Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Καλή μου εσύ με προκαλείς το καταλαβαίνεις αυτό???
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσύ με αναγκάζεις να τα κάνω αυτά
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Καλή μου εσύ με προκαλείς το καταλαβαίνεις αυτό???
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εσύ με αναγκάζεις να τα κάνω αυτά
Θες να πεις σε όλους αυτούς που μας διαβάζουν οτι εχεις κάθε δικαίωμα να με απειλείς, επειδή δε θέλω να απαντήσω κάτι;

Υ. Γ Εχω δουλειά, βγαίνω
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σα δεν ντρέπεσαι μόνο αυτό έχω να σου πω σα δε ντρέπεσαι μετά από τόσα που σου έχω εμπιστεύτει να μη μου λες ποιος λέει τι για μένα . Ειλικρινά ντροπή σου .
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Ντροπή σου για να μη πω τίποτα χειρότερο. Είμαι ένας καλός χρυσός άνθρωπος και μου βγάζετε τον χειρότερο μου εαυτό κάποιοι.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Θα μου εξηγήσει κάποιος τι γίνεται με τον καιρό; Εχθές δεν στεκόσουν και σήμερα είναι για κοντομάνικο.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Antes que nada, pido disculpas por no responder, preparé el almuerzo y no vi tu mensaje. :redface:

En caso de escalofríos, el baño está contraindicado. Se recomienda permanecer en la cama y cubrirse con una(s) cobija(s). Asimismo, evita el consumo de chocolate y dulces en general, así como bebidas alcohólicas.

Ahora bien, existen muchas hierbas que regulan la temperatura corporal, como la salvia, el eucalipto, la menta, el tomillo, la cayena, y el proceso para utilizarlas es el siguiente: Hervir agua, luego agregar una cucharada de hierbas y dejar reposar de 4 a 5 minutos. Luego, use un colador para filtrar las hierbas y beber. Sin embargo, tenga cuidado de no exceder las tres bebidas al día.

Los complementos útiles son el ajo y la vitamina C en comprimidos (cuidado aquí con la dosis, 1 comprimido al día).

Buena recuperación :)
No pasa nada, mil gracias por tu respuesta!
Fíjate que no sabía muchas cosas, sobre el baño por ejemplo o el consumo de chocolate. Sabes, me encanta el chocolate, especialmente cuando estoy resfriada, me hace sentir bien, por lo tanto, suelo consumirlo sin límite.
Una vez más, gracias por el tiempo que has dedicado a responderme!
¡Que tengas un buen resto del día! :thanku::happy:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σα δεν ντρέπεσαι μόνο αυτό έχω να σου πω σα δε ντρέπεσαι μετά από τόσα που σου έχω εμπιστεύτει να μη μου λες ποιος λέει τι για μένα . Ειλικρινά ντροπή σου .
Σκληρές κουβέντες χρησιμοποιείς. Και ήδη δήλωσε ότι βγήκε εκτός...

Και αφού συνεχίζεις να τοποθετείσαι δημόσια (σ' ένα θέμα που αφορά τις δυο σας...) μου δίνεις κάθε δικαίωμα να τοποθετηθώ το ίδιο...

Ψυχραιμία. Και ιδιωτικά, πλέον. Αν είστε φίλες, έτσι ; Αν δεν είστε συνεχίστε...:)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Σκληρές κουβέντες χρησιμοποιείς. Και ήδη δήλωσε ότι βγήκε εκτός...

Και αφού συνεχίζεις να τοποθετείσαι δημόσια (σ' ένα θέμα που αφορά τις δυο σας...) μου δίνεις κάθε δικαίωμα να τοποθετηθώ το ίδιο...

Ψυχραιμία. Και ιδιωτικά, πλέον. Αν είστε φίλες, έτσι ; Αν δεν είστε συνεχίστε...:)
Δεν απαντάει ιδιωτικά . Μου βάζει λόγια με φουντώνει κ μετά "δε σου λέω " είχα μάθημα και έκλαιγα καλά έκανε κ είχε βάλει τη φιλιώ για Αβατάρ . Κακώς έβαλε αυτό το αξιαγάπητο πλάσμα.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν απαντάει ιδιωτικά . Μου βάζει λόγια με φουντώνει κ μετά "δε σου λέω " είχα μάθημα και έκλαιγα καλά έκανε κ είχε βάλει τη φιλιώ για Αβατάρ . Κακώς έβαλε αυτό το αξιαγάπητο πλάσμα.
Αυτά είναι δικά σας θέματα. Δεν με/μας αφορούν. Το μόνο που κάνουν είναι να τροφοδοτούν (με πληροφορίες, δικές σας προσωπικές...) την περιέργεια του καθενός. Και δεν σας αξίζει, θεωρώ, από ένα σημείο και μετά, κάτι τέτοιο...

Στον κόσμο...των 'μεγάλων παιδιών', ένα πράγμα που μαθαίνεις είναι η υπομονή. Υπομονή, μέχρις ότου πάρεις τις απαντήσεις που θες. Αλλά και Υπομονή, αν δεν τις πάρεις και ποτέ... :)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Για τη δική μου τη κατάσταση κανείς δε νοιάζεται. Όλοι αυτήν υποστηρίζετε. Εγώ είμαι ξεκάθαρα το θύμα .
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν τα θέλει. Στο φιλότιμο τις ρίχνω...:hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Για τη δική μου τη κατάσταση κανείς δε νοιάζεται. Όλοι αυτήν υποστηρίζετε. Εγώ είμαι ξεκάθαρα το θύμα .
Και που την ξέρω...για να την υποστηρίξω ; Όσο ξέρω εσένα, ξέρω κι εκείνη. Δηλαδή...το νταραβέρι μας, εδώ μέσα. Μέχρι εκεί.-

Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Τα φιλιά μου...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν τα θέλει. Στο φιλότιμο τις ρίχνω...:hehe:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Και που την ξέρω...για να την υποστηρίξω ; Όσο ξέρω εσένα, ξέρω κι εκείνη. Δηλαδή...το νταραβέρι μας, εδώ μέσα. Μέχρι εκεί...

Δεν έχω να πω κάτι άλλο. Τα φιλιά μου...
Κισσ
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Δεν απαντάει ιδιωτικά . Μου βάζει λόγια με φουντώνει κ μετά "δε σου λέω " είχα μάθημα και έκλαιγα καλά έκανε κ έβαλε τη φιλιώ για Αβατάρ . Κακώς έβαλε αυτό το αξιαγάπητο πλάσμα.
Πότε σου έβαλα λόγια; Ελειπα και βρήκες ευκαρία να αρχίσεις πάλι να λες τα δικά σου;
Ευχαριστώ πολύ, πραγματικά.

Για τη δική μου τη κατάσταση κανείς δε νοιάζεται. Όλοι αυτήν υποστηρίζετε. Εγώ είμαι ξεκάθαρα το θύμα .
Ψάχνεις θύτες και θύματα τι να πω.

Υ. Γ Ξαναβγαινω, αλλα θα δω το βράδυ οτιδήποτε γράψεις.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
2b4ed35746.gif

Έλεος! :)
Σταματήστε κι οι δυο.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Drama Popcorn GIF by Alexander IRL
εν τω μεταξύ οι υπόλοιποι τώρα .
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,280 μηνύματα.
Πάμε λίγο.

9C41C573-FE56-4D08-B50A-D5CB086503DD.jpeg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top