Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,410 μηνύματα.

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,410 μηνύματα.
Το θέλει το Confused ο ποπός σου. :laugh:

Δεν έχεις κι άδικο... :bleh:

harveygif3.gif
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.
Καλά εγώ το χω και λίγο ψωμοτυρι το confused
Δεν το κατάλαβα λες; Εδώ τα βλέπω στους υπόλοιπους και θέλω ν' αρχίσω τα χάπια. Άσ' το και λίγο στην άκρη, βρε κορίτσι μου. Τόσα άλλα ριάξιονς υπάρχουν, για όνομα. :slourp:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,410 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,650 μηνύματα.
Δεν το κατάλαβα λες; Εδώ τα βλέπω στους υπόλοιπους και θέλω ν' αρχίσω τα χάπια. Άσ' το και λίγο στην άκρη, βρε κορίτσι μου. Τόσα άλλα ριάξιονς υπάρχουν, για όνομα. :slourp:
Ο Βαλ και γω είπαμε πριν οτι θα κόψουμε για το Δαφνί :laugh:

Υ. Γ Α και οταν λεμε οτι υπάρχουν τόσα reactions να κρατάμε και για πισινή, μιας και υπάρχει και το κόκκινο...
 

finesse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η finesse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 288 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,650 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,650 μηνύματα.
Παιδιά δεν μπορώ να μην το σχολιάσω, κλαίω από τα γέλια. Ημουν στα πμ μου με την Ιων και οπως εκανα σκρολ ηταν τοσο γελοίο να βλέπω μια γάτα και ενα μωρό να συνομιλούν.
Πεθαινωωω :laugh:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Παιδιά δεν μπορώ να μην το σχολιάσω, κλαίω από τα γέλια. Ημουν στα πμ μου με την Ιων και οπως εκανα σκρολ ηταν τοσο γελοίο να βλέπω μια γάτα και ενα μωρό να συνομιλούν.
Πεθαινωωω :laugh:
Τώρα που το είδα κι εγώ γελάω 😂😂😂😂😂😂😂.
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,650 μηνύματα.
Που πήγε το πανέμορφο μωράκι ;
Είμαι ανάμεσα σε δύο απαντήσεις και θα βάλω και τις δυο ετσι για αλλαγή.
1) Το στείλαμε φαντάρο
2) Το στείλαμε για κυοφορία πάλι

Γιατί, πάλι, μαύρο ;
Είναι της μοδός.

 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,650 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,650 μηνύματα.
Νομίζω οτι το ακόλουθο γνωστό μεμε θα ήταν μια καλή επιλογή.

ad6571d48b54e99d8cdd621c879d76e3.jpg
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top