Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
IMG_20220330_002816.jpg

Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Κλειστόμυαλο αγόρι. :(
Να σε πάω λίγο 12 χρόνια πίσω ?
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.
Το πες και το κανες...

Ηράκλειο μάλιστα.
Το απόλαυσα , εκτονώθηκα ,μου άρεσε .....αν και ήξερα που πήγαινα :laugh: . Πίστεψε με όταν δεν ξέρεις που πηγαίνεις είναι ακόμα καλύτερο


Έχεις έρθει Ηράκλειο?
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το απόλαυσα , εκτονώθηκα ,μου άρεσε .....αν και ήξερα που πήγαινα :laugh: . Πίστεψε με όταν δεν ξέρεις που πηγαίνεις είναι ακόμα καλύτερο


Έχεις έρθει Ηράκλειο?
Ναι αν χαθεις ειδικά 😂😂.


Ναι κ στους 4 νόμους έχω έρθει .
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,805 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,361 μηνύματα.
Αϋπνία βολ2000
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,361 μηνύματα.
Ένα θα πω...:redface:

Σ' έχει φοβηθεί το μάτι μου, περισσότερο απ' τα...κόκκινα φωτάκια... :upside:
Η διαφορά είναι ότι πότε θα ανάψουν τα κόκκινα φωτακια είναι γενικά προβλέψιμο, αλλά εδω δεν ξέρεις τι να περιμένεις. Το "Καλημέρα" μέσα σε δευτερόλεπτα μπορεί να γίνει "Σα δε ντρέπεσαι και συ" :hehe:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν αναφέρομαι σε εσένα !!!
Βρε, το ξέρω, εννοείται. Άλλωστε πού με ξέρεις, πού σε ξέρω...:)

Άσε που αν αναφερόσουν σ' εμένα, δεν θα μιλούσαμε τώρα, καλό μου. Θα 'χάϊδευε' η μια τα μαλλιά της άλλης... :devil:
Συγγνώμη δεν αντέχω να μην τα γράψω κάπου . Είναι πολύ άσχημο αυτό που μου έκανε.
Οκ. Απλά σαν βλέπω...αυτές σου τις λέξεις, περιμένω να σου περάσει και να ποστάρω ύστερα...:upside:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η διαφορά είναι ότι πότε θα ανάψουν τα κόκκινα φωτακια είναι γενικά προβλέψιμο,
Καλά και...προβλέψιμο δεν το λες, αλλά άντε, ας το δεχτώ... :P
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,361 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,361 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Το θράσος και η υποκρισία μερικών είναι απίστευτα. Και το χειρότερο είναι όταν σε αμφισβητούν για τα λεγόμενα σου .... Αλλά ο Θεός αγαπάει τον κλέφτη, αγαπάει και τον νοικοκύρη .. δικαιώθηκα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,361 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top