Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Είπα cold sore γιατί έχει μια κάποια διαφορά από τον έρπη. Δεν νομίζω ότι αυτό που έχω πρόκειται για έρπη. Είναι όπως το είπε η @yorkie. Σαν σκλήρυνση σε εκείνο το σημείο, μοιάζει μεν με σπυρί αλλά όχι ακριβώς. Δεν έχω έρθει σε επαφή με κανέναν, για να πάρω έρπη (νομίζω έτσι κολλάει, από άλλον) αλλά θα κάνω ότι είπε η yorkie για αρχή και θα σηκώσω παπλώματα, τα πάντα, γιατί νομίζω σε συνδυασμό με την δύσπνοια που έχω μάλλον είναι αλλεργία όντως. Αλλά δεν το είχα σκεφτεί ως ενδεχόμενο. Μίλησα με οικογενειακή φίλη γιατρό και μου είπε ότι ίσως οφείλεται η έλλειψη βιταμινών για αυτό. Δεν ξέρω. Θα τα κάνω όλα καλού κακού.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε θα το έκανες αυτο μια μέρα πριν τις 29 Μαΐου....
Ααααα...ωραία, τώρα πιάσαμε τα ρομαντικά...:upside:

Ποντάρουμε στην ευαίσθητη φύση του Υδροχόου ε ;

Οκ. Άντε καλά. Θα μαζευτώ. Με βαριά καρδιά, όμως. Και να σημειωθεί...
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Λοιπόν θα εμπιστευτώ τον @Valder και θα πάρω το Hermes. Ελπίζω να έχει διάρκεια και να είναι αρκετά business για έναν data analyst σαν εμένα 😤😤.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ααααα...ωραία, τώρα πιάσαμε τα ρομαντικά...:upside:

Ποντάρουμε στην ευαίσθητη φύση του Υδροχόου ε ;

Οκ. Άντε καλά. Θα μαζευτώ. Με βαριά καρδιά, όμως. Και να σημειωθεί...
Από σήμερα το σκέφτομαι και βουρκώνω, 24 ώρες πριν. Άσε με...

Βλεπω απο χτες εκπομπές για την Πόλη και την Αυτοκρατορία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Λοιπόν θα εμπιστευτώ τον @Valder και θα πάρω το Hermes. Ελπίζω να έχει διάρκεια και να είναι αρκετά business για έναν data analyst σαν εμένα 😤😤.
Να το ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ πρώτα. Να δεις αν σου αρέσει. Δειγματακια υπάρχουν.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Η καλύτερη.........,😍
Screenshot_2022-05-28-13-08-18-658_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Δεν ξέρω κανένα από αυτά τα αρώματα εντωμεταξύ.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Από σήμερα το σκέφτομαι και βουρκώνω, 24 ώρες πριν. Άσε με...

Βλεπω απο χτες εκπομπές για την Πόλη και την Αυτοκρατορία.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Να το ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ πρώτα. Να δεις αν σου αρέσει. Δειγματακια υπάρχουν.
Μια τελευταία ερώτηση. Αυτό το άρωμα που μου είπες θεωρείς καλύτερο το EDP η το EDT??
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Μια τελευταία ερώτηση. Αυτό το άρωμα που μου είπες θεωρείς καλύτερο το EDP η το EDT??
Ολοι το EDT παίρνουν, οπως κι εγω.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτο το χω στην κοπια του που ειναι πιο δυνατή (Rasasi Hawas). Δίνει τρελό πόνο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Ποιο έχει μεγαλύτερη διάρκεια;; EDT η EDP??🙃🙃
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Ποιο έχει μεγαλύτερη διάρκεια;; EDT η EDP??🙃🙃
Φώτη μέχρι να πάρεις άρωμα θα έχω ανακαλύψει ότι έχω μείνει έγκυος και θα κάνω βυζαντινή πριγκίπισσα.

Δεν είναι απόλυτο ποιό από τα δυο έχει μεγαλύτερη διάρκεια, εξαρταται από πολλά (αρωμα, reformulation κλπ).

Fragrantica μπες και ενημερώσου, βασική αρχή ενός σωστού οικονομολόγου να μάθει να κάνει σωστή έρευνα αγοράς και μόνος του πριν αγοράσει κάτι και να μη τα περιμένει όλα έτοιμα απο τους άλλους.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Φώτη μέχρι να πάρεις άρωμα θα έχω ανακαλύψει ότι έχω μείνει έγκυος και θα κάνω βυζαντινή πριγκίπισσα.

Δεν είναι απόλυτο ποιό από τα δυο έχει μεγαλύτερη διάρκεια, εξαρταται από πολλά (αρωμα, reformulation κλπ).

Fragrantica μπες και ενημερώσου, βασική αρχή ενός σωστού οικονομολόγου να μάθει να κάνει σωστή έρευνα αγοράς και μόνος του πριν αγοράσει κάτι και να μη τα περιμένει όλα έτοιμα απο τους άλλους.
Είμαι σωστός οικονομολόγος.😤😤 :beating: :beating:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Εντάξει, είσαι. Ψάξε λοιπόν.
Διαβάζω τώρα κριτικές στο Fragnatica και βλέπω πως οι περισσότεροι όντως προτείνουν το EDT ως καλύτερη επιλογή καθώς έχει μεγαλύτερη διάρκεια και πιο έντονη μυρωδιά σε σχέση με το EDP. Θα πάω μια και σε ένα κατάστημα Aromania να τα δω και τα 2 όμως πρώτα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Διαβάζω τώρα κριτικές στο Fragnatica και βλέπω πως οι περισσότεροι όντως προτείνουν το EDT ως καλύτερη επιλογή καθώς έχει μεγαλύτερη διάρκεια και πιο έντονη μυρωδιά σε σχέση με το EDP. Θα πάω μια και σε ένα κατάστημα Aromania να τα δω και τα 2 όμως πρώτα.
Είδες που τα καταφερες θαυμάσια; Μπράβο ρε Φώτη!
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Ήρθα στην κουζίνα, να φάω κάτι υποτίθεται, αλλά I spaced out και εδώ και ένα τέταρτο κοίταγα τον τοίχο. Δεν λειτουργεί ο εγκέφαλος τις τελευταίες μέρες καθόλου.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήρθα στην κουζίνα, να φάω κάτι υποτίθεται, αλλά I spaced out και εδώ και ένα τέταρτο κοίταγα τον τοίχο. Δεν λειτουργεί ο εγκέφαλος τις τελευταίες μέρες καθόλου.
Περιφραστικά πώς θα το έλεγες αυτό ; :)
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top