Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ΜιαΕιναιΗΟυσιαΔενΥπαρχειΑθανασιαΩπα
Θα υπάρξει κι άλλη μία...

Αν συνεχίσεις να μιλάς στη "λέξη της ημέρας"...:upside:

Αλλά, οφείλω να πω ότι, το τραγουδάκι σου είναι πολύ ξεσηκωτικό...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
@Υδροχόος είπα για τους δυο τρεις,αλλα το πηρα το μπερδεύτηκα μου

Μτφ:
Εντάξει Πακ όλοι ξέρουμε ότι αν τα έλεγες εσύ αυτά θα σου έκαναν fangirling αλλά εγώ πάλι φάνηκα η κακία που αρπάζεται με το παραμικρό. Δε πείραζει είναι γνωστό ότι υπάρχουν συμπάθειες εδώ μέσα
Νιώθω Ρουβάς στην τοποθεσία cnf :laugh:
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@Υδροχόος είπα για τους δυο τρεις.
Μτφ:

Νιώθω Ρουβάς στην τοποθεσία cnf :laugh:

Οκ, οκ, μια χαρά !!! Ό,τι νιώθει κανείς, καλό είναι...

NOq1iR.gif
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Tired Wake Up GIF by Veep HBO
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Με το Αριούμπι σήμερα πήγα να παίξω πάλη (το κάνουμε συνέχεια), παίζουμε ξύλο στην ουσία, και το πήρε σοβαρά η βλαμμένη και με άρχισε στα γρυλίσματα, και της κάνω «Για ηρέμησε». Εντάξει, έφυγε, civil communication.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@Υδροχόος είπα για τους δυο τρεις,αλλα το πηρα το μπερδεύτηκα μου

Μτφ:

Νιώθω Ρουβάς στην τοποθεσία cnf :laugh:

@Υδροχόος είπα για τους δυο τρεις,αλλα το πηρα το μπερδεύτηκα μου

Μτφ:

Νιώθω Ρουβάς στην τοποθεσία cnf :laugh:
35bb987184802f14.gif
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Θελεις να συζητήσουμε για κατι ωραιους λουκουμάδες;
Βαλ τώρα είδα ότι με είχες παραθέσει λολ. Δεν έχω συνέλθει τελείως so that is the reason probably.
Ναι αμε δεν έχω θέμα. Ποιοι λουκουμάδες σου αρέσουν;:P
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μία μια να έρθετε για αυτογραφα. Για όλες έχει ο μπαξές
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.
Βαλ τώρα είδα ότι με είχες παραθέσει λολ. Δεν έχω συνέλθει τελείως so that is the reason probably.
Ναι αμε δεν έχω θέμα. Ποιοί λουκουμάδες σου αρέσουν;:P
Ενταξει το συζητησαμε, αλλα το ξεχασες. Καλύφθηκα πλήρως από τα γούστα των γευστικών σου καλύκων.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Ενταξει το συζητησαμε, αλλα το ξεχασες. Καλύφθηκα πλήρως από τα γούστα των γευστικών σου καλύκων.
Συζητήσαμε εσύ και γω χθες για λουκουμάδες...οκ. Μάλλον δε θα το θυμάμαι ούτε αυτό :swoon2:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Υ.Γ ΑΑΑΑ γραψε λαθος
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Γρήγορο poll που μου ήρθε τώρα, για να μην το ξεχάσω.

Κάθε 6-7 μήνες με πιάνει να αλλάξω κάτι στο μαλλί μου. Σκέφτομαι 3 haircuts.

1. Wolfcut (το είχα πριν 1 χρόνο αλλά μάκρυνε)
2. Καρέ αλλά πάνω από ώμο (επίσης το είχα πριν 1,5 χρόνο)
3. Το αφήνω στην ησυχία του (αν το μαλλί μπορούσε να μιλήσει αυτό θα μου έλεγε)

Το 3 δεν θεωρείται hair cut απλά μπορεί να κάνω λίγο τριμάρισμα τις άκρες :)
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,469 μηνύματα.
Γρήγορο poll που μου ήρθε τώρα, για να μην το ξεχάσω.

