Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Καταρχάς:

Κλασσικές οι wattpad ιστορίες για ποιόν;


Κατα δευτερον είναι Τσαρλς Μπουκόφσκι αυτό που έβαλα στις Σκέψεις και ήταν το αγαπημένο απόσπασμα της Συγχωρεμένης, καθότι την είδα χθες σε όνειρο και το θυμήθηκα.
Δεν το γνώριζα :P και είπα τι μου θύμισε, δεν έκανα και κανα έγκλημα :P
Εγω δεν σου έχω μιλήσει έτσι. Με τι θάρρος έρχεσαι και μου απευθύνεις τετοιο ύφος;
Ναι, έχεις δίκιο μου έχεις μιλήσει χειρότερα. Σε άλλα νέα αν μιλάς σοβαρά και σε έπιασε πάλι η "διπολικότητά" σου δεν φταίω εγώ, τσιλ :P
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Δεν το γνώρισα :P και είπα τι μου θύμισε, δεν έκανα και κανα έγκλημα :P
Ναι, έχεις δίκιο μου έχεις μιλήσει χειρότερα. Σε άλλα νέα αν μιλάς σοβαρά και σε έπιασε πάλι η "διπολικότητά" σου δεν φταίω εγώ, τσιλ :P
Όχι αλλά μπορούσες να με ρωτήσεις λιγότερο περιπαικτικά ξέρεις.

Ειδικά απο τη στιγμή που μιλάμε και κατ ιδίαν ξανά, δεν χρειάζονται αυτά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Όχι αλλά μπορούσες να με ρωτήσεις λιγότερο περιπαικτικά ξέρεις.
Μα δεν ήθελα να ρωτήσω :P
Ειδικά απο τη στιγμή που μιλάμε και κατ ιδίαν ξανά, δεν χρειάζονται αυτά.
Επειδή σου ζήτησα εκείνη τη χάρη (και ΔΕ μου την έκανες :hehe:) δε σημαίνει ότι μιλάμε όπως παλιά. Ξέρεις ότι διαφωνώ με αυτά που έκανες :P

Δεν ξανα απαντάω, κάνω οικονομία :P
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Χαιρετώ, πάω να διαβάσω για το διαγώνισμα της Κυριακής, adios
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λυπάμαι αν εξελιχθεί, δημοόσια, όπως δεν θα ήθελα να δω...

Με αγάπη το λέω και στους δυο σας...

Οι προσωπικές λεπτομέρειες που σας αφορούν, δεν αφορούν εμάς...

Είναι κρίμα, κάποια πράγματα να μεταφέρονται 'στον αέρα' και να δημιουργούν εντυπώσεις...

Το είδα...δίπλα να συμβαίνει και θλίβομαι που το βλέπω κι εδώ...

Αυτά.-
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Θα πω δύο πράγματα, μιας και δε θέλω να περάσουν λάθος εντυπώσεις λόγω του προηγούμενου μηνύματός μου, κυρίως όσον αφορά την εικόνα του Βαλ.

Λοιπόν, όταν έγινα μέλος οι περισσότεροι από σας ξέρετε ότι με κατηγορούσαν ότι είμαι διπλός λογαριασμός. Για να μην πολυλογώ ο Βαλ αν και μου έβγαλε την πίστη πείστηκε ότι είμαι αυτή που είμαι και όχι κάποια άλλη, μιας και την άλλη τη γνώριζε καλά. Μετά μου παρείχε κάποιες πληροφορίες για να μάθω ποια στο καλό είναι αυτή η άλλη, γιατί απλά μπήκα σε ένα φόρουμ και άκουγα ότι είμαι η τάδε χωρίς να ξέρω στην τελική ποια είναι αυτή.
Γι'αυτό το λόγο έχω πει ότι ο Βαλ με βοήθησε στο παρελθόν μέσα στο φόρουμ και τις προάλλες είπα ότι όσο και να διαφωνώ με τη στάση του (μέσα σε όρια φυσικά, τα οποία όμως δε νομίζω ότι θα ξεπεράσει ποτέ) δεν πρόκειται να τσακωθώ μαζί του.

