Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
@Ioannidou

Date Night Popcorn GIF by britbox
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Όχι κοριτσούδια μου, είμαι των ισπανικών εγώ :P
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Αχ μόνο αυτό ξέρω κ απ' ότι είδα το έγραψα λάθος το βούρλο 😂😂😂😂 !!!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Όχι😂😂❤️
Υπάρχει το ¡Aló! αλλά το χρησιμοποιούν πολύ στην Λατινική Αμερική!
¡Hola! λοιπόν <3
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Πόσα χρόνια με γυρνάς πίσω;! Έχω να κάνω γαλλικά από το γυμνάσιο...!!
Comment ça va?
Συγγνώμη αν το σκότωσα... :redface:
Je vais bien ☺️ comment vas-tu???

Πάντως λένε ότι τα ισπανικά με τα ελληνικά μοιάζουν . Ακουστικά ναι . Σα γλώσσα δε ξέρω !!!
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Je vais bien ☺️ comment vas-tu???

Πάντως λένε ότι τα ισπανικά με τα ελληνικά μοιάζουν . Ακουστικά ναι . Σα γλώσσα δε ξέρω !!!
Bien, merci!
Ισχύει. Έχουν όμοια φωνητική/ μορφολογία/σύνταξη και για έναν έλληνα ειδικά του είναι πολύ οικεία σαν γλώσσα!
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
@RafAspa94, ερώτηση! Σκέφτομαι να ξεκινήσω Ισπανικά σύντομα, μόλις ξεμπερδέψω με Πανελλήνιες, αλλά έχω ασχοληθεί μόνο με Αγγλικά προς το παρόν, και δεν ξέρω πόσα χρόνια χρειάζονται για να γίνει κανείς fluent στα Ισπανικά. Την λατρεύω σαν γλώσσα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top