Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Και λίγα σου είπα...μπρος σ΄ αυτό που ξεστόμισες !!! Πας καλά, κοριτσάκι μου ; Πας καλά ;;;

Κατάλαβες τί μου είπες ;

Είναι στα όρια της επικίνδυνης συνομιλίας...αυτή, μαζί σου. Κάποιος θα τρελαθεί. Και σίγουρα δεν θα είσαι εσύ...
Οκ σκοτώστε με .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Ποια πατατα βρε καλή μου που από χτες έχει ξεκινήσει αυτή η πλάκα όλοι γελάτε κ μόλις είπα εγώ κάτι αμέσως βγάλατε τα μαχαίρια ??? Έλα σε παρακαλώ.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων
Κοίτα δεν ξέρω αν εχω κάνει και γω καμία πατάτα καμία φορά, αλλα γενικά ψυχολογω τον άλλον και ξέρω μέχρι που να φτασω. Και αν σφαλω ζητάω συγγνώμη και το εχω κάνει αρκετές φορές τόσο ιδιωτικά οσο και δημόσια.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Εντάξει δεν λέω πάντως, την κίνηση την έχει τώρα η ανοιχτή συζήτηση
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κοίτα δεν ξέρω αν εχω κάνει και γω καμία πατάτα καμία φορά, αλλα γενικά ψυχολογω τον άλλον και ξέρω μέχρι που να φτασω. Και αν σφαλω ζητάω συγγνώμη και το εγω κάνει αρκετές φορές τόσο ιδιωτικά οσο και δημόσια.
Εδώ μέσα λέτε συνέχεια τέτοια υπονοούμενα κ ειδικά εσύ στο μισό φόρουμ έχεις πει κι εγώ μόλις το είπα ... Αμέσως . Και δεν καταλαβαίνω βασικά που είναι το προσβλητικό σε αυτό που είπα . Ανθρώπινο και φυσιολογικό είναι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Εδώ μέσα λέτε συνέχεια τέτοια υπονοούμενα κ ειδικά εσύ στο μισό φόρουμ έχεις πει κι εγώ μόλις το είπα ... Αμέσως . Και δεν καταλαβαίνω βασικά που είναι το προσβλητικό σε αυτό που είπα . Ανθρώπινο και φυσιολογικό είναι.
Δεν είναι το τι είπες, είναι σε ποιον τον είπες. Την ίδια οικειότητα έχεις με την Υδροχόο σε σύγκριση με την Pak πχ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Εδώ μέσα λέτε συνέχεια τέτοια υπονοούμενα κ ειδικά εσύ στο μισό φόρουμ έχεις πει κι εγώ μόλις το είπα ... Αμέσως . Και δεν καταλαβαίνω βασικά που είναι το προσβλητικό σε αυτό που είπα . Ανθρώπινο και φυσιολογικό είναι.
Οχι και στο μισό φόρουμ. Το εχω πει είτε σε άτομα που εχω οικειότητα είτε σε άτομα που ξερω οτι θα το δεχτούν.

Και δε συγκρίνεται με τα υπονοούμενα που πετάω γενικά και αόριστα και δεν έχουν συγκεκριμένο δεκτή.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν είναι το τι είπες, είναι σε ποιον τον είπες. Την ίδια οικειότητα έχεις με την Υδροχόο σε σύγκριση με την Pak πχ;
Σε καμία περίπτωση αλλά δεν περίμενα και τέτοια αντίδραση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Οχι και στο μισό φόρουμ. Το εχω πει είτε σε άτομα που εχω οικειότητα είτε σε άτομα που ξερω οτι θα το δεχτούν.

Και δε συγκρίνεται με τα υπονοούμενα που πετάω γενικά και αόριστα και δεν έχουν συγκεκριμένο δεκτή.
Και εγώ δεν θεώρησα ότι θα το πάρει έτσι .
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση αλλά δεν περίμενα και τέτοια αντίδραση.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και εγώ δεν θεώρησα ότι θα το πάρει έτσι .
Εντάξει. Βλέπεις λοιπόν ότι το πήρε στραβά, μην γίνεσαι defensive, ένα συγγνώμη και έληξε.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ μέσα λέτε συνέχεια τέτοια υπονοούμενα κ ειδικά εσύ στο μισό φόρουμ έχεις πει κι εγώ μόλις το είπα ... Αμέσως . Και δεν καταλαβαίνω βασικά που είναι το προσβλητικό σε αυτό που είπα . Ανθρώπινο και φυσιολογικό είναι.
Τέτοιο υπονοούμενο...τέτοια κουβέντα δεν μου έχει πετάξει κανείς. Δεν μου έχει πει κανένας, κάτι αντίστοιχο. Γιατί όλοι βουτάνε την γλώσσα στο μυαλό, πριν μιλήσουν. Πριν μου μιλήσουν...

Δεν έχεις σεβασμό, κανέναν. Το διαπίστωσα και τότε με τις ηλικίες. Στο είπα, ευγενικά, οκ. Μα τώρα ξέφυγες. Αυτή τη φορά...το τερμάτισες...

Δεν έχεις τη φιλεναδίτσα σου απέναντι να της μιλάς έτσι...

Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω. Γιατί, απ΄ ό,τι βλέπω, θέαμα γινόμαστε και συνεχίζεις να μην (ή να κάνεις ότι δεν...) καταλαβαίνεις...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Εντάξει. Βλέπεις λοιπόν ότι το πήρε στραβά, μην γίνεσαι defensive, ένα συγγνώμη και έληξε.
Όχι βέβαια ειδικά μετά από τον τρόπο που αντιμετωπίστηκα... Καμία συγγνώμη... Το μόνο που θα προτείνω σε κάποιους είναι να ηρεμήσουν .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τέτοιο υπονοούμενο...τέτοια κουβέντα δεν μου έχει πετάξει κανείς. Δεν μου έχει πει κανένας, κάτι αντίστοιχο. Γιατί όλοι βουτάνε την γλώσσα στο μυαλό, πριν μιλήσουν. Πριν μου μιλήσουν...