Και μιας και είπα πριν ότι διαφωνώ με αυτά που έκανε, θέλω να πω ότι δεν έκανε κάτι τρομερό και το τονίζω αυτό γιατί πολλά ακούγονται καθημερινά. Δεν μπορώ να γνωρίζω τι σόι άνθρωπος είναι πραγματικά, αλλά με εμένα ήταν εντάξει εδώ μέσα. Δεν μπορώ να σας πω ποια είναι αυτά τα πράγματα που διαφωνώ, γιατί αφορούν τρίτους και δε θέλω να εκθέσω κάποιον, αλλά κρατήστε ότι όντως δεν είναι σοβαρά.
Ομως έχω κάθε δικαίωμα να αλλάξω τη στάση μου απέναντι σε κάποιο μέλος.

Πριν απλά έκανα πλάκα :P και αυτά από εμένα, γιατί δε θέλω να μπλέκω σε δράματα, βαρέθηκα αυτό το πράγμα εδώ μέσα.

Υ. Γ Καλά σήμερα πρέπει να έγραψα πάνω από 20 μηνύματα :hehe:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν μπορώ να σας πω ποια είναι αυτά τα πράγματα που διαφωνώ, γιατί αφορούν τρίτους και δε θέλω να εκθέσω κάποιον, αλλά κρατήστε ότι όντως δεν είναι σοβαρά.
Δεν θα σου ζητούσε κανείς, θέλω να πιστεύω, να του πεις ποιά είναι αυτά τα πράγματα. Δεν αφορούν κανέναν άλλον, παρά μόνο εσάς.-

Και, αν με ρωτάς, ήμουν σίγουρη ότι δεν θα είναι σοβαρά...
Όμως έχω κάθε δικαίωμα να αλλάξω τη στάση μου απέναντι σε κάποιο μέλος.
Σαφώς και το έχεις. Κι εσύ και ο καθένας μας. Δεν διαφωνώ...
Πριν απλά έκανα πλάκα :P και αυτά από εμένα, γιατί δε θέλω να μπλέκω σε δράματα, βαρέθηκα αυτό το πράγμα εδώ μέσα.
Δεν είναι δράμα, η αλήθεια του καθενός. Αυτό που αισθάνεται, εκείνη την ώρα, αν θες. Άλλοτε μπορεί να είμαι δραματική εγώ, άλλοτε εσύ, άλλοτε ο διπλανός...

Είναι και ο γραπτός λόγος που, το κάθε τι, το κάνει πιο έντονο...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,035 μηνύματα.
Εντωμεταξυ εγω δεν κανω τον κόπο να πω κουβέντα. Αλλά συνεχίστε, σα να μην είμαι εδω.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Δεν θα σου ζητούσε κανείς, θέλω να πιστεύω, να του πεις ποιά είναι αυτά τα πράγματα. Δεν αφορούν κανέναν άλλον, παρά μόνο εσάς.-

Και, αν με ρωτάς, ήμουν σίγουρη ότι δεν θα είναι σοβαρά...
Το τόνισα, γιατί ακούγονται πολλά καθημερινά και ήθελα να πω ότι προσωπικά δεν αναφέρομαι σε αυτά.
Σαφώς και το έχεις. Κι εσύ και ο καθένας μας. Δεν διαφωνώ...

Δεν είναι δράμα, η αλήθεια του καθενός. Αυτό που αισθάνεται, εκείνη την ώρα, αν θες. Άλλοτε μπορεί να είμαι δραματική εγώ, άλλοτε εσύ, άλλοτε ο διπλανός...

Είναι και ο γραπτός λόγος που, το κάθε τι, το κάνει πιο έντονο...
Δεν αναφέρομαι σε αυτό τώρα, δε θεωρώ ότι ο Βαλ το πήρε σοβαρά. Αναφέρομαι σε άλλα δράματα που τραβάνε καιρό.

Πραγματικά μόλις γνώρισα λίγο καλύτερα το φόρουμ και έμαθα τι παίζει γενικά έχασα το θαύμα μου, μένει μόνο να ακούσω για διακίνηση ναρκωτικών που λέει ο λόγος.
Το μεγάλο το λάθος το έκανα όταν έφυγα από τα όρια του ι σκουλ, μέγα λάθος αυτό :hehe:

Εντωμεταξυ εγω δεν κανω τον κόπο να πω κουβέντα. Αλλά συνεχίστε, σα να μην είμαι εδω.
Δε νομίζω ότι χρειάζεται να πεις κάτι. Για καλό έγραψα το δεύτερο μήνυμα, μιας και δεν ήθελα να μεταφράσει κανείς λάθος αυτά που έλεγα και θεωρήσει ότι έχεις κάνει κάτι φριχτό.

