Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ε δε νομίζω οτι φταίει το ντύσιμο αυτό εννοώ 😆
η αυτοπεποίθηση φταιει.... τωρα που η ομορφια σας φτανει στο πικ τα αγορια τωρα πινουν γαλατακι ,για αυτο θα στην πεφτουν μεγαλυτεροι με περισσοτερη αυτοπεποιθηση

SMV=Sexual Market Value
1652646640194.png
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Οκ απλώς δεν καταλαβαίνω δηλαδή μια με πιο απλό ντύσιμο είναι πιο προσεγγισιμη ? Γιατί ?
Είναι θέμα ομορφιάς ......όταν είστε στο πικ σας τότε εμείς αρχίζουμε να γινόμαστε όμορφοι οπότε πέφτει η αυτοπεποίθηση
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.
Αδιαμφισβητητο...!!!Ποσες φορες μου το κανει το καθαρμα; Και μου ερχεται να το σκοτωσω; :hehe:

@Valder διαφωνεις;
1652724778484.png
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,427 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,033 μηνύματα.
Αδιαμφισβητητο...!!!Ποσες φορες μου το κανει το καθαρμα; Και μου ερχεται να το σκοτωσω; :hehe:

@Valder διαφωνεις;
View attachment 102476
Ο διάδοχος Αρμίνιος Α' είναι ενας εξαιρετικά βολικός γιός και δεν μου έχει παρουσιάσει ουδέποτε τετοιες "ατίθασες" συμπεριφορές.

Παράδειγμα:

1. Στο κρεβάτι μου (κάθεται είτε στα πόδια είτε στο δίπλα μαξιλάρι):

IMG_20210703_154542__01.jpg




2. Και μια σέξυ στο κρεβάτι του:

Screenshot_20220516-214124.jpg
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Ο διάδοχος Αρμίνιος Α' είναι ενας εξαιρετικά βολικός γιός και δεν μου έχει παρουσιάσει ουδέποτε τετοιες "ατίθασες" συμπεριφορές.

Παράδειγμα:

1. Στο κρεβάτι μου (κάθεται είτε στα πόδια είτε στο δίπλα μαξιλάρι):

View attachment 102478



2. Και μια σέξυ στο κρεβάτι του:

View attachment 102479
Ωραίος ο αυτοκρατωρ.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top