Δεν έχεις σεβασμό, κανέναν. Το διαπίστωσα και τότε με τις ηλικίες. Στο είπα, ευγενικά, οκ. Μα τώρα ξέφυγες. Αυτή τη φορά...το τερμάτισες...

Δεν έχεις τη φιλεναδίτσα σου απέναντι να της μιλάς έτσι...

Δεν έχω κάτι άλλο να σου πω. Γιατί, απ΄ ό,τι βλέπω, θέαμα γινόμαστε και συνεχίζεις να μην (ή να κάνεις ότι δεν...) καταλαβαίνεις...
Ποπο ρώτησα την ηλικία πόσο τραγικό.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
Ιων επαναλαμβάνεις τα ίδια λάθη. Δεν ξερεις ποτε πρέπει να σταματήσεις.

Τώρα αντιλαμβάνομαι τι θέαμα είχαμε γίνει την προηγούμενη φορά.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,593 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ιων επαναλαμβάνεις τα ίδια λάθη. Δεν ξερεις ποτε να σταματάς.

Τώρα αντιλαμβάνομαι τι θέαμα είχαμε γίνει την προηγούμενη φορά.
Βρε ηρέμησε κι εσύ . Στο είπα και πριν . Όταν κλείσεις το κινητό είσαι η .... Και όχι η πακ .
Κάνεις εδώ δεν σε ξέρει ... Ούτε εγώ που μιλάμε τόσο καιρό κ μου έχεις πει αρκετα.
Εμένα τώρα γτ να με νοιάζει τι λέει ο χρήστης λουλούδι 12?
Στην ζωή εκεί που πρέπει είμαι σοβαρή κ ώριμη κ το γνωρίζουν όσοι με ξέρουν προσωπικά . Δεν μπαίνω εδώ μέσα ΝΑ το παίξω ιστορία . Ούτε θα δείξω σε ένα φόρουμ την ωριμότητα μου.
Ειλικρινά δεν με νοιάζει κα θο λου ...
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Επεξεργάστηκες το μήνυμά σου, πάντως. Την έσβησες την - επίμαχη - λέξη και φαίνεται μόνο εκεί που σε παραθέτω...

Αφού τίποτα κακό δεν είπες, κατά τα λεγόμενά σου...γιατί την έσβησες την λέξη και επεξεργάστηκες το μήνυμα και δεν το άφηνες ως είχε ;

Αν αυτό δεν είναι πονηριά...τότε τί είναι ;;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Επεξεργάστηκες το μήνυμά σου, πάντως. Την έσβησες την - επίμαχη - λέξη και φαίνεται μόνο εκεί που σε παραθέτω...

Αφού τίποτα κακό δεν είπες...γιατί την έσβησες την λέξη και επεξεργάστηκες το μήνυμα και δεν το άφηνες ως είχε ;

Αν αυτό δεν είναι πονηριά...τότε τί είναι ;;
Το έσβησα όχι γιατί το θεωρώ κακο αλλά γιατί το παρεξηγησες .

Όπως και τότε με μια απλή ερώτηση.
Οκ το αν είμαι αδιάκριτη αγενής και χυδαία το ξέρω εγώ κ οι κοντινοί μου όχι ο χρήστης Μπάμπης189.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τρελαίνεις άνθρωπο εσύ !!! Στο άψε - σβήσε. Και αν κάποιος μπλέξει μαζί σου...και δίκιο να έχει θα το χάσει...

Λυπάμαι. Μόνο αυτό...

Και εύχομαι, κάποια στιγμή, να ωριμάσεις πραγματικά. Τί άλλο να σου πω ;
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το τι έχω βιώσει και έχει χρειαστεί να ωριμάσω κ να αντιμετωπίσω ως παιδί δεν το ξέρετε και καλό θα ήταν να μην με κρίνετε κ με χαρακτηρίζετε γιατί δεν έχετε ιδέα πως είμαι στη ζωή μου .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.
@Valder η αυτοκρατορία πώς πάει; Λέω να βάψουμε μοβ τους τοίχους στο δωμάτιο συσκέψεων. Μπα μήπως πορφυρό;

Μμμ τι λες εσύ;

Υ. Γ Μωρ φοράδα δε μου μιλάς; :devil:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το τι έχω βιώσει και έχει χρειαστεί να ωριμάσω κ να αντιμετωπίσω ως παιδί δεν το ξέρετε και καλό θα ήταν να μην με κρίνετε κ με χαρακτηρίζετε γιατί δεν έχετε ιδέα πως είμαι στη ζωή μου .
Άκου...για να το λήξουμε μια και καλή και όχι με αερολογίες και γενικότητες. Γιατί, ΞΑΝΑΛΕΩ, κάποιος θα τρελαθεί. Συνεχίζεις ακάθεκτη το βιολάκι σου...

Λοιπόν, σ΄εμένα, έτσι δεν θα απευθυνθείς ξανά. Οκ ; Τέτοια οικειότητα μαζί μου, κομμένη. Τέτοιες λεξούλες... δεν θέλω στο μέλλον. Είμαι ξεκάθαρη.-

Τα φίκιφίκι...να τα πεις εκεί που σε παίρνει. Όχι σ΄ εμένα. Είναι απόλυτα σαφές αυτό που λέω. Άσε, λοιπόν, τις γενικότητες και τις αοριστίες και σταμάτα να γίνεσαι θέαμα. Και μαζί σου κι εγώ...
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top