Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Αυτό το λες ενω εχεις αφήσει ασχολιαστα μέχρι πρότινος ενα σωρό μου μηνύματα ; Οκ
Θα το μαθω, αλλα μαθε εσύ πρώτα το οχι.
Εχω κάθε δικαίωμα να μη σου απαντήσω, οπως και συ φυσικά.

Αυτα
Ναι το έχεις αλλά αυτό δείχνει δειλία. Σε ρώτησα εκατό φορές ΤΙ είπα . Κι αν το έχω πει θα το παραδεχτώ.
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κορίτσια μου, με όλο το θάρρος...

Αυτό που νιώθω θα το πω κι ας παρεξηγηθώ. Μα μια κουβέντα θα την πω. Με καλή διάθεση...

Είναι κρίμα να σας 'βλέπουν' τόσα μάτια. Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι, θα μου πείτε, αλλά επιμένω...

Σφαχτείτε ιδιωτικά. Ας πέσουν κεφάλια...αλλά, δημόσια, ας μην δίδονται δικαιώματα...

Αρχή μου αυτή (και μας αφορά όλους...). Είναι κάτι που πάντα πρέσβευα και συνεχίζω να το κάνω. Ό,τι μπορεί να λυθεί ιδιωτικά (και αφορά σοβαρότερα θέματα, ας πούμε...), ας γίνεται μ' αυτό τον τρόπο. Και μόνο...

Ας μην δίνουμε τη χαρά να μας βλέπει ο οποιοσδήποτε, σαν σφαζόμαστε. Νόμος...

Αυτά...
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κορίτσια μου, με όλο το θάρρος...

Αυτό που νιώθω θα το πω κι ας παρεξηγηθώ. Μα μια κουβέντα θα την πω. Με καλή διάθεση...

Είναι κρίμα να σας 'βλέπουν' τόσα μάτια. Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι, θα μου πείτε, αλλά επιμένω...

Σφαχτείτε ιδιωτικά. Ας πέσουν κεφάλια...αλλά, δημόσια, ας μην δίδονται δικαιώματα...

Αρχή μου αυτή (και μας αφορά όλους...). Είναι κάτι που πάντα πρέσβευα και συνεχίζω να το κάνω. Ό,τι μπορεί να λυθεί ιδιωτικά (και αφορά σοβαρότερα θέματα, ας πούμε...), ας γίνεται μ' αυτό τον τρόπο. Και μόνο...

Ας μην δίνουμε τη χαρά να μας βλέπει ο οποιοσδήποτε, σαν σφαζόμαστε. Νόμος...

Αυτά...
Ευχαριστώ πολύ Χριστίνα έχεις απόλυτο δίκιο εγώ δεν είχα σκοπό να εκτεθω ωστόσο η κυρία είχε το θράσος να με γράψει κ αναγκάστηκα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Κορίτσια μου, με όλο το θάρρος...

Αυτό που νιώθω θα το πω κι ας παρεξηγηθώ. Μα μια κουβέντα θα την πω. Με καλή διάθεση...

Είναι κρίμα να σας 'βλέπουν' τόσα μάτια. Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι, θα μου πείτε, αλλά επιμένω...

Σφαχτείτε ιδιωτικά. Ας πέσουν κεφάλια...αλλά, δημόσια, ας μην δίδονται δικαιώματα...

Αρχή μου αυτή (και μας αφορά όλους...). Είναι κάτι που πάντα πρέσβευα και συνεχίζω να το κάνω. Ό,τι μπορεί να λυθεί ιδιωτικά (και αφορά σοβαρότερα θέματα, ας πούμε...), ας γίνεται μ' αυτό τον τρόπο. Και μόνο...

Ας μην δίνουμε τη χαρά να μας βλέπει ο οποιοσδήποτε, σαν σφαζόμαστε. Νόμος...

