπονοείς εσύ, αλλά θα το αφήσω να πέσει χάμω...:devil:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Τωρα που ειναι μεταμεσονύκτιο μπορώ να βρισω λιγουλάκι ελευθερα παρακαλώ;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χαχαχαχααααααα...έχετε ξεφύγει κι οι δυο σας...:P

Δείξε μου το φίλο σου, να σου πω ποιός είσαι...:devil:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τωρα που ειναι μεταμεσονύκτιο μπορώ να βρισω λιγουλάκι ελευθερα παρακαλώ;
Κι από ποτέ...θες άδεια ; Εσύ ειδικά ;

Ξημερώνει Κυριακή. Όχι...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Χάθηκε το φεγγάρι, χαθήκαν και τ αστέρια
έξυσα τ αρχίδια μου και με τα δυο τα χέρια
ματώσαν απ' το ξύσιμο και δε μπορούσα άλλο
κι έμεινα να σκέφτομαι, πως στο μυαλό έχω κάλο

Ευχαριστώ πολύ κυρίες μου. Καληνύχτα σας και όμορφα όνειρα να έχετε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Βρε συ @Valder; χαραμίζεσαι. Ταλεντάρα! :clapping:
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Έχω δακρύσει
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top