Αυτά
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
7d73ca291ab5996782.gif
:P
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
F72D5DE2-6EBD-467C-89A0-7E7FE33F305A.png
98A33EFE-3CC9-4F50-8EBC-09D9873F679B.png
2548C840-1636-4AEA-ACA3-62E47A082FDC.png
AF4C671A-5A52-4760-9F9E-24821707146E.png
4724AE67-7230-4543-A88D-3D9B2119CD2F.png
D78ACDDD-4E7D-4F16-BB60-668A7BDD0099.png
9DED1CE7-0E20-4022-AE1F-7BD577DE0F21.png


Έφτιαξα διαγράμματα με την πορεία της Samsung.
 

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Wonderkid

Περιβόητο μέλος

Ο Wonderkid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,027 μηνύματα.
Πολύ καλή δουλειά
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Γιατί τέτοια επίθεση;; Δεν ήξερα ότι είμαι τόσο βάρος, εγώ απλά μπαίνω ώστε να περνάω καλά. Δεν ξαναγράφω λοιπόν αφού οι ερωτήσεις μου είναι περίεργες.
Δε σου επιτέθηκε κάνεις Φώτη. Σου έχω ξανά πει μην τα παίρνεις όλα τόσο προσωπικα. Κι αν πιστεύεις οτι κάποιοι δε σε συμπαθούν ή σε θεωρούν περίεργο μην τους απευθύνεις το λόγο.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί τέτοια επίθεση;; Δεν ήξερα ότι είμαι τόσο βάρος, εγώ απλά μπαίνω ώστε να περνάω καλά. Δεν ξαναγράφω λοιπόν αφού οι ερωτήσεις μου είναι περίεργες.
Δεν παίρνω το μέρος του. Δεν το έχει ανάγκη...

Απλά, Φώτη μου, να σου θυμίσω τότε που κι εγώ αστειεύτηκα μαζί σου και το έφερες βαρέως. Το θυμάσαι ; Σε πείραξα, δεν σου επιτέθηκα. Είναι δύο διαφορετικά πράγματα...:)
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.
Δε σου επιτέθηκε κάνεις Φώτη. Σου έχω ξανά πει μην τα παίρνεις όλα τόσο προσωπικα. Κι αν πιστεύεις οτι κάποιοι δε σε συμπαθούν ή σε θεωρούν περίεργο μην τους απευθύνεις το λόγο.
Εγώ έτσι είμαι, αν δω κάτι περίεργο με στεναχωρεί.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εγώ έτσι είμαι, αν δω κάτι περίεργο με στεναχωρεί.
Το θέμα είναι τι θεωρείς περίεργο. Δε σου κρύβω οτι κι εγώ θιγομαι εύκολα αλλά εσύ νομίζω είσαι υπερβολικός!!!!! Για καλό στο λέω γτ εν τέλει εσύ επιβαρύνεσαι .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Γιατί τέτοια επίθεση;; Δεν ήξερα ότι είμαι τόσο βάρος, εγώ απλά μπαίνω ώστε να περνάω καλά. Δεν ξαναγράφω λοιπόν αφού οι ερωτήσεις μου είναι περίεργες.
Κοίτα καλό θα ήταν να μην τα παίρνεις όλα τόσο προσωπικά και να "σκληρύνεις" λίγο, αλλά εφόσον έτσι είναι ο χαρακτήρας σου οκ πάμε παρακάτω. Αυτό που θα σε συμβούλευα θα ήταν να μιλάς με εκείνα τα άτομα και να λες τι σε πείραξε και όχι (μόνο) να έρχεσαι να τα λες σε μας.
Δε θεωρώ ότι ο @Nick890 σου έκανε επίθεση και τον κάνω και ταγκ για να στο πει και ο ίδιος :P

Τέλος, κάνεις πάλι κάτι που όσες φορές το έχεις κάνει σε έχει στείλει "διακοπές" ...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top