Ανοιχτή συζήτηση του C'n'F

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
@Ioannidou συγγνώμη ε, ήμουν έτοιμη να απαντήσω μετά την αντίδραση μου για πλάκα «Λίγο αργοπορημένα» (επειδή νόμιζα ήδη πήρε την απόφαση) αλλά άρχισα να βγάζω φωτογραφίες την Άρυα και ξεχάστηκα. Δεν ήθελα να γίνει παρεξήγηση :hug:
 

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
@Ioannidou συγγνώμη ε, ήμουν έτοιμη να απαντήσω μετά την αντίδραση μου για πλάκα «Λίγο αργοπορημένα» (επειδή νόμιζα ήδη πήρε την απόφαση) αλλά άρχισα να βγάζω φωτογραφίες την Άρυα και ξεχάστηκα. Δεν ήθελα να γίνει παρεξήγηση :hug:
Οκ🤗
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,599 μηνύματα.
22 είμαι. Θα βάλω από κάτω μπλε παντελόνι και ένα σκούρο μπλε σακάκι.
Ευχαριστώ πολύ παιδιά!!
Τώρα που το είπες αυτό, κοίτα οι αποχρώσεις αυτές του μπλε να μην αποκλίνουν πολύ μεταξύ τους (εκτός αν βάλεις το μαύρο τελικά). Καταλαβαίνεις τι εννοώ.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Οι διακυμάνσεις της @Ioannidou μέσα σε λίγα λεπτά:

:vroum: :confused: :ermm: :blink: :hmm: :hypno: :inlove:

Και ίσως έπαιξε και κανα τέτοιο: :rant: στο μεσοδιάστημα.
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,310 μηνύματα.

Ion.

Επιφανές μέλος

Η Sofia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,129 μηνύματα.
Οι διακυμάνσεις της @Ioannidou μέσα σε λίγα λεπτά:

:vroum: :confused: :ermm: :blink: :hmm: :hypno: :inlove:

Και ίσως έπαιξε και κανα τέτοιο: :rant: στο μεσοδιάστημα.
Sorry I Love Lucy GIF by Paramount+
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Μισό παιδιά να δείτε τι πήρα τελικά. Πείτε μου ποιο σας αρέσει.

View attachment 98629
Απο αυτα τα 2, κανένα για συνέδριο/σεμινάριο.

Το 1ο ειναι για το παιδί της μαμάς και το 2ο δεξιά για γκαρσόνι σε μπουζούκια (αν και μου αρέσει πολυ περισσότερο)

Ήθελε πιο ανοιχτο τονο το μπλε αν ηθελες ντε και καλά μπλε.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Και μεγαλύτερη. Θα μπορούσε πολύ εύκολα να αποτρέψει τον πόλεμο και δεν το έκανε.
Συμφωνώ εαν μιλήσουμε μόνο για την κυβέρνηση μαριονέτα της Δύσης και τις ...Αζοφυάδες της. Οχι όμως για την Ουκρανία ως λαό.

Και τωρα που το συζητάμε, ίσως να ηταν και άτοπο παράδειγμα αυτο που χρησιμοποίησα. Και να δείχνει αυτό που εν τέλει έχει σημασία. Ότι σε μια διαμάχη ψέμματος και αληθειας, πολύ συχνα αλλού την ψάχνουμε την αλήθεια κι αλλού είναι.

Λίγες φορές έχουμε δει ψευδείς ισχυρισμούς άλλωστε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Απο αυτα τα 2, κανένα για συνέδριο/σεμινάριο.

Το 1ο ειναι για το παιδί της μαμάς και το 2ο δεξιά για γκαρσόνι σε μπουζούκια (αν και μου αρέσει πολυ περισσότερο)

Ήθελε πιο ανοιχτο τονο το μπλε αν ηθελες ντε και καλά μπλε.
Ο Φώτης είναι μεταξύ αυτών των δύο, οπότε εμείς αν θέλουμε να τον βοηθήσουμε μπορουμε πολύ απλά να πούμε ποιο από τα δύο προτιμάμε.
Σε αντίθετη περίπτωση ίσως πρέπει να κάνουμε αυτό που με προέτρεψες χθες.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Wtf Βαλ. Ο Φώτης είναι μεταξύ αυτών των δύο, οπότε εμείς αν θέλουμε να τον βοηθήσουμε μπορουμε πολύ απλά να πούμε ποιο από τα δύο προτιμάμε.
Σε αντίθετη περίπτωση ίσως πρέπει να κάνουμε αυτό που προέτρεψες εσύ εμένα χθες.

Σε πόσα συνέδρια οικονομολόγων έχεις πάει εσυ και σε πόσα έχω πάει εγω;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Σε πόσα συνέδρια οικονομολόγων έχεις πάει εσυ και σε πόσα έχω πάει εγω;
Βαλ τώρα νομίζω οτι μιλάω με άλλο μέλος του φόρουμ και οχι με σένα. Ξαναριξε μια ανάγνωση και αμα θες μιλα μου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.
Εσένα έπιασε φαγούρα στην πισινάρα σου. Να πλένεσαι πιο συχνά.
Οι τρόποι σου βγάζουν μάτι Βαλ δεν εχω να πω κάτι άλλο πάνω σ'αυτό.
Και μιλησα, γιατί το σημερινό στυλάκι σου δε μου άρεσε καθόλου.

Φιλική συμβουλή: Ξανακοιτα την ιατροφαρμακευτική αγωγή σου.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Οι τρόποι σου βγάζουν μάτι Βαλ δεν εχω να πω κάτι άλλο πάνω σ'αυτό.
Και μιλησα, γιατί το σημερινό στυλάκι σου δε μου άρεσε καθόλου.

Φιλική συμβουλή: Ξανακοιτα την ιατροφαρμακευτική αγωγή σου.
Οκ. Αφού παίζεις έτσι...
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,484 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top