Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Πολύ ωραίο...:)

Και πολύ πετυχημένο το θρεντ (είχα ξεχάσει ότι το άνοιξες εσύ...). Μου αρέσει πολύ και συχνάζω συχνά (σχεδόν καθημερινά, θα έλεγα...)...
26156013529b.gif
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
ΠΣΗΘΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΑΜΠΟΥ
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κοίτα χαμόγελο ρε φιλε πόσο το αγαπάει. Αστο διάτανο θα βουρκωσω νυχτιάτικο.
Καλέ, είδες ομορφιά ; Γλύκα ;; Χαμόγελο ; Μέχρι τ΄ αυτάκια του ήταν. Ας μη μιλήσω για το ταλέντο....

Τόσο θετικό παιδί. Δεν χόρταινα να το κοιτάζω. Παίζει να είδα το βιντεάκι, ίσαμε 3 φορές...

Με συνεπήρε το χαμόγελό της, η θετική αύρα της, το πάθος της γι΄ αυτό που κάνει...

Να είναι καλά. Ευλογημένο παιδί...
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ μέσα είμαι...:P

Σήμερα λειτουργώ καλύτερα από χθες. Χθες δεν υπήρχε...θα ΄χω να το λέω. Αν δεν έλεγε τη λέξη Ericsson...δεν θα έλεγα Νokia. Δεν υπήρχε περίπτωση να ξεκολλούσα...:upside:

Ήταν και η ώρα πολύ περασμένη, η αλήθεια είναι...
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Να δούμε αν μας συνοδέψουν κι άλλα πρόσωπα (π.χ.να μας "καταδεχτεί" κι ο Αυτοκράτωρ του Βυζαντίου):shifty:, γιατί οι δυο μας μόνο, δεν λέει. Θα ήμασταν πολύ...μοναχικά. :P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε να ακούσουμε (δούμε) κανα μπινελικάκι.
Ή -πώς το είπες εσύ Χριστίνα; - "μπουκετάκι" ή "τουλίπες"; :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nαι, η αλήθεια είναι ότι οι δυο μας...δεν μπορούμε να παίξουμε. Σα Γιάννης πίνει, Γιάννης κερνάει θα μοιάζει... :P

Είναι νυχτοπούλι, ο Αυτοκράτορας (φυλάει το εδάφη...). Μετά τις 1 παίρνει μπρος...:upside:

Και μετά τις...1 εμείς είμαστε έτσι όπως χθες...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ε να ακούσουμε (δούμε) κανα μπινελικάκι.
Ή -πώς το είπες εσύ Χριστίνα; - "μπουκετάκι" ή "τουλίπες"; :hehe:
Ναι, "οι τουλίπες" είναι αυτό το μπουκετάκι που κερνάει...σαν έχει κέφια. Αυτό το ουρανοκατέβατο που μας ρίχνει...:P

Να...αυτές είναι...:)

1650486281966.png
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Εμ μα αυτός δεν είναι μόνο Βυζαντινός αυτοκράτορας! Άμα παίρνει μπρος τις μεταμεσονύκτιες ώρες,
είναι ο Βλάντ των Καρπαθίων, ο επονομαζόμενος και "Παλουκωτής"! :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πας γυρεύοντας μού φαίνεται για φασαρίες...:P

Και το νου του...το ΄χει, σήμερα, και στην 20η Απριλίου του 1453. Ήδη έχει αρματώσει καράβια απ΄ το πρωί (σαν άλλος πλοίαρχος Φλαντανελάς...)...
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,072 μηνύματα.
Τι ομορφα που φαινονται τα πυρηνικουλια μου, σας ευχαριστω που τα σκέφτεσθε.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι ομορφα που φαινονται τα πυρηνικουλια μου, σας ευχαριστω που τα σκέφτεσθε.
Τα πυρηνικούλια που ρίχνει η @Aleksa ...στα τραγούδια για χωρισμένους να δεις τί ωραία που ΄ναι !!! :P

Έχω βαλαντώσει...μάζεψέ την !!!

Ρε τί τραγούδια, βάζει το κορίτσι. Το ΄να καλύτερο απ΄ τ΄ άλλο... :upside:
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
@Υδροχόος; έλα να το συνεχίσουμε...
Αυτό με τους χωρισμένους.
Σειρά σου για το επόμενο τραγούδι. :)
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,630 μηνύματα.
Βάλε τραγούδι όμως...:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top