Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Meme Wtf GIF
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Μπράβο Φώτη καλοφαγωτα τα λεφτά και οι μετοχές. Εγώ πάλι σήμερα ήμουν μες τη γκρίνια γιατί για το περσόναλ 2 φορές την εβδομάδα θέλουν 60€. Τι να κάνω τα έδωσα.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,313 μηνύματα.
View attachment 98857
Διάλεξε από πού μας γράφεις τελικά. :bleh:
Αθηνα είναι η βάση μου. Απλά έχω σπίτι σε Νέα Υόρκη και Λονδίνο.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπράβο Φώτη καλοφαγωτα τα λεφτά και οι μετοχές. Εγώ πάλι σήμερα ήμουν μες τη γκρίνια γιατί για το περσόναλ 2 φορές την εβδομάδα θέλουν 60€. Τι να κάνω τα έδωσα.
Πλάκα σας κάμω τόση ώρα.🥴🥴
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.
Εν το μεταξύ τον Νίκο δεν παίζει να τον λένε καν Νίκο απ'οτι τον εχω κόψει :laugh:
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Έρχεται η ωρα, που και οι τελευταίοι, θα τον ρίξουν. Το βλέπω...
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εν το μεταξύ τον Νίκο δεν παίζει να τον λένε καν Νίκο απ'οτι τον εχω κόψει :laugh:
Μαγα είσαι μαναμ;
 

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Ο φωτης εχω καταλαβει οτι ειναι ηρεμο ατομο.....νομιζω ειναι αυτος στο βιντεο


ΥΓ:Χωρις πλακα ,μετανιωνω παλια που δεν ηθελα να μαθω τα εξελιγμενα μαθηματικα ,το επαιζα της θετικης κατευθυνσης με βιολογια και ετσι .Στην θεση του φωτη εγω θα πηγαινα για χρηματιστηριακα full
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Και λέει Επαμεινώνδας ξέρω ‘γω
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,488 μηνύματα.

Nick890

Επιφανές μέλος

Ο Nick890 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 9,844 μηνύματα.
Δώσε μου ενα hint
Θα παίξω ρουλέτα και θα πω Γιώργο
1ο γραμμα --> Ε
Τελευταιο γραμμα--> Ν
5 γραμματα συνολικα

Εδω κυριολεκτικα παιζω στοιχημα και 1εκ χωρις καν να κανω καποια αναλυση γιατι ειναι 100% επιτυχια οτι δεν θα το βρεις

Να με λετε Νικ ...το εχω συνηθσει:inlove:
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Βρηκες το πρωτο γραμμα ....τωρα ανησυχω για το 1εκ στοιχημα
Και λέει Επαμεινώνδας ξέρω ‘γω
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
Λες και παίζουμε όνομα ζώο πράγμα νιώθω
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top