Αυτά...
Αυτής της άποψης ειμαι και γω, αλλα αμα ξεκινήσει να μιλά δημόσια κάποιος θα του απαντήσω.
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Κάτι το οποίο συνεχίζει να κάνει . Έχω μια υποψία ποιος έβαλε το χεράκι του στο να σφαχτουμε. Αν είναι αυτός θα ζητήσω από την οδ να του βάλουν για Αβατάρ τη φιλιώ
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ Χριστίνα έχεις απόλυτο δίκιο εγώ δεν είχα σκοπό να εκτεθω ωστόσο η κυρία είχε το θράσος να με γράψει κ αναγκάστηκα.
Πρώτον τότε που με είχες γράψει εσύ υποτίθεται είχες κάθε δικαίωμα κατά τα λεγόμενα σου.
Δεύτερον σου ειχα απαντήσει χίλιες φορές οτι δε θα σου πω και συνεχίζες να στέλνεις ακατάπαυστα μηνύματα. Δεν προλάβαινα καν να τα ανοίγω και γι'αυτό συνέχισα να γραφω στα θρεντ του φόρουμ.
Τρίτον η συμπεριφορά σου είναι ξεκάθαρα εκδικητική. Δε σε ανάγκασα εγω, επιλογή σου ηταν.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
6076d35304f5.jpg
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πρώτον τότε που με είχες γράψει εσύ υποτίθεται είχες κάθε δικαίωμα κατά τα λεγόμενα σου.
Δεύτερον σου ειχα απαντήσει χίλιες φορές οτι δε θα σου πω και συνεχίζες να στέλνεις ακατάπαυστα μηνύματα. Δεν προλάβαινα καν να τα ανοίγω και γι'αυτό συνέχισα να γραφω στα θρεντ του φόρουμ.
Τρίτον η συμπεριφορά σου είναι ξεκάθαρα εκδικητική. Δε σε ανάγκασα εγω, επιλογή σου ηταν.
Είναι άσχημο αυτό που κάνεις βρε γλυκούλα .
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιον λες;;
Δεν είμαι σίγουρη .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Θες να γίνουμε μπόμπα δημοσίως ετσι;
Α και εκτός αυτού μπορεί να είναι γυναικα και ισως πάνω απο ενα άτομο.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Κορίτσια μου, με όλο το θάρρος...

Αυτό που νιώθω θα το πω κι ας παρεξηγηθώ. Μα μια κουβέντα θα την πω. Με καλή διάθεση...

Είναι κρίμα να σας 'βλέπουν' τόσα μάτια. Χέστηκε η φοράδα στ' αλώνι, θα μου πείτε, αλλά επιμένω...

Σφαχτείτε ιδιωτικά. Ας πέσουν κεφάλια...αλλά, δημόσια, ας μην δίδονται δικαιώματα...

Αρχή μου αυτή (και μας αφορά όλους...). Είναι κάτι που πάντα πρέσβευα και συνεχίζω να το κάνω. Ό,τι μπορεί να λυθεί ιδιωτικά (και αφορά σοβαρότερα θέματα, ας πούμε...), ας γίνεται μ' αυτό τον τρόπο. Και μόνο...

Ας μην δίνουμε τη χαρά να μας βλέπει ο οποιοσδήποτε, σαν σφαζόμαστε. Νόμος...

Αυτά...
Να το πούμε πιο συνοπτικά; Ξεκατινιαστείτε διακριτικά ή/και ιδιωτικά. :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Θες να γίνουμε μπόμπα δημοσίως ετσι;
Α και εκτός αυτού μπορεί να είναι γυναικα και ισως πάνω απο ενα άτομο.
Ας γίνουμε . Πες τα εδώ ή ΠΜ ΤΏΡΑ αλλιώς θα φας Μπαν για συκοφαντιες
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Να το πούμε πιο συνοπτικά; Ξεκατινιαστείτε διακριτικά ή/και ιδιωτικά. :P
Ε αν απαντούσε κι όλας η κοπελιά.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Δεν πειράζει με τα χαχα μου ανεβάζεις το σκορ μου, ευχαριστω.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ας γίνουμε . Πες τα εδώ ή ΠΜ ΤΏΡΑ αλλιώς θα φας Μπαν για συκοφαντιες
Πρώτον ποια συκοφαντία δε σε εχω κατηγορήσει για τίποτα και δεύτερον με απειλείς μπροστά σε όλους.
Καλύτερα που μιλάμε δημόσια τελικά.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,277 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πρώτον ποια συκοφαντία δε σε εχω κατηγορήσει για τίποτα και δεύτερον με απειλείς μπροστά σε όλους.
Καλύτερα που μιλάμε δημόσια τελικά.
Ναι σε απειλω. Δε σου είπα ότι θα σε σκοτώσω. Μπαν θα σου κάνω
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Γιατί να φάει μπαν;;
Γτ λέει βλακείες για μένα που δεν ισχύουν
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top