Κάθε 6-7 μήνες με πιάνει να αλλάξω κάτι στο μαλλί μου. Σκέφτομαι 3 haircuts.

1. Wolfcut (το είχα πριν 1 χρόνο αλλά μάκρυνε)
2. Καρέ αλλά πάνω από ώμο (επίσης το είχα πριν 1,5 χρόνο)
3. Το αφήνω στην ησυχία του (αν το μαλλί μπορούσε να μιλήσει αυτό θα μου έλεγε)

Το 3 δεν θεωρείται hair cut απλά μπορεί να κάνω λίγο τριμάρισμα τις άκρες :)
Το wolfcut μου αρέσει σε πολύ συγκεκριμένου στυλ τύπισσες, οπότε γενικά θα έλεγα οχι, αλλα δε σε ξέρω κιόλας.
Οπότε θα έπαιζα ανάμεσα σε 2 και 3 και επειδή αγαπώ να βλέπω καρέ κουρέματα (μόνο να βλέπω, οχι να εχω εγω χδ) θα έλεγα το καρέ.
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Το wolfcut μου αρέσει σε πολύ συγκεκριμένου στυλ τύπισσες, οπότε γενικά θα έλεγα οχι
Καλή παρατήρηση. Και εγώ αυτής της άποψης είμαι. Απλά σκεφτόμουν μήπως πάω και το κάνω σε ένα πολύ καλό κομμωτήριο αυτή τη φορά, τώρα αν μου ταιριάζει εντελώς ή όχι δεν ξέρω ούτε εγώ διότι υπήρχαν μέρες που το λάτρευα και άλλες που έλεγα «Που πάω έτσι;». Δεν ήταν στόχος μου τότε το wolfcut, είχε βγει έτσι αφού άφησα κάτω το πιστολάκι και έσπαγε μόνο του, είχα και αφέλειες κουρτίνες. Απλά τώρα μου φαίνεται πολύ μονότονο, όπως το έχω αφήσει. Από την άλλη όπως είπες, ίσως είναι μεγάλο ρίσκο. Γιατί είναι διαφορετικό length, παντού.

Το καρέ ναι, το έχω πεθυμήσει, ίσως πάω πίσω σε αυτό. Αλλά αλλάζω γνώμη κάθε τρεις και λίγο, οπότε ειλικρινά γι’αυτό ρωτάω άλλους, μήπως και ξεφύγω από το δίλλημα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,048 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε αν δεν μας περιγράψεις έστω λίγο το πρόσωπο σου ...
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,594 μηνύματα.
Δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε αν δεν μας περιγράψεις έστω λίγο το πρόσωπο σου ...
Θα ήταν τέρμα misleading. Το μόνο καραμπινάτο χαρακτηριστικό που θα έδινα είναι το σχήμα προσώπου που είναι προς diamond και απλά ότι το υπόλοιπο είναι πιο πολύ προς το sharp παρά το soft σε features.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,622 μηνύματα.
Γρήγορο poll που μου ήρθε τώρα, για να μην το ξεχάσω.

Κάθε 6-7 μήνες με πιάνει να αλλάξω κάτι στο μαλλί μου. Σκέφτομαι 3 haircuts.

1. Wolfcut (το είχα πριν 1 χρόνο αλλά μάκρυνε)
2. Καρέ αλλά πάνω από ώμο (επίσης το είχα πριν 1,5 χρόνο)
3. Το αφήνω στην ησυχία του (αν το μαλλί μπορούσε να μιλήσει αυτό θα μου έλεγε)

Το 3 δεν θεωρείται hair cut απλά μπορεί να κάνω λίγο τριμάρισμα τις άκρες :)
Το Wolfcut, να το τολμήσεις αν έχεις λεπτό πρόσωπο.
Το κάρε το σκέτο. το γεωμετρικό (blunt-καρέ) , τείνει να γίνει βαρετό (το βλέπω παντού από ηλικίες 18-78).

Ή αφησέ το στην ησυχία του, ή δοκίμασε το ασύμμετρο μακρύ καρέ (που είναι και τάση αυτή την εποχή).